Jennie Garth فکر Luke Perry به نام تلفن خود را پس از مرگ او

سختی حاضر است. Jennie Garth رشد عاطفی هنگامی که صحبت کردن در مورد یک مشکل عنوان مثال او به تازگی تجربه است که مربوط به اواخر Luke Perryبود که او رفیق و سابق costar.

“فقط دیروز من تو را دیدم یک شماره تلفن پاپ بر روی گوشی من. من فکر کردم آن گفت: L. P. و آن نبود” به BH90210 بازیگر, 47, گفت Access Hollywood بر روی چهار شنبه, مارس 26. “آن گفت: J. P. آن شخص دیگری بود. اما برای آن که آن سخت بود.”

Garth اعتراف کرد که آن را دشوار برای او را به قرار دادن سر خود را در اطراف پری عبور و اضافه میکند: “واقعیت آن من به نوعی حاضر به اجازه دهید آن را غرق در. مانند من نمی دانم. به نظر نمی رسد واقعی است.”

Jennie Garth Thought Luke Perry Called Her Phone After His Death
Luke Perry and Jennie Garth. ZUMAPRESS.com/MEGA

پری درگذشت در تاریخ 4 مارس 2019 در پراویدنس سنت جوزف مرکز پزشکی کالیفرنیا. اخبار cames روز پس از ریوردیل بازیگر دچار یک سکته مغزی در خانه اش در شرمن اوکس کالیفرنیا. او 52.

اوهایو بومی ازدواج کرده بود از سال 1993 تا 2003 به بازیگر نقش مکمل زن راشل تیزبا او سهام, پسر, جک 22 و دختر سوفی, 19.

در Garth مصاحبه با Access Hollywood, the چیزی که من در مورد شما آلوم نشان داد که پری پسر اغلب به یاد او از اواخر بازیگر. “من گاهی اوقات خودم فقط خیره در او وقتی که با هم هستیم” او اعتراف کرد. “او مرا به یاد خیلی از لوقا زمانی که ما ملاقات کرد و او جوان بود.”

Garth و پری ستاره دار در بورلی هیلز 90210 با هم به عنوان کلی و دیلن بود. Shannen Doherty, Tori Spelling, Jason Priestley, Brian Austin Green, Ian Zimmermandling و گابریل Carteris نیز بخشی از بازیگران.

بر خلاف سابق خود castmates پری بود نمی رود به نظر می رسد در فاکس BH90210 احیای سری. اما رمز و راز دختر آلوم گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری اواخر ستاره حمایتی خود costars پیوستن به نشان می دهد که لغو شد در نوامبر سال 2019.

“من می دانم که او می دانست که در مورد آن قبل از او گذشت و او همه حمایت از آن و تشویق ما را به چوب به چشم انداز ما نمی شود و تحت تأثیر آن چیزی بود که ما فقط … آن را مانند ما سرود به نگه داشتن رفتن به جلو” Garth توضیح داد: به ما در ماه دسامبر 2019. “بیشتر از هر چیزی من می دانم که او خوشحال بود که ما با هم بودند.”

Jennie Garth Thought Luke Perry Called Her Phone After His Death
Luke Perry and Jennie Garth در “بورلی هیلز 90210′. حسن نیت ارائه میدهد Paul Johansson/Instagram

ماه قبل از آن او نشان داد که چگونه مفید آن را برای بازیگران به هم در پی پری عبور. “زمان چیزی بود که وحشتناک به نظر می رسید اما یک نوع جهانی راه آن است که یک راه برای ما همه با هم در طول یک فهم زمان دردناک,” او توضیح داد که در طول یک امروز ظاهر نشان می دهد در ماه اوت سال 2019. “من فکر می کنم که واقعا خوب بود برای همه ما در واقع.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de