Jax آتش سوزی پس از او را متهم به دروغ به بریتنی در مورد باشگاه بازدید


Jax Fires Back After He Accused Lying to Brittany About Strip Club Visit
Jax تیلور و بریتنی Cartwright ترک سوار را از طریق سنین: مخاصم کپسول مجموعه رویداد راه اندازی در سپتامبر 19, 2019 در لس آنجلس ، دن استاینبرگ/تالار گفتگو/AP/شاتر

بیشتر به داستان ؟ Jax تیلور روشن چه رفت در باشگاه در حزب لیسانس پس از Vanderpump قوانین بینندگان متهم او را از دروغ گفتن به همسرش, بریتنی Cartwright.

“برادر من خواهر من خریداری یک رقص بود که 3 دقیقه و من در این باشگاه به مدت سه ساعت پس از دوره آنها در حال رفتن به قطع به صحنه زمانی که تنها زمان من جالب بود این بود که 3 دقیقه” the 40-year-old تلویزیون واقعیت شخصیت توییتی در چهار شنبه, ژانویه 29.

Jax اضافه شده که بریتنی, 31, تنها نگران اگر متصدی بار تا به حال “خصوصی رقص” در باشگاه.

“شما را دیدم 30 کلیپ دوم از شب که ساعت به طول انجامید و ساعت, شما فقط می دانم آنچه شما را دیدم, جلوگیری از قضاوت در s—t شما باید صفر سرنخ آنچه شما در حال صحبت کردن در مورد شما نمی دانم, s—t,” او نوشت. “اگر شما به تماشای یک بازی فوتبال و بازی 7 بود هیچ چیز به خوبی زمانی که آنها روکش آن یکی ESPN روز بعد آنها فقط رفتن به نشان می دهد که زمین نه دیگر خسته کننده 4 ساعت بازی و… همان چیزی که با سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند. با این نسخهها کار راه همان است.”

Jax Fires Back After He Accused Lying to Brittany About Strip Club Visit
Jax تیلور و بریتنی Cartwright. تالار گفتگو/AP/شاتر; KCR/شاتر

براوو دوربین به دنبال Jax به باشگاه در میامی در طول چهار شنبه, ژانویه 28, قسمت, of Vanderpump قوانین. در حالی که بریتنی قبلا تایید شوهرش داشتن پارتی در پارتی هاردکور Jax به ظاهر نیست بگویید کنتاکی بومی حقیقت در مورد شب را در نشان می دهد.

“ما یک به یک باشگاه شب گذشته من احساس بی دست و پا من نمی تواند به آن” Jax گفت: بریتنی در روز سه شنبه قسمت. “من تنها یک نفر از همه بچه ها که یک دختر بچه در کنار من است.”

در فیلم از boys’ night out با این حال بینندگان دیدم Jax به ظاهر بهره گیری این شرکت از انتها رقصنده. در یکی از صحنه های مدل سابق و حتی شوخی که او “gonna leave بریتنی برای یکی از این دختران امشب.”

سابق SURver برای بخش او تا به حال شکست در حزب لیسانس خود را پس از میامی باشگاه آورده نشانه آن است که خواندن “آن را انجام نمی بریتنی.”

“من مجبور به شنیدن آن هر روز مردم به من گفتن که آنها دوست ندارند من آنها را دوست ندارم Jax آنها را دوست ندارم ما با هم” بریتنی که بخشید Jax برای او با costar ایمان Stowers در گذشته گفت: از طریق اشک در قسمت. “بنابراین آخرین چیزی که من می خواستم برای آمدن در حزب لیسانس و مجبور به بیرون رفتن و یک f–king ثبت بگو این کار را انجام نمی بریتنی.'”

با وجود این درام, آنال گره خورده گره در کنتاکی در ماه ژوئن 2019.

در اوایل روز چهارشنبه Jax عناوین ساخته شده برای متهم را costar آریانا Madix نه صادق بودن در مورد زندگی خود را با تلویزیون واقعیت خود را تولید. (در حال رشد شده اند در تقابل همیشه از Jax ضمنی که آریانا, 34, نمی خواهم به نکاح پسر تام Sandoval چرا که او یک لزبین.)

“باید به خوبی در نشان دادن و گول زدن همه چیز در مورد رابطه خود را زندگی برای 9 سال و به تولید” من صحبت کردن در مورد که “اما هنوز هم می خواهد یک چک” او در توئیتر خود نوشت پس از آریانا ناودان او سخنان خود را در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد با اندی کوهن در روز سه شنبه 28 ژانویه. “که پاسخ من به آریانا. منفی ترین فرد من تا کنون ملاقات کرد.”

Vanderpump قوانین پخش براوو در سه شنبه 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de