Jax و بریتنی پاستور درام برای بازی در ‘پمپ قوانین’: آنچه که در

Jax تیلور و بریتنی کارترایت در حال حاضر ازدواج کرده و به مدت هشت ماه اما درام اطراف nuptials خود را به مراتب بیش از.

متصدی بار, 40 و سابق SURver, 31 بستن گره در بومی کنتاکی در 29 ژوئن 2019.

“زندگی زناشویی عالی است” بریتنی بوده به ما هفتگی به طور انحصاری دو ماه بعد از عروسی. “من فکر می کنم ما در حل و فصل بسیار خوبی است. من خیلی هیجان زده است. من عاشق Jax به طوری همه چیز در جریان بوده است ، امیدوارم ما قادر خواهید بود به یک خانواده و مسائل. ما در حال انجام بزرگ. ما بسیار بسیار مبارک در حال حاضر.”

در حالی که عکس هایی از Jax نمی پوشیدن حلقه ازدواج ظاهر در ماه اوت سال 2019 بریتنی مطمئن باشید ما در آن زمان که زن و شوهر بودند “تا جامد.”

“ما را به خنده در مورد مسائل چون منظور من وجود دارد مقالات و گفت که ازدواج ما دچار مشکل است و چیزهای شبیه به آن. من فقط مانند, “اوه خدای من’,” او توضیح داد. “من حتی نمی در مورد آن نگران باشید زیرا تا زمانی که ما خوشحال هستیم و ما در حال انجام خوب است که همه که مهم می دانید؟”

در حالی که ممکن است در زندگی سعادت wedded برای دو نفره در حال حاضر بریتنی و Jax عناوین ساخته شده زمانی که آنها اعلام کرد در ماه دسامبر 2018 که کشیش Ryan Tauk راه اندازی شد به ازدواج با آنها. کنتاکی زندگی مربی پس از آن آمد زیر آتش در رسانه ها به گذشته خود سخنان در مورد جامعه تجاوز.

طرفداران Vanderpump قوانین را ببینید, زن و شوهر, مقابله با, واکنش در روز شنبه, مارس 18 قسمت از سری براوو. حرکت را از طریق همه چیز شما نیاز به دانستن در مورد درام:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>