Jason Blum خود را نشان می دهد تعجب آور اسرار به ساخت یک, وحشت, ضربه


Jason Blum and Elisabeth Moss The Invisible Man
Jason Blum و الیزابت ماس حضور والاتر از “مرد نامرئی” در 17 فوریه سال 2020 در پاریس, فرانسه. PIERRE VILLARD/SIPA/شاتر

اگر شما بخواهید وحشت تولید , Jason Blum چه طرفداران می توانند انتظار از مرد نامرئیخود را آخرین تلنگر بازیگران الیزابت ماس آن ساده است: “هیجان, ترسناک, سوار.”

اثبات شده است در Blumhouse Productions’ فیلم های قبلی که شامل تقسیم, مبارک, مرگ, روز, و , Jordan Peele‘s برنده اسکار دریافت کنید. یک چیز او تابیده terrifiers مشترک است که آنها را ترساندن bejesus از مخاطبان — اما نه بلوم. “این سخت است به ترس از خود ما فیلم” Blum, 51, منحصرا نشان می دهد در شماره جدید ما هفتگی. “اما گاهی اوقات من هنوز هم پرش در خارج!”

آن شده است یک سال برای بلوم محصولات. در علاوه بر این به مرد نامرئیعظیم شرکت منتشر شد, جزیره فانتزی, شکار, پاکسازی و هالووین — و همه آنها در یک موضوع مشترک.

“من فکر می کنم آنچه که به آنها متصل است [که] ما در تلاش به آنها را احساس نوع غیر معمول و یا متفاوت از اجرا از آسیاب فیلم های ترسناک و تجربه احساس های مختلف — بیشتر مبتنی بیشتر احشایی بیشتر relatable,” او می گوید ما.

Elisabeth Moss The Invisible Man
الیزابت ماس به عنوان سیسیلیا کاس در ” مرد نامرئی.’ مارک راجرز/Universal Pictures

اما آن را فقط در فیلم های ترسناک که Blum احساس پرشور در مورد او نیز پرکار تولید کننده در ژانرهای دیگر ایجاد فیلم هایی مانند شلاق زدن و BlacKkKlansman. در واقع او اذعان می کند به ما و او نیست “لزوما عشق ساخت فیلم های ترسناک” هر چند که این فرض.

“من عاشق ساخت بودجه کم فیلم ترسناک بسیار مناسب با بودجه کم. بنابراین من دوست دارم ساخت بودجه کم فیلم به دلیل هنگامی که شما در خطر نیست مقدار زیادی از پول شما می توانید خلاق, خطرات, شما می توانید استخدام بازیگرانی که لزوما معروف و شما فقط می توانید با انجام کارهایی است که شما نمی توانید در گران, فیلم,” او توضیح می دهد. و روش خود را با این نسخهها کار به عنوان او به طور مداوم به ایجاد واقعا نگران کننده فیلم.

چه سری است ؟ خوب, آن را در همه چیز در مورد واقعی ترسناک لحظات.

“من فکر می کنم کسانی که درک نمی کنند, ترسناک, فیلم, فکر می کنم ترساندن مهم ترین است. من فکر می کنم ترساندن کم اهمیت است” او نشان می دهد. “مهم ترین عملکرد درام و داستان است. شما باید به یک suspenseful داستان. اگر شما کسانی که همه چیز را می ترساند آسان خواهد بود. اگر کسانی که همه چیز کار نمی کند, شما می توانید بهترین ها را می ترساند در جهان است و آن را نمی خواهد احساس ترسناک است.”

برای اطلاعات بیشتر از بلوم انتخاب کنید تا ما هفتگیدر دکه های روزنامه فروشی در حال حاضر.

با گزارش Kayley Stumpe

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>