جنیفر گارنر نمی خواهید بچه ها برای دیدار با بن افلک GF Ana de Armas در عین حال

بن افلک و Ana de Armas در حال نزدیک شدن لحظه به لحظه, اما او همسر سابق جنیفر گارنراست برای آنها آماده برای گام بعدی در رابطه خود را فقط رتبهدهی نشده است.

یک منبع نشان می دهد به طور انحصاری در شماره جدید ما هفتگی است که نام مستعار آلوم, 47, نمی خواهند او سه فرزند با برنده اسکار نیز 47 برای دیدار با چاقو از ستاره های 31 تا زمانی که زمان مناسب است.

“بن درک است” این منبع می گوید ما. “[او] گفت: او را با جنیفر برای آماده سازی بچه ها برای جلسه [آنا].”

Jennifer Garner Doesnt Want Her Kids Meet Ex Ben Affleck Girlfriend Ana de Armas Yet
جنیفر گارنر Shutterstock

افلک و Garner که از سال 2005 تا سال 2018 هستند پدر و مادر از دختر بنفش 14 و Seraphina, 11, و, پسر ساموئل, 8.

ما را شکست این خبر در اکتبر 2018 که پرل هاربر ستاره نقل مکان کرد با تاجر جان میلر. در راه بازگشت بازیگر بخشی از مورخ شنبه شب زنده تولید لیندسی Shookus و تا به حال پرت کردن با Playboy مدل Shauna خادم قبل از سقوط برای de Armas.

Jennifer Garner Doesnt Want Her Kids Meet Ex Ben Affleck Girlfriend Ana de Armas Yet
بن افلک و Ana de Armas مگا

افلک و Blade Runner 2049 ستاره که ازدواج بازیگر-مدل مارک Clotet از سال 2011 تا 2013, ملاقات در ماه نوامبر سال 2019 در مجموعه ای از آب های عمیق. آنها موجب ارتباط شایعات در اوایل این ماه در طول سفر به زادگاهش کوبا و کاستاریکا. یک منبع بعد گفت: ما به طور انحصاری که جفت هستند “رسما دوستیابی.”

برای اطلاعات بیشتر در جلب افکار در مورد افلک را غنچه عاشقانه با de Armas, سازمان دیده بان ویدیو در بالا و انتخاب کنید تا شماره جدید Us Weekly, در دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im