جیسون کالینز: از, افتخار & طور کامل (در نهایت) به طوری

چرا شما باید مراقبت از

قادر به اداره حقیقت شما را آزاد خواهد کرد.

جیسون کالینز
لس آنجلس

به شرح زیر است بر اساس آخرین قسمت از لحظات با OZYکه ايران در Hulu شروع ژوئن 5.

من هیچوقت به کسی بگویم که من همجنسگرا هستم تا سال 2011. این تحریم از سال 2011 بود که من بسکتبال است. من نمی باید این عمل بازی های این سفر است. بود که همه رفته اند, بنابراین من تا به حال به یک روال.

آره من گفتن مردم که من بیرون رفتن در تاریخ اما من در خانه با سگ من. بود که اولین بار من برگزار شد تا یک آینه به زندگی من و گفت: “من می خواهم بیشتر از زندگی است.”

من تا به حال یک دوست بود که یک مربی و او آموزش من و من تو را دیدم که او یک “اوضاع بهتر میشه” تصویری. بنابراین من می دانستم که او یک عضو از جامعه است. منظورم این است که من می دانستم که او همجنسگرا بود, بنابراین من می دانستم که او می توانست باز گوش.

وجود دارد متنفر وجود دارد. برخی از مردم من فرستاده تهدید به مرگ.

من به او را از طریق ایمیل. من در ایمیل.

حدود یک ساعت بعد من یک تماس از یک دوست که گفت که تحریم به پایان رسید. “این عالی نیست ؟ شما در حال رفتن به رفتن به محل کار!”

چه جهنم من فقط انجام دهید ؟ من آمار ارسال این ایمیل ؟ من می خواهم برای دیدن این ایمیل در SportsCenter?

من به آن فرستاده شده در روز شنبه. او هیچوقت به من تا سه شنبه یا چهارشنبه. ما به پایان رسید تا دیدار در برنتوود و این اولین بار است که من تا کنون گفت: این کلمات را با صدای بلند: من گی هستم. و من نمی دانم آنچه که من انجام شده بود!

او گفت که من نیاز به شروع به ساخت یک سیستم پشتیبانی. من به عمه من روز بعد. عموی من علامت, که همچنین, گی, یکی از دیگر مردم به من گفت: بیش از تابستان است. آنها تنها دو نفر می دانستند که برای فصل 2011-12. این زمانی بود که من در بازی برای Atlanta Hawks.

زمانی که من آمد به من پدر و مادر ما رفت و به درمان هم به دلیل وجود مقدار زیادی از چیزهای که تا به حال اتفاق افتاده است که ما نیاز به بحث در مورد. آن صدمه دیده است مادر من است که پسر او نمی آمد به او ،

شما می دانید که بخشی از دلیل من تصمیم No. 98 وقتی من در سلتیکز بود چرا که در آن سال متیو شپرد را از ما گرفته شد. من دانشجوی سال دوم در دانشگاه در سال 1998 و من به یاد داشته باشید فکر کردن در مورد آنچه که دو نفر می توانید انجام دهید زمانی که آنها نفرت در قلب خود را و چگونه آنها می تواند به تحمیل درد و خشونت است. آنها به قتل او فقط برای همجنسگرا بودن.

آن را به نوعی پنهان در چشم ساده, اما من یکی شدن با جامعه تجاوز.

در سال 2013, من تا به حال به اندازه کافی ، به من گفت: من عامل. او گفت: “بیایید صبر کنید تا زمانی که فصل به پایان رسیده است.” من می دانستم که من هنوز هم بازی خوبی به اندازه کافی برای بازی در لیگ. من نمی گفتن هم تیمی های من تا زمانی که من می دانستم که داستان که قرار بود برای رفتن ، این Sports Illustrated بیرون آمد: “من 34 ساله NBA مرکز, من و, من گی هستم. من مجموعه ای را برای اولین بار آشکارا گی ورزشکار بازی در لیگ آمریکا و تیم های ورزشی. اما از آنجایی که من هستم, من خوشحال هستم برای شروع گفتگو.”

وجود دارد متنفر وجود دارد. برخی از مردم من فرستاده تهدید به مرگ. اما پشتیبانی از لیگ به شدت مثبت است. من پشت به پشت تماس از اپرا و اوباما. اوباما گفت: “آنچه شما امروز خواهد شد که اثر مثبت بر کسی که شما ممکن است تا کنون ملاقات در طول عمر خود را. به عنوان آمریکایی ها این چیزی است که همه ما باید تلاش برای است.”

اما من نمی دانم اگر من به یکی دیگر از گیگ. در نهایت من یک فرصت است. یک. جدید Jersey Nets [بروکلین نتز].

یکی از چیزهایی که واقعا به من کمک کرد حل و فصل کردن یک مکالمه من با Kevin Garnett. من هم تیمی های با کوین زمانی که من در بوستون. او می تواند به NBA سالن از شهرت در سطل زباله-صحبت کردن به تنهایی است. برخی از این کلمات استفاده کرده بودند در گذشته ضد همجنس.

کوین و من نشسته در سراسر از یکدیگر و او شنود گذاشته من روی بازو و گفت: “Jason من خوشحالم که شما در NBA. من خوشحالم که شما هستید و من هم تیمی است. این است که بزرگ برای کشور ما برای ورزش ما است.” از آن ساخته شده من احساس کنم که می تواند نفس کشیدن.

من در NBA 13 سال, اما من نمی خواهم هر کس دیگری به رفتن را از طریق آنچه که من تا به حال به از طریق رفتن تا آنجا که انتظار 33 سال به آمده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de