جنیفر لوپز رقص با Diddy در آنلاین Coronavirus جمع آوری کمک

جنیفر لوپز و نامزد الکس رودریگزپیوست او دوست پسر سابق شان “Diddy” شانه خود را آنلاین رقص-a-Thon coronavirus جمع آوری کمک در پنج شنبه, مارس 12.

The exes مشترک یک لحظه شیرین به عنوان آنها رقصید با هم به الویس کرسپو‘s “Suavamente” در Diddy را Instagram زندگی می کنند. به عنوان رپر, 50, گران کردن برخی از merengue حرکت لوپز, 50, گفت:, “من احتمالا شما آموزش داده است.” به عنوان “گمشده شما” رپ تکیه به دوربین و خندیدی او لبخند زد و پرسید: “آیا من به شما یاد که؟”

بعد Rodriguez, 44 پیوست نامزد خود را به عنوان آنها به اشتراک گذاشته آبجو با نان تست Diddy. “Pappy شما باید بدانید که این علت من فکر نمی کنم شما این را می دانند. این مرد حق در اینجا است که بزرگترین فن از پسر بد دوران” او گفت: شانه سابق نیویورک یانکی. “شما و ماسه در حال قهرمانان خود را. آن را مانند هر حزب ما انجام هر چیزی که ما انجام داده در پف و Mase! قرار دادن بر روی پف و Mase!’ بنابراین شما در حال رفتن به مجبور به انجام یکی از این مفاصل برای او.”

Diddy سپس پرسید سابق بازیکن بیس بال چه آهنگ او می خواست برای شنیدن. “بیشتر پول بیشتر مشکلات” بود رودریگز را انتخاب کنید.

Jennifer Lopez Dances With Ex Diddy in Coronavirus Fundraiser
جنیفر لوپز در 35th Annual Film Independent Spirit Awards در لس آنجلس در فوریه 8 سال 2020 است. استوارت کوک/شاتر

“من درک عشق-راد” Diddy به او گفت به عنوان لوپز کردم تا به رقص “شده است در سراسر جهان” شامل Mase & The Notorious B. I. G و خواسته که در آن کودکان و نوجوانان بودند به طوری که آنها می تواند در پیوستن به. رودریگز ایستاده بود تا برای پیوستن لوپز به عنوان زرنگ بازیگر افزود: “او به من.”

“من فقط به عشق شما بچه ها” Diddy گفت: زن و شوهر که درگیر در مارس 2019.

لوپز گفت: “ما شما را دوست داریم ما دوست دارم آنچه شما انجام می دهند. من فقط می خواهم به شما ارسال تمام عشق در جهان از خانواده من به شماست. ما عشق و قدردانی از شما.”

Jennifer Lopez Dances With Ex Diddy in Coronavirus Fundraiser
جنیفر لوپز و شان پف شانه در MTV Music Awards در نیویورک در سپتامبر 7, 2000. چارلز سایکس/شاتر

مترو گزارش می دهد که Diddy کردم شش تا بچه با هم برای گفتن سلام به لوپز که کردم عاطفی به عنوان او به یاد می آورد چگونه فرزندان خود را زمانی که او مورخ پدر خود. “توقف رشد آن دیوانه,” او گفت: پسران خود را قبل از تبدیل توجه خود را به سابق خود را “زیبا” دختران.

تا کنون Diddy را TeamLove سایت مطرح شده بیش از $3.4 میلیون نفر به صورت مستقیم کمک های غیر انتفاعی است که با پشتیبانی سازمان بهداشت و درمان مشغول به کار در جوامع متاثر از فقر است. کمک مالی و حمایت خواهد شد با لينک مستقيم امداد اضطراری در پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر.

Diddy و لوپز مورخ از سال 1999 تا 2001. او گفت: در مصاحبه با CBS یکشنبه صبح در ماه دسامبر 2019 که رابطه بود “دیوانه”.

“این پف عصر بود مرتب کردن بر اساس مانند یک دیوانه افزایش زمان در زندگی من است. پف و من هر دو در برانکس بزرگ شد. او تا به حال شده است در کسب و کار موسیقی بود و این همه موفقیت. من فقط شروع و ساخت آلبوم اول من وقتی که من او را ملاقات نمود. او به نوعی یک مربی به من در آن لحظه,” او گفت:.

“ما تا به حال این نیمه دیوانه, پر سر و صدا رابطه به پایان رسید که در یک انفجار بیایید می گویند” لوپز افزود: ارجاع خود را در سال 1999 پس از دستگیری آنها در یک باشگاه نیویورک هنگامی که مبارزه آغاز شد در پایان با یک شوت کردن (اتهامات عنوان شده علیه او بودند کاهش یافته است و Diddy بود تبرئه شد).

“این قطعا یک لحظه اما من احساس می کردم که لازم بود,” او به این نتیجه رسیدند. “مثل او بود در زندگی من در آن لحظه به من یاد می دهد آنچه که من نیاز به دانستن در مورد این کسب و کار موسیقی در مورد چه نوع از هنرمند من می خواستم در صنعت موسیقی.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, UsWeekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>