جاز-تبدیل-ستاره پاپ ضربان کیپ وردان درام

چرا شما باید مراقبت از

یک ستاره در خانه موسیقی اختراع مجدد است که مصرف خود را به مخاطبان جهانی.

  • مشهور در میان فرانسوی زبان و فرانسه, lusophone مخاطبان خواننده جاز Mayra آندراده در آغوش یک صدای جدید: Afrobeats.
  • او را بلند کردن فقیر کشور کیپ ورد به عنوان یکی از برجسته ترین اعضای خود را قوی مهاجر.

در طول اولین بار عملکرد خود را در آکرا غنا, Mayra آندراده آنقدر شیفته مقاومت پویایی معاصر غرب آفریقا برای تلفن های موبایل به عنوان شناخته شده Afrobeats که او شروع به آزمایش با این ژانر است. او در حال حاضر یک ستاره جاز در کیپ ورد اما لحظه ای که شش سال پیش موجب یک مسیر جدید است که در حال حاضر او گرفتن مخاطبان جهانی. “پس از من شده است به نوشیدن مقدار زیادی آب,” او می گوید.

آن را نه همیشه رفته پایین آسان است. آن زمان دو سال و 10 تولید کنندگان به جمع آوری آندراده را پنجمین آلبوم 2019 را از مانگا که تا به معرفی او به مخاطبان جدید نوشیدن از Afrobeats جریان. او نگه می دارد و بازگشت به آکرا از خانه اش در لیسبون پرتغال از جمله در ماه مارس برای ضبط جلسات. که منجر به تمدید اقامت با دولت coronavirus محدودیت های مسافرتی نگه داشتن او را از بازگشت به خانه.

در حال حاضر او مانند بسیاری از سرگرمی جهان است که در برزخ است. پنجاه و او را نشان می دهد در سراسر جهان لغو شده است با توجه به عوارض ناشی از COVID-19 تا 35 ساله است و هیچ چاره ای اما به خاطر تجربه در حالی که تلاش برای حفظ سلامت عقل خود را.

عاشقانه دیدگاه ها برای گردشگران است و آنها می خواهند کارت پستال. آنچه که من سعی می کنم برای به تصویر کشیدن من, آهنگ بسیار عمیق تر است.

Mayra Andrade

آندراده گرفته مشعل مسلما بزرگترین صادرات موسیقی از مجمع الجزایر کوچک در غرب آفریقا سلیمان پس از او مربی اواخر برنده جایزه گرمی Cesária Évora.

پس از تولد او در سال 1980 کوبا آندراده زندگی شده است یک سفر پیچ در پیچ هر توقف منعکس شده در موسیقی است. پدر او یک عضو از PAIGC جنبش رهایی که بعد تبدیل به یک حزب سیاسی مبارزه در کنار مشهور انقلابی Amilcar Cabral برای استقلال از پرتغالی. و سپس او را سقوط در عشق با یک زن از کوبا, یکی از PAIGC چند متفقین در جنگ. پس از Mayra تولد زن و شوهر رفت و برگشت به آفریقای اما از هم جدا زمانی که او بود 6.

در سال های نوجوانی او در اطراف نقل مکان کرد, کانادا, فرانسه, آنگولا سنگال و آلمان اما در حال حاضر زندگی در لیسبون. در 15 کودک نابغه در حال حاضر او را گروه او کار حرفه ای لگد سال بعد.

در حالی که در پاریس از او درس های صوتی و شروع به کار با آهنگسازان با سنگین برزیلی و پرتغالی را تحت تاثیر قرار. او منتشر شد آلبوم اول او در سال 2006 بود اما تا سال 2013 را دوست داشتنی دشوار است که او شروع به یکپارچه سازی پاپ عطر و طعم به پس زمینه خود را از موسیقی جاز و اسکودوی کیپ وردان funana نوع. “من همیشه احساس می کنم قوی هویت” آندراده اصرار دارد. “ریشه های من همواره در حال حاضر در موسیقی من, اما این آلبوم که در آن من سعی کردم به رفتن برای بیشتر از یک متقاطع صدا.”

امروز آندراده که امضا شده است به جهانی موسیقی آواز می خواند در چهار زبان — Kriolu (زبان ملی کیپ ورد), فرانسوی, انگلیسی و پرتغالی و مشهور است در فرانسه, lusophone و زبان مخاطبان است. او همچنین می نویسد: موسیقی برای گیتار, اما در مرحله او نقش ferrinho یک نوار فلزی است که به طور سنتی با فلز دیگری در یک خراش دادن و یا پوست کندن حرکت است. هر چند صدای جدید است و بیشتر در دسترس او می گوید: او نه با تمرکز بر تبدیل شدن به یک crossover star. این تم در موسیقی او را از محدوده زندگی در جاده ها و مهاجرت به عشق, زنانگی, نفس اماره, هویت, حقوق بشر و مبارزات پدر و رفقای خود را.

اسکودوی کیپ ورد است و هیچ منابع طبیعی و بانک جهانی تخمین می زند که 14 درصد از آن 555,000 ساکنان زندگی در فقر شدید به رغم چشم انداز شاعرانه. “عاشقانه دیدگاه ها برای گردشگران است و آنها می خواهند کارت پستال,” او می خندد. “آنچه که من سعی می کنم برای به تصویر کشیدن من, آهنگ بسیار عمیق تر است. مردم با وجود آنها بسیار واقعی, منحصر به فرد, استقبال, باز, کنجکاو در مورد فرهنگ های دیگر اما همه چیز کامل نیست.”

آندراده موسیقی نیز تداعی احساسات قوی در نسل جوان کیپ Verdeans در خارج از کشور — یک 1 میلیون و قوی گروه اغلب به نام 11th جزیره — توضیح می دهد Terza Lima-Neves استاد علوم سیاسی در C. Johnson اسمیت در دانشگاه کارولینای شمالی است. “به عنوان یک عضو از خارج خودش من فکر می کنم او بیانگر این ایده است که یک هویت متعلق به فردی حتی زمانی که یکی از جان سخت کبو وردان — یکی می شود به تصمیم می گیرید که چگونه یک را نشان می دهد و طول می کشد تا فضا” لیما-Neves می گوید. “او انجام شده است از این پس او خیلی جوان بود, بنابراین بسیاری از ما که طرفداران او را دیده بیان خودش با فصاحت را از طریق موسیقی خود را رشد به عنوان یک هنرمند با ترکیب جهانی برای تلفن های موبایل اما هرگز فراموش که در آن او می آید.”

پس از دو دهه از عمل بالا بردن جزیره بر روی شانه های او آندراده آماده است تا به رایگان از آن بار و فقط رقص. مانگا است که این آلبوم از یک زن تراز وسط قرار دارد با خودش بیشتر از همیشه. آن eponymous تنها جشن نفس اماره از انبه به عنوان گوشت. آهنگ های دیگر کنار هم او را کیپ وردان ریشه در یک جشن معاصر غرب آفریقا polyrhythms.

Benewaah Boateng, مدیر آکرا موسیقی مبتنی بر آژانس Harmattan باران توصیف صدای او را به عنوان یک اسکودوی کیپ وردان چرخش در Afrobeats که با این نسخهها کار به دلیل آن تسکین دهنده و طبیعت منحصر به فرد و “اعتماد به نفس” از او تحویل.

آندراده اذعان دارد که این آزمایش بسیار نرم و صاف یکی از آخرین که او “عطش مدرنیته” به نظر می رسد که انجام شده است. دوست داشتنی دشوار است ممکن است نشان داده اند مخاطبان خود را که او موسیقی در حال حرکت در جهات جدید, اما آن را نیز به او نشان داد که او هیچ ستاره پاپ, او می گوید. “مانگا بود و یک نسخه به من نشان داد که من می تواند چیزی کمتر از خارجی حرکت در riddims که من راحت با. این است که من آزاد بودن و آزاد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im