Jax تیلور می رود در تام Sandoval به عنوان ‘پمپ قوانین” کشیش, درام, نقش

این دشمنی به مراتب بیش از. پس از Jax تیلور و تام Sandoval استدلال در طول چهار شنبه, مارس 18 قسمت از Vanderpump قوانین Jax به توییتر گرفت به پرتاب سایه در تام.

این costars رفت سر به سر در روز سه شنبه قسمت پس از Lisa Vanderpump مواجه Jax, 40 و بریتنی کارترایت در مورد عروسی خود را کشیش Ryan Tauk‘s گذشته اظهارات در مورد جامعه تجاوز. در حالی که زن و شوهر تصمیم گرفتند برای تغییر از کنتاکی پاستور به رفیق Lance Bass خود را به عنوان officiant در میان جنجال, تام, 36, نبود خوشحال است که لیزا به حال به مرحله قبل از آنها ساخته شده را تغییر دهید.

“این عروسی ما انتخاب ما است. دوره. I don’t give a f—k چه کسی فکر می کند” Jax توییتی در روز سه شنبه. “ما آنچه را که درست بود برای بریتنی و I. آنچه تام انجام داد اشتباه بود دوباره Stassi حزب او تا به حال هیچ تدبیر. که گذشته من در مورد این می گویند.”

Jax Taylor Goes Off on Tom Sandoval After They Fight About His Wedding Pastor on Vanderpump Rules
Jax تیلور و تام Sandoval. دن استاینبرگ/تالار گفتگو/AP/شاتر; جان Salangsang/شاتر

سابق سور متصدی در ادامه به پاسخ قلب emojis به چند توییتهایی دربارهی تام از جمله یکی که به نام TomTom شرکت صاحب یک “دیک” و “f—پادشاه تلخ است.”

بعد Jax ادعا کرد که تام مدیر ساخته شده است که نظرات توهین آمیز در گذشته بیش از حد.

“تامز مدیر خود گفت: چند چیز در توییتر در مورد نژاد همجنسگرایی نه یک چیز انجام شد اما می دانیم بدن [sic] به یاد می آورد که آن اتفاق افتاد دو هفته پیش” Jax نوشت: در یک پس-حذف صدای جیر جیر در چهار شنبه, مارس 19.

Jax آورده و سپس خود را costar حداکثر Boyens, که عذرخواهی ماه گذشته زمانی که خود را توییت قدیمی با استفاده از N-word ظاهر.

Jax Taylor and Brittany Cartwright attend BravoCon Jax Taylor Goes Off on Tom Sandoval After They Fight About His Wedding Pastor on Vanderpump Rules
Jax تیلور و بریتنی Cartwright حضور BravoCon در نیویورک در نوامبر 16, 2019. گریگوری پک/شاتر

“دیوانه چگونه حداکثر هنوز هم یک شغل است. من هیچوقت او را پس از او و پس از تمام نظرات او ساخته شده… دیوانه چگونه مردم در حال فراموشی است که” او هنوز توییتی. Jax نیز خواسته کاربران شبکههای اجتماعی به “توضیح” به او به همین دلیل تام نیست ناراحت با حداکثر تماس او را “ریاکارانه.” (تام گفت: ما هفتگی است که به طور انحصاری او فریاد زد و حداکثر در میان جنجال.)

Jax به پایان رسید توییتر خود بیهوده گویی با درخواست طرفداران نه به صدای جیر جیر او در مورد وضعیت دیگر.

“به نظر من شما می توانید بر این باورند در هر آنچه شما می خواهید زمانی که شما لازم نیست هر کسی صدمه دیده است. آن را به یک کشور آزاد و یا بنابراین من فکر کردم. من هرگز دوست ندارم کسی به خاطر آنها مطرح شد یک راه خاص من ممکن است با آنها به توافق برسند اما نمی خواهد از آنها نفرت” او هنوز توییتی. “آن و انجام با ما تا به حال دوست خوب من لنس ازدواج ما شگفت انگیز بود, پایان داستان. اگر شما صدای جیر جیر من چیز بیشتری در این مورد شما مسدود خواهد شد. دوره.”

در حالی که Jax و تام موقت را تشکیل می دهند در طول فصل Jax و بریتنی را کنتاکی آلوم به تازگی نشان داد او پشیمان نبود Sandoval خدمت خود را به عنوان co-بهترین مرد در عروسی خود را در کنار تام شوارتز.

“این واقعا غم انگیز و آن را لطمه می زند و احساسات من برای کسی می گویند که” Sandoval گفت: ما در روز سه شنبه. “هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از این فصل است. شما در حال رفتن به ببینید که چگونه است که همه پایین می رود. … “من نمی بینم Jax واقعا بیشتر از هر چیزی برای شوارتز عروسی. اما برای برخی از این دلیل او انتظار دارد که هر کس دیگری به حرکت کوه ها برای او و عروسی و مانند در دسترس خواهد بود در تماس در هر زمان از روز و هر ساعت از شب. … من انجام بهترین من می توانم و من فکر می کنم من برای آن ساخته شده در عروسی به عنوان شما را ببینید. اما آن غم انگیز است.”

Vanderpump قوانین پخش براوو در سه شنبه 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>