جینا جیمسون قطره 10 پوند پس از بازگشت به Keto رژیم غذایی

در حال پیشرفت است. جینا جیمسون خود از چهره های جدید بعد از رها کردن 10 پوند در keto رژیم غذایی.

این قند نویسنده و 45 زمان به Instagram در جمعه, فوریه 7, برای باز کردن مورد جدید کاهش وزن پس از تصمیم به بازگشت به کم کربوهیدرات است, رژیم غذایی با چربی بالا.

“رسما 10 پوند پایین. من از دست دادن وزن است که قطعا کندتر از آنجا که من نمی خواهم توپ را در فوق العاده کم کربوهیدرات است,” او نوشت: در کنار یک عکس از خودش را در شلوار جین و یک تی شرت. “من خودم اجازه می دهد به چیزهای خاصی مانند carb کم نان و برخی از میوه و گاه به گاه کاسه غذاهای دریایی قهوهای مایل به زرد قهوهای مایل به زرد سوپ رشته فرنگی 🤫 چگونه است سلامت خود را سفر رفتن #weightlossjourney #ketoweightloss #اینها #weightloss #weightlossmotivation.”

این ClubJenna بنیانگذار قبلا گود جدید خود را به اهداف تناسب اندام در یک Instagram پست در ماه ژانویه است. در آن زمان جیمسون نوشت که او می خواست به از دست دادن 30 پوند پس از به دست آوردن 20 پوند در طول سال 2019 استراحت از keto رژیم غذایی.

“در اینجا من نقطه پریدن به #keto من 153 پوند 😖 رفتم خرید امروز صبح در معامله گر جو (من لا برای چند روز) من قابل اعتماد سالاد منداب, سیر, گسترش قطعه قطعه pastrami فارسی خیار و کدو نودل و برخی از علف تغذیه, کره,,” او توضیح داد. “از آن زمان به 30 پوند!”

او در ادامه به توضیح است که او برنامه ریزی شده برای از دست دادن وزن از طریق متناوب روزه غذا-زمان بندی برنامه که چرخه بین داوطلبانه ناشتا و غیر ناشتا.

“من به آرامی لبه پشت به #intermittentfasting اما من گرسنه چون من واقعا خوردن همه چیز و هر چیزی 🤦 🏼 ♀ ️” او ادامه داد. “من فوق العاده هیجان زده به همه نشان می دهد پیشرفت های عکس! چگونه هر کس دیگری انجام آنها 2020 اهداف ؟ این شلوار جین من با پوشیدن من جدید سال 2020 ابر شلوار جین و آنها ساخته شده است برای ما انحنا, خانمها, آنها فقط رفت و زنده در سایت من… فقط برو به این لینک در بیوگرافی من! #weightlossjourney #weightloss #ketojourney #weightlossmotivation.”

جیمسون تصمیم به خودداری کردن او و رژیم غذایی سخت به زندگی “بهترین carby زندگی” در ماه دسامبر 2019. او به او گفت Instagram followers که تجربه ساخته شده “وزن [آمده] برگشت سریع و خشمگین.”

“اعتراف. من به دست آورده و 20 پوند است. اوه. من تصمیم به گرفتن یک استراحت از #keto زندگی می کنند و من بهترین carby زندگی,” او نوشت: در کنار یک شات کامل بدن از خودش روی یک صندلی نشسته. “من می دانم که بسیاری از مردم در حال ترک keto دلیل آن را سخت به حفظ و پس از یک سال و نیم من موافقم. هنوز مطمئن شوید که اگر من قصد دارم به رفتن به نیروی کامل و یا فقط calorie count.”

که چگونه به مانند یک ستاره پورنو نویسنده سعی keto رژیم غذایی در ماه مارس سال 2018 پس از استقبال از او 2 سال دختر قدیمی, Batel Lu با نامزد Lior Bitton در مارس 2017. جیمسون نیز سهام 10 ساله و پسر دوقلو جسی و سفر با Tito Ortiz.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>