جنیفر لوپز ‘آماده برای شیفت برای برنامه ریزی مراسم عروسی’ With Alex Rodriguez

متوقف نمی نگه داشتن آن در حال حرکت! جنیفر لوپز “آماده به شیفت برای برنامه ریزی مراسم عروسی” با نامزد الکس رودریگزپس از تمرکز بر آماده سازی برای سوپر باول عملکرد یک منبع نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما در هفته.

“J. Lo و الکس عروسی که قرار بود در این تابستان پس از به تعویق انداختن آن به دلیل فیلمبرداری برنامه فوق العاده کاسه عملکرد و کار دیگر تعهدات” این منبع می گوید. “او در نهایت آماده برای تغییر او تمرکز برای عروسی برنامه ریزی و ساخت که یک اولویت است.”

Jennifer Lopez Is Ready to Shift to Wedding Planning With Alex Rodriguez After Super Bowl
جنیفر لوپز و الکس رودریگز وارد در Vanity Fair Oscar Party در بورلی هیلز در 24 فوریه 2019. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

ما تایید کرد در ماه مارس سال 2017 که لوپز, 50 و بازنشسته نیویورک یانکیز ستاره, 44, دوستیابی شدند و دو ماه بعد, زن و شوهر ساخته شده خود را به فرش قرمز اولین Met Gala. رودریگز پیشنهاد به “در طبقه” خواننده در طول گرمسیری, گریز در ماه مارس 2019.

او گفت: “بله” رودریگز ارسال شده از طریق Instagram همراه با عکس لوپز با پوشیدن یک حلقه الماس.

“آنها را با یکدیگر به طوری که فوق العاده شاد و J. Lo در بر داشت واقعا مرد رویاهای او و A. راد در بر داشت زن خود را” منبع می افزاید. “آنها نمی تواند تصور کنید زندگی بدون یکی دیگری در آن نمی توانید صبر کنید به صرف بقیه زندگی خود را با هم.”

لوپز رودریگز به نام او “دوقلو روح” در ماه اوت سال 2018 در طول تصویری پیشتاز جایزه سخنرانی در MTV Video Music Awards. سابق بازیکن بیس بال تکرار احساسات را در یک Instagram تصویری در دسامبر 2019 گفت که او “فوق العاده خوش شانس” به لوپز.

Jennifer Lopez Performing Super Bowl
جنیفر لوپز انجام در طول سوپر جام LIV حاصل کار دو تیم در میامی در فوریه 2 سال 2020 است. Sean Ryan/IPS/شاتر

زن و شوهر نه تنها هیجان زده به صرف زندگی خود را با هم اما آنها “به دنبال به جلو به حفاری خود را در خانواده بیشتر با هم به عنوان یکی” از آنجا که آنها هر دو باید “همیشه می خواستم یک خانواده بزرگ است.”

لوپز سهام 12 ساله, دوقلو, Emme و ماکسیمیلیان با شوهر سابقش مارک آنتونی. رودریگز و همسر سابق خود, Cynthia Scurtisهستند پدر و مادر دختر سکس با 15 و الا 11.

برای اطلاعات بیشتر بر روی لوپز در برنامه های آینده با رودریگز, سازمان دیده بان ویدیو بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>