Jennifer Lopez, Alex رودریگز آشپز: آنها هرگز باور نکردنی’ عروسی غذا

جنیفر لوپز و الکس رودریگز‘s آشپز دارای امید بالا برای مواد غذایی خواهد شد که در خدمت زن و شوهر عروسی آینده!

آشپز کلوین فرناندزکار کرده است که برای بالا صفحه دو برای چند ماه با اعتماد به نفس است که درگیر در حال رشد را در خدمت یک وعده غذایی خوشمزه است که افتخارات خود متمایز زمینه های فرهنگی. “آن را باید ترکیبی از من می گویند کارائیب-آمریکایی به دلیل وجود فقط خیلی غذایی که آنها را دوست دارم,” فرناندز, 33, گفت: ما هفته به طور انحصاری در 15 آوریل. “شما در حال صحبت کردن در مورد پورتوریکو زن و یک دومینیکن مرد پس از آن به نوعی از کارائیب به نفوذ هر دو از خانواده خود به خاطر خانواده خود بسیار کارائیب.”

او ادامه داد: “من تصور غذایی است که رفتن به باور نکردنی خواهد بود چرا که آنها انتظار نداریم که هر چیزی کمتر است.”

فرناندز گفت: ما که در علاوه بر این به برخی می خورد که ممکن است ادای احترام به پیشینه خود او نیز در انتظار برخی از زن و شوهر را “مورد علاقه” مواد غذایی برای برش را برای روز بزرگ. لوپز, 50, که ممکن است شامل یک دسر مانند شکلات تراشه کوکی ها و یا دونات در حالی که او نشان داد که رودریگز, 44, جزئی به مریض که شبیه به سرخ شده plantains.

“آنها قطعا علاقه خود را,” او گفت:.

Chef Kelvin
آشپز کلوین فرناندز اسکات راث/تالار گفتگو/AP/شاتر

در حالی که فرناندز آماده کرده است بسیاری از استادانه درست شده غذا برای این جفت ارز از جمله چندین تعطیلات اعیاد او نشان داد او به احتمال زیاد نخواهد بود پخت و پز برای اسراف عروسی که به تعویق افتاده است در میان مداوم coronavirus بیماری همه گیر.

“من فکر نمی کنم من می خواهم به. من فکر می کنم که فشار زیادی به دلیل آن را فقط آنها را,” او توضیح داد. “من امیدوارم که هر کس از انجام عروسی خود را قرار می دهد که برخی از مواد غذایی بزرگ چون حتی من به عنوان یک آشپز حتی زمانی که من به دوستم عروسی من و اعضای خانواده آنها به من می آیند و آنها مانند ‘چه خبر؟’ و من همیشه دوست دارم ” من با داشتن یک زمان بزرگ. آیا از من بپرسید در مورد مواد غذایی است. من با داشتن یک زمان بزرگ است. من در اینجا با دوستان. من اینجا هستم تا با خانواده.'”

آشپزی نرم افزار اضافه شده است که او می خواهم به جای دعوت به جفت nuptials از تهیه این رویداد است. به عنوان او آن را قرار داده: “من نمی خواهم که فشار. من ترجیح می دهم یک مهمان در مراسم عروسی از طبخ آن است. راه بیشتر سرگرم کننده و بسیار کمتر فشار!”

رودریگز گفت: در روز دوشنبه 20 آوریل که او و bride-to-be در حال حاضر تفکر “فعالانه” در مورد این امر که به تعویق افتاده است در میان coronavirus بیماری همه گیر. “ما تا به حال یک جلسه در زوم” او توضیح داد: به سرگرمی امشب. “[ما] از نوع فقط رفتن بیش از آنچه که بعد از 12 ماه بود و ما باید سه یا چهار تغییرات مختلف چگونه است که می تواند نگاه.”

فرناندز گفت: ما عروسی بود “در نقطه به نقطه این اتفاق می افتد اما آنها تا به حال به فشار آن را به عقب.”

هنوز هم داشتن شاهد عشق خود را دست اول, آشپز است بدون شک این دو خواهد کراوات گره هنگامی که زمان مناسب است. به عنوان او توضیح داد که آنها حتی در همگام وقتی که می آید به اولین وعده غذایی روز است.

“وقتی که می آید به صبحانه من فکر می کنم این ژله چیز در دنیا … اگر من از جنیفر نان تست فرانسوی و من الکس پروتئین, وفل, Alex خواهد گفت:” شما می دانید چه ؟ من می خواهم همان چیزی که جنیفر داشتن,'” فرناندز به یاد می آورد. “بنابراین برای صبحانه آنها بسیار بسیار شبیه چیزهایی است.”

برای دستور العمل های از فرناندز او را دنبال کنید Instagram و یوتیوب.

با گزارش Carly اسلون

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>