Jason Momoa, جوک, او را تبدیل به یک فیزیک اد معلم در خانه در طول قرنطینه

مربی Aquaman! Jason Momoa تبدیل شده است فرزندان خود را موقت فیزیک اد معلم در خانه در طول coronavirus قرنطینه.

“بچه ها انجام می دهند واقعا خوب” بازیگر 40 گفت: در این Ellen DeGeneres Show on یکشنبه, مارس 15 در طول یک چت تصویری از “یکی از غارهای مرد” و در خانه خود. “همه نوع در مدرسه مجازی. من پسر گرگ او در حال حاضر در حال homeschooled به هر حال پس از آن نوع بود برای او آسان است. و سپس آنها را برای بررسی با خود دوستان است. اما من فکر می کنم آنها واقعا آن را دوست داشتن. آنها دوست داشتن من و ما با داشتن یک زمان بسیار خوبی است و ما فقط در اطراف مانند هر کس دیگری است.”

Jason Momoa Jokes He Has Become a Phys Ed Teacher at Home During Coronavirus Quarantine
Jason Momoa , The Ellen DeGeneres Show

Momoa گفت: او سپاسگزار برای بچه های خود معلمان است و “احترام زیاد” برای آنها به دلیل مدرسه تمایل به رفتن بیش از سر خود را.

“آنها نمی تواند به من برای هر یک [از آن] او گفت:” از پدر لولا 12 و پسر Nakoa-Wolf, 11 كه سهام با همسر Lisa Bonet. “من مانند PE, مربی, شما می دانید منظورم چیست ؟ مانند ‘دریافت الاغ خود را خارج. می خواهید برای رفتن به سنگ صعود اسکیت بورد؟’ اما این در مورد آن.”

که گفت:, بازی تاج و تخت آلوم اعتراف کرد که او “یک فن” از هدف قرار دادن ورزشگاه حتی اگر او ماندن در بالای تمرینات خود را به منظور باقی ماندن در شکل.

“در حال حاضر من انجام شده است بسیاری از فقط گرفتن آن را آسان در خوردن چون من یک فن بزرگ از مواد غذایی و من واقعا نمی توانم تمام چیزهایی که من دوست دارم” او گفت: Ellen DeGeneres. “بنابراین من فقط به راه رفتن ، دوچرخه و فقط تلاش برای نازک کردن کمی. من کمی سنگین است.”

Jason Momoa Jokes He Has Become a Phys Ed Teacher at Home During Coronavirus Quarantine 2
Jason Momoa اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

همه چیز در نظر گرفته Momoa مطمئن باشید که در طول روز نشان می دهد بحث میزبان 62 که او شده است “واقعا خوب” با خانواده اش.

“من به ندرت به خانه پس از آن بسیار خاص” او بوده. “وجود دارد بسیاری از چیزهایی که [انجام]. ما رو رمپ اسکیت و بالا رفتن از دیوار و پرتاب tomahawks و تیراندازی و تیر و کمان و بنابراین ما باید یک کمی از فضا. من احساس می کنم بسیار سپاس گذارم. آن را به خوبی بودن. من هرگز خانه.”

از دیدن ستاره استقبال لولا و Nakoa-Wolf در سال 2007 و 2008 به ترتیب با نمایش کازبی آلوم 52. ما هفتگی اخبار شکست که این زن و شوهر که شروع به دوستیابی در سال 2005 مخفیانه ازدواج در ماه اکتبر 2017.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>