جنیفر آنیستون و جان مایر هنوز هم دوستان بیش از 10 سال پس از تقسیم


Jennifer Aniston John Mayer Are Still Friends After Split
جنیفر آنیستون و جان مایر. شاتر (2)

دوستانه exes! جنیفر آنیستون و جان مایر باقی مانده اند بگیرید و یاد دهید خود را زیر تقسیم بیش از یک دهه پیش.

“جن و جان خوبی داشته باشید و دوستی” یک منبع می گوید ما هفتگی به طور انحصاری است. “جان عمیق تحسین و احترام به جن.”

این جفت ارز — که مورخ برای چند ماه در سال 2008 پس از ملاقات در یک حزب اسکار در ماه فوریه و شعلهور عاشقانه خود را به طور خلاصه در اوایل سال 2009 قبل از تقسیم برای خوب — آیا صرف یک تن از زمان با هم اما آنها در شرایط خوب.

“هر زمان که آنها صحبت کنید و یا در خارج هم آن را همیشه دوستانه و خوب” خودی می افزاید. “قطعا وجود دارد هیچ غرابت بین آنها است.”

یکشنبه, آوریل 5 “جاذبه” خواننده 42 و Aniston, 51, باعث به هم بزنید هنگامی که آنها ابلاغ از طریق رسانه های اجتماعی.

در طول یک Instagram زنده اختصاص داده شده به اواخر Bill Withers, Mayer, ساخته شده, سکسی خنده زمانی که او گفت: “آیا او با شما صحبت یا صحبت کردن با یک مصاحبه 15 سال پیش 14, 13 سال پیش به او گفت: همه چیز مفید است. چهار درصد از چیزهایی که من می گویم مفید هستند. صد در صد از چیزهایی که او گفته شد مفید است.”

Jennifer Aniston John Mayer Are Still Friends After Split
جنیفر آنیستون و جان مایر در 81st جوایز اسکار روز 22 فوریه 2009 در لس آنجلس ، کریس کارلسون/AP/شاتر

این بازیگر اظهار نظر با سه گریه-خنده emojis که بینندگان گرفتار در خواننده خلق و خوی فعلی نشان می دهد در روز یکشنبه. “Omg جن است که در اینجا” یکی از طرفداران نظر.

مایر نیست تنها سابق شعله که دوستان آلوم هنوز یک رابطه سالم با.

در آنیستون تولد در ماه فوریه 2019, شوهر سابق او Justin Theroux به صبح نشان می دهد ستاره شیرین فریاد که او انجام داده بیش از یک بار از آنها طلاق در سال 2017. “تولدت مبارک به این زن شدید” او زیر نویس یک عکس از جنیفر آنیستون در بالای مخزن. “به شدت دوست داشتنی است. به شدت مهربان است. ….و به شدت خنده دار است. ❤️ شما B.”

در اوایل سال جاری او خواست او را خوشحال 51. “گرفتن 2020 & یک سال دیگر درست مثل —” Theroux, 48 نوشت: در کنار یک عکس از سابق خود ساخت “سر و صدا” و زور او از طریق Instagram داستان در 11 فوریه.

“تولدت مبارک ب,” او اضافه شده با یک قلب emoji بعدی به تصویر.

یک ماه قبل از این کیک بازیگر و همسر سابق براد پیت تقریبا شکست اینترنت زمانی که آنها پیوست در پشت صحنه 2020 صفحه جوایز انجمن بازیگران.

پس از پذیرش این جایزه برای عملکرد برجسته توسط یک بازیگر مرد نقش دوم برای Once Upon a Time in Hollywood,پیت, 56, متوقف شد, و آنچه او انجام شده بود به تماشای آنیستون به سخنرانی پذیرش خود را برای عملکرد برجسته توسط یک بازیگر مرد در یک سریال درام برای صبح نشان می دهد.

“شما می توانید بگویید او بصری شیفته او نگاه بسیار نقل مکان کرد و حتی پاک کردن چشم خود را در یک نقطه” سرگرمی امشب کانادا میزبان Cheryl Hickey گفت: ما به طور انحصاری در مورد پشت صحنه لحظه در ژانویه 19.

سپس این دو مشترک شیرین در آغوش و با لبخند به آنها وصل در جوایز نشان می دهد.

The Fight Club star ازدواج کرده بود به آنیستون از 2000 به 2005. او سپس به تاریخ مایر در سال 2008 و به طور خلاصه در سال 2009 قبل از تقسیم خوب در ماه مارس آن سال. کالیفرنیا بومی ازدواج کرده بود به Theroux سال های 2015 تا 2017.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>