جنیفر هادسون می پردازد ادای احترام به کوبه و Gianna در سال 2020 NBA همه ستاره بازی


Jennifer Hudson Pays Tribute to Kobe Gianna 2020 NBA All-Star Game
جنیفر هادسون, Kobe Bryant و Gianna برایانت. نینا Westervelt/WWD/شاتر; رینگو ثانیه W Chiu/AP/شاتر

برای عشق و بسکتبال. جنیفر هادسون پرداخت عاطفی ادای احترام به کوبه برایانت و دخترش Gianna جلوتر از tipoff در سال 2020 NBA All-Star Game در یکشنبه 16 در شیکاگو است.

این برنده اسکار سنگ “برای همه ما می دانیم که (ما ممکن است هرگز دوباره دیدار)” به عنوان تصاویر از اواخر ورزشکار و دختر خود را در یک صفحه نمایش در پشت او.

NBA اعلام کرد هادسون عملکرد به عنوان یک “ادای احترام ویژه” به برایانت و 13 ساله دختر بودند که دو نفر از نه نفر که جان خود را از دست در ژانویه 26 بعد از هلیکوپتر آنها در حال سفر بودند در سقوط به دامنه کوه در کالاباساس کالیفرنیا.

ادای احترام مقام های بازیکنان اعلام شد برای 69 رویداد سالانه است. Chance the Rapper, Lil Wayne, DJ Khaled, Quavo و تیلور بنت هستند که حاصل کار دو تیم هنرمندان برای بسکتبال مرحله نهایی مسابقات.

این برنده جایزه گرمی هنرمند, 38, که, شیکاگو, بومی, یکی از بسیاری از افراد مشهور که در زمان به رسانه های اجتماعی پس از فاجعه ژانویه به سهم خود تسلیت و ناباوری.

“مثل هر بار من به خواب رفتن و پس از آن از خواب بیدار کسی دیگری رفته است و” دختران رویایی بازیگر نوشت: از طریق Instagram در ماه ژانویه است. “این خبر لطمه می زند قلب من خیلی بد ! #kobebyrant.”

او دنبال کرد تا پس از حدود اواخر لیکرز بازیکن با یک عکس از برایانت و دختر خود را. “من برگزاری امیدوار است که این درست نیست ! خداوند دختر خود را بیش از حد. #kobebryant #giannabryant,” او نوشت ،

یکشنبه, NBA All-Star اجرای موسیقی برای دو بار المپیک می آید پس از یک سری از مراسم تجلیل از برایانت.

دو هفته قبل از مشاهیر با حضور 2020 اسکار که در برایانت (آرکانزاس) مفتخر شد در روش های متعدد. اسپایک لی عینک بنفش و زرد کت و شلوار با ورزشکار سابق شماره “24” در برچسب خود را به یاد داشته باشید او را در حالی که آکادمی برجسته او در “در سوگ” مونتاژ شده است.

پیش از آن در این ماه طرفداران در سوپر باول LIV در میامی تا به حال یک لحظه سکوت پیش از کیکآف به یاد داشته باشید تمام زندگی که از دست داده بودند در fatal helicopter crash. بازیکنان ایستاده در 24-خط محوطه به عنوان اشاره به تعداد برایانت عینک بر روی پیراهن خود را به صورت بسیار حرفه ای خود را.

زمانی که لس آنجلس لیکرز بازی اولین بازی خود را در مرکز استیپلز در پی از دست دادن برایانت و هشت نفر دیگر در L. A. منطقه در ژانویه 31 وجود دارد کشت و مراسم تجلیل از در خانه که کوبه ساخته شده است.

در علاوه بر این به یک تصویری از برایانت خود را به اشتراک گذاری جزئیات زندگی طولانی خود را با حق رای دادن در حالی که نوازنده بن هنگ بازی یک جلد از “Hallelujah” وجود دارد 24.2 ثانیه سکوت قبل از این کلیپ ها به پایان رسید — اشاره به هر دو برایانت که عینک #24 برای لیکرز و دختر خود را Gianna که عینک #2 در Mamba نیوجرسی.

LeBron James سپس به بیان احساسی تقدیم به دوست خود و سابق در دادگاه دشمن گفت: “ما همه عزادار. همه ما صدمه دیده است. ما همه دل شکسته. اما زمانی که ما در حال رفتن را از طریق چیزهایی مانند این بهترین کاری که شما می توانید تکیه بر روی شانه ها از خانواده خود را.”

همانطور که قبلا گزارش شده برایانت و Gianna جان در غم انگیز تصادف که در زمان زندگی هفت نفر دیگر در منطقه جنوب کالیفرنیا. این برنده اسکار و دختر خود را گذاشته بودند برای استراحت در طول یک مراسم تشییع جنازه خصوصی در Corona Del Mar, کالیفرنیا روز جمعه 7 فوریه.

جشن زندگی برای ستاره سابق NBA و Gianna — که جان سالم به در با همسر و مادرش, Vanessa برایانتو دختران خود و خواهر ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه — قرار است در مرکز استیپلز در فوریه 24.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>