Jenna Dewan سهام شیرین ضربه محکم و ناگهانی از خودش شیردهی نوزاد جدید کلوم

مادر و پسر پیوند! Jenna Dewan ارسال شده یک عکس ناز از خودش تغذیه با شیر مادر پسرش, Callum یک ماه پس از زایمان.

این لاسی, رقص, میزبان, 39, مشترک, عکس, که نشان داد او را نگه داشتن نوزاد نزدیک در حالی که او تغذیه از طریق او Instagram داستان روز شنبه, مارس 25.

دیوان و نامزد Steve Kazeeاعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2019 کردند که در انتظار اولین فرزند خود را با هم. زن و شوهر استقبال پسر بچه خود را در ماه مارس است.

Jenna Dewan Shares Sweet Snap of Her Breastfeeding New Baby Callum
Jenna Dewan حضور 6th سالانه طلا در دیدار طلایی در غروب آفتاب در تاریخ 5 ژانویه 2019 در بورلی هیلز کالیفرنیا. شاتر

“و فقط می خواهم که قلب ما منفجر شد و به ابدیت و فراتر از آن” دیوان مزبور یک عکس از خود را در زمان. “خوش آمدید به جهان شما فرشته کوچولو! Callum مایکل شورشی Kazee 3/6/20.”

Kazee, 44, همچنین مشترک اعلام تولد نوشتن “در یک لحظه جهان ما پشت سر هم باز و هیچ چیز هرگز همان خواهد بود. خوش آمدید به زمین ستاره کودک است. Callum مایکل شورشی Kazee 3/6/20.”

تونی برنده جایزه اضافه شده است که احساساتی معنای پشت خود را به نام کودک. “کالوم: گالیک برای کبوتر به خاطر او بوده است بسیار شیرین و مسالمت آمیز پس از فرود در اسلحه ما” Kazee نوشت. “مایکل: نام وسط قلبم. Rebel: من می خواستم یک راه به افتخار مادر من. نام او را Reba اما از سن بسیار جوان پدرش او را به نام Rebel. و بنابراین … کلوم مایکل شورشی Kazee متولد شد.”

Jenna Dewan Shares Sweet Snap of Her Breastfeeding New Baby Callum
Jenna Dewan and Callum. حسن نیت ارائه میدهد از Jenna Dewan/Instagram

روز بعد دیوان ارسال شده اولین شیردهی selfie با پسرش. “، مبارک” او زیر نویس یک عکس از Callum پوشیدن کاهلی-چاپ onesie در حالی که تغذیه با شیر مادر.

زیر ماه, دیوان واقعی رو در مورد واقعیت های مراقبت از نوزاد و بستری مادری می تواند طاقت فرسا است.

“ساخت بسیاری از چرت زدن زمان” دیوان مزبور یک پست از خودش ورزش در روز پنج شنبه 23 آوریل از طریق او Instagram داستان. “من خسته هستم.”

روز قبل از آن به آرامی شما نویسنده نشان داد پس از نوزاد بدن, پیشرفت, در, رقص, Infinite تصویری.

ما هفتگی تایید کرد در ماه اکتبر 2018 که دیوان و Kazee شد قدمت شش ماه پس از تقسیم او از شوهر سابق او, Channing Tatumکه او ازدواج کرده بود به نه سال. این تامارا ستاره و Tatum, 40, هستند پدر و مادر خود را 6 ساله دختر Everly.

برادوی بازیگر ظهور سوال در دیوان را حمام نوزاد در ماه فوریه است. “هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح من بوسه صورت خود را با یک لبخند هیچ کس تا به حال دیده می شود” Kazee زیر نویس نامزدی خود را اعلام از طریق Instagram در آن زمان است. “هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح من بوسه چشم خود را و می گویند آن را به شما من عاشق این همه سال.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>