Jenna Dewan and Steve Kazee مشغول هستند! دیدن حلقه

یک کودک و یک حلقه! Jenna Dewan and Steve Kazee درگیر زن و شوهر اعلام کرد در روز سه شنبه, فوریه 18.

“یک عمر به عشق و رشد با شما…شما باید قلب من” Dewan, 39, زیر نویس یک عکس از جفت بوسیدن طریق Instagram. در ضربه محکم و ناگهانی دست خود را بر صورت و دست چپ او است پوشش خود را. در حلقه انگشت بزرگ حلقه الماس.

تونی برنده جایزه, 44 ارسال شده همان عکس. “هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح من بوسه صورت خود را با یک لبخند هیچ کس تا به حال دیده می شود” او مزبور هنوز هم به نقل از “اجازه دهید آن نفس” یک آهنگ توسط آب دروغگو. “هنگامی که شما از خواب بیدار در صبح من بوسه چشم خود را و می گویند آن را به شما من عاشق این همه سال.”

Steve Kazee Jenna Dewan Engaged
Steve Kazee و Jenna Dewan در WWE را در جشن سالگرد 20th در اکتبر 4, 2019 در لس آنجلس ، MediaPunch/شاتر

این جفت ارز که شروع به دوستیابی در اکتبر 2018 اعلام کرد در ماه سپتامبر سال 2019 که آنها در انتظار اولین فرزند خود را با هم. این موسیقی متن فیلم star همچنین سهام 6-year-old daughter Everly با شوهر سابق Channing Tatum.

ماه گذشته دیوان را باز کرد تا در مورد گسترش خانواده و چه دختر دست زدن به بارداری.

“او فقط به من گفت: صبح امروز” من آماده کردن خودم برای این که کودک به گریه در همه زمان ها,’,” او گفت: ما هفتگی و دیگر خبرنگاران در ژانویه. “پس از آن بود بالغ و او از من پرسید اگر نوزاد گریه در شب می تواند از او خارج شدن از رختخواب و رفتن به آواز خواندن کودک یک آهنگ ؟ و گفتم که خیلی شیرین است.'”

ساعت قبل از اعلام نامزدی اخبار شکست که دیوان و Tatum, 39, تا به حال رسما نهایی خود طلاق در ژانویه 14. علاوه بر این, آنها توافق کردند به استفاده از یک برنامه OurFamily جادوگر برای کمک به coparenting.

طبق مدارک به دست آمده توسط آمریکا, آیووا را تقسیم زمان خود را در طول هفته و تعطیلات آخر هفته جایگزین در پدر و مادر خود را’ خانه های مربوطه. سابق costars همچنین پدر و مادر هماهنگ کننده اگر وجود دارد تغییرات برنامه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im