Jenelle Evans و دیوید Eason خال در نشویل در میان مراسم شایعات

در شرایط خوب? Jenelle Evans و او جدا, شوهر, David Easonپا را با هم در روز شنبه 8 مارس در نشویل تنسی در میان گمانه زنی که این دو در حال بازگشت هستند.

در تصاویر به دست آمده توسط TMZ, این , مادر , آلوم 28 و Eason, 31, خال خال شد با بهره گیری از یک شب در آشپزخانه و پشت بام نوار. خروجی گزارش می دهد که این جفت ارز نیز تا به حال صرف شام با هم در معروف دیو BBQ در هرمیتگ, تنسی, یک روز پیش از آن.

تفرج می آید یک ماه پس از ایوانز و Eason دیده می شد با هم راه رفتن در نشویل با 2 سال با پدر انسلی. یک منبع گفت:” ما هفته در این زمان که در حال رشد هستند و نه به عقب با هم.

Jenelle Evans and Estranged Husband David Eason Spotted in Nashville Amid Reunion Rumors
دیوید Eason و Jenelle Evans حضور US Weekly, شیک ترین نیویورکر در شهر نیویورک در 11 سپتامبر 2019. گریگوری پک/شاتر

“آنها coparenting و او فقط رفت و برای دیدن دختر خود” خودی گفت.

سابق MTV شخصیت اعلام کرد در ماه اکتبر 2019 که او و Eason تا به حال نام آن را واریز در ازدواج خود را پس از دو سال.

“بچه ها و من نقل مکان کرد و دور از دیوید” ایوانز نوشت طریق Instagram. “هیچ کس به ازدواج آن انتظار به پایان رسید اما من می دانم که چه چیزی برای من و بچه های من. امروز من در زمینه مقالات برای شروع این فرآیند. من قدردانی از حمایت از هر کسی که پرسید که چگونه من هستم. من و بچه ها انجام می دهند. ما نیاز به برخی از زمان برای با هم بودن اما شما از شنیدن ما دوباره به زودی.”

ایوانز نیز نشان داد در آن زمان که او تا به حال ثبت یک سفارش محدود در برابر Eason. او تمدید سفارش در ماه دسامبر 2019 اما TMZ گزارش شده در ماه ژانویه که ایوانز به حال آن را رد کرد.

زن و شوهر فروپاشی آمد شش ماه پس از Eason ضرب گلوله کشته شد خانواده خود را سگ, قطعه پس از pup جامعی در انسلی. این حادثه باعث شد تا جفت ارز به طور موقت از دست دادن حضانت فرزندان خود را. Eason اعتراف به کشتن حیوانات در مارس 2019 از طریق Instagram.

یک منبع گفت:” ما در ماه اکتبر 2019 که خود را تقسیم شده بود “مدت زمان طولانی در حال آمدن است.”

خودی توضیح داد: “همه چیز بد شده اند حتی زمانی که آنها نگاه خوب بر روی سطح. دیوید در بهترین رفتار در طول دادگاه و زمانی که او تا به حال به تمیز کردن و اثبات خود را به منظور گرفتن حضانت بچه ها به عقب. اما هنگامی که آن را بیش از او بود و حق بازگشت به خود”است.

ایوانز که نقل مکان کرد و از کارولینای شمالی به تنسی زیر تقسیم او از Eason اصرار او “تنها به عنوان جهنم” در ژانویه 28.

“من فقط coparenting,” واقعیت ستاره گفت در یوتیوب Q&A. “من در تلاش برای ماندن در خارج از دادگاه در تلاش برای نگه داشتن چیزهای مدنی بین همه احزاب و من فقط می خواهم به انجام چیزی که خود من … من نیاز به سرمایه گذاری. من نیاز به فکر کردن در مورد آینده من بچه های من و آنچه که من قصد دارم به انجام در زندگی و من نمی نیاز به هر گونه حواس او را پرت در همه. و متوجه شدم که بچه ها می تواند حواس پرتی.”

ایوانز سهام و پسر Jace, 10 زندگی می کند که با مادرش باربارا ایوانزبا سابق اندرو لوئیس و قیصر, 5, با ناتان گریفیث.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>