Jared Padalecki, Genevieve Cortese علامت 10th Anniversary با احساساتی یادداشت


Jared Padalecki Genevieve Cortese Mark 10th Anniversary With Gushing Notes
Jared Padalecki و Genevieve Cortese در سال 2018 PaleyFest لس آنجلس – ‘Supernatural’ رویداد در تاریخ 20 مارس 2018 در لس آنجلس ، وینس Flores/startraksphoto.com

ایستاده آزمون زمان. Jared Padalecki و Genevieve Cortese خود را اعلام کرد عشق پایدار برای یکی دیگر در حالی که خود را جشن 10 سالگرد عروسی.

“ده سال پیش امروز من قادر به متقاعد کردن بهترین دوست من به من ازدواج کن” این فوقالعاده ستاره, 37, زيرنويس سیاه-و-سفید Instagram عکس از جفت در اسکی دنده در پنج شنبه, فوریه 27. “من حتی نمی توانید تصور کنید آنچه که من باید انجام داده اند در زندگی گذشته را به شایستگی قادر [به] صرف این یکی با این فوق العاده زنان [sic]. من خوشبخت ترين مرد زنده است. دوستت دارم عزیزم. در اینجا به 10 هزار بیشتر است.”

کورتز در ضمن به اشتراک گذاشته شده است به همان اندازه احساساتی پست همراه با یک عکس از این زوج در روز عروسی. “10 سال پیش امروز من گفت: ‘من'” 39 ساله بازیگر به یاد می آورد. “برف شروع به سقوط و ما مهر و موم سرنوشت ما. ما رشد یک میلیون راه های مختلف و به بیش از 10 سال گذشته اما ما همیشه با هم رشد کرده. من خیلی خوش شانس آن را به شما. من می خواهم آن را انجام دهد همه را دوباره و دوباره. در اینجا به 100 بیشتر است.”

وبلاگ نویس و سپس به اشتراک گذاشته بیشتر در پشت صحنه عکس های از عروسی در Instagram داستان. “پدر بزرگ من ازدواج ما,” او نوشت. او نوشته عکس های از طول رابطه خود را از دوستیابی — “سقوط در عشق است. ما بچه ها بود.” — به روز نامزدی خود را.

Padalecki و Cortese گره خورده گره در زادگاه او از سان ولی, آیداهو در فوریه 2010. از پایین شروع آشنایی پس از جلسه در مجموعه ای از فوقالعاده در سال 2008 و مشغول شدم در اکتبر 2009. آنها پدر و مادر از پسر توماس 7 پسر چوپان, 6, و, دختر, Odette 2.

این Gilmore Girls آلوم منعکس شده تا چه حد او آمده است در حالی که بحث در مورد فینال فصل فوقالعاده در مارس 2019. “ما واقعا باید تبدیل به یک خانواده,” او گفت: ما هفته به طور انحصاری از بازیگران. “بیش از 15 سال ما کاهش چربی است. ما نمی آتش میزنن اما اگر آنها دوست نمی دارد و آنها در حرکت است. بنابراین مردم است که وجود دارد می خواهند به وجود داشته باشد.”

وی افزود: “ما شناخته شده آنها را برای 15 سال ما شاهد تولد و مرگ و میر و طلاق و ازدواج. منظورم این است که من در فصل 4 و ما سه بچه! بسیار اتفاق افتاده است. من احساس می کنم مانند یک ارتباط عمیق با همه. جاوا خشن است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>