جنیفر آنیستون عاشق این لباس با نام تجاری (موجود در Nordstrom!)

ما همیشه می خواستم به تقلید از جنیفر آنیستون. برای چند دهه بوده ایم idolizing و تقلید موهای او و او لباس و آرایش و فوق العاده موثر روال مراقبت از پوست. آن را تنها طبیعی است که آن را به این آمده: ما کپی کردن لباس زیر خود را با نام تجاری از انتخاب! هی او کسی است که با افتخار آن را نشان داد!

هنگامی که شما در یادگیری بیشتر در مورد حیله گری شما فقط چرا آنیستون چنین فن — و به همین دلیل ما نیاز به نام تجاری در زندگی ما است. لباس زیر چیزی است که شما (احتمالا) می پوشند هر روز پس از آن را حس می کند به سرمایه گذاری در جفت شما در واقع عشق به پوشیدن مناسب است ؟ اگر شما به دنبال برای بهترین راحتی در طراحی و ارزش شما را در جای مناسب!

hanky-panky-thongs
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت حیله گری کم شلاق زدن بسته فقط برای $98 در Nordstrom!

در یک مقاله برای مصاحبه مجله ساندرا بولاک بود در واقع یکی به شوخی درخواست آنیستون که او پوشیده بود و Aniston نشان داد همه از او Rag & Bone, جین به او جیمز Perse توپ را روی گوه به بزرگان سیاستمدار, ژاکت, حتی به او حیله گری ، که فرستاده آمریکا در شکار برای بهترین معامله ما می تواند در نام تجاری ما به فرود در Nordstrom (به طور طبیعی)!

این پنج بسته قیش است موثر تر از شما تا حالا فکر کردین زیر می تواند باشد. حتی داوران بودند که مردد در ابتدا می گویند که آنها در حال حاضر “بسیار خوشحال” آنها گرفتند و آنها را خریداری. آنها می گویند این “بر خلاف هر گونه دیگر لباس زیر” شما همیشه می پوشند. آنها “راحت ترین شورتی همیشه” و یک خریدار گفت: “شما نمی توانید احساس می کنید آنها را در زمانی که آنها در آن بزرگ است برای شلاق زدن! در بالا از آن به “رنگ های زیبا هستند” و تولید “بدون شرت خطوط.” جای تعجب نیست که خریداران می گویند این است که “تنها لباس زیر [آنها] را می پوشند.”

hanky-panky-pack
Nordstrom

آن را ببینید!

دریافت حیله گری کم شلاق زدن بسته فقط برای $98 در Nordstrom!

این کم افزایش صندل سبک ساخته شده از مواد نرم و چسبناک توری نیست که از طریق نشان می دهد ، آنها یک پنبه به صف خشتک بیش از حد! این بسته به نام Morningside ارتفاعات همراه با پنج جفت در نور آبی و بنفش و عاج و نارنجی و قرمز است. ما عشق به آب و هوای گرمتر vibes!

خوب نگه دارید تا. شما اشتباه در مورد چگونه برای nab خود را اندازه ؟ هیچ انتخاب اندازه! اگر اخم نمی — آن را بر روی هدف است. این صندل سبک در واقع یکی از اندازه متناسب ترین پوشش تمام اندازه ها از 2 تا 12. هیچ نگرانی در مورد چیدن بین دو اندازه زمانی که این پوشش و فراتر از آن!

خرید پنج بسته از این صندل سبک نه تنها به شما قلاب را برای هر روز هفته اما آن را به شما موجب صرفه جویی در پول بیش از خرید پنج فرد جفت خواهد بود. شما بلافاصله چرا پدر و جامه بنابراین ارزش آن و جرات ما می گویند ؟ — حتی زندگی در حال تغییر. با سلام اگر آنها به اندازه کافی خوب برای آنیستون آنها باید برخی از بهترین در این سیاره!

آن را ببینید!

دریافت حیله گری کم شلاق زدن بسته فقط برای $98 در Nordstrom!

نه برای شما ؟ چک کردن بیشتر از حیله گری در اینجا و دیگر لباس زیر زنانه موجود در Nordstrom در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما در تیم است. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>