جارد لتو به یاد می آورد روزی که او ‘نزدیک به درگذشت’ در حالی که سنگ نوردی

قلم مو با مرگ است. Jared Leto سپاسگزار بود برای دیدن یک روز دیگر پس از سقوط در دوران اخیر راک صعود.

این پیراهن خودکشی بازیگر, 48, باز کردن در مورد خود را در نزدیکی کشنده سقوط رخ داد که در Red Rock Canyon در لاس وگاس در یک سری از توییت در روز جمعه 6 مارس.

نه به صدا چشمگیر, اما این به بعد من تقریبا مرده بود. در زمان خیلی خوب سقوط نوردی با @AlexHonnold در سنگ قرمز” او در توییتر نوشت در کنار یک عکس از خودش را بالا رفتن و نگاه کردن از نزدیک در ساییده شده بالا رفتن از طناب است. “نگاه به بالا و در عرض چند ثانیه طناب بود که برش سنگ در حالی که من dangled برخی از 600 فوت در هوا. من به یاد داشته باشید به دنبال پایین در زیر زمین.”

او در ادامه به توصیف نزدیک به مرگ تجربه به عنوان “عجیب و غریب” و “سودا” اشاره کرد که در این لحظه بود که “کمتر ترس بیشتر از واقعیت.”

“آدرنالین پس از زمانی که من به عقب بر روی دیوار. اما ما آن را از طریق زندگی می کردند و برای دیدن یک روز دیگر 😅🙏🏼 کلی آن را در واقع بسیار سرگرم کننده است. ما در ادامه صعود به شب…” او ادامه داد.

این باشگاه خریداران دالاس بازیگر مشترک یک ویدئو کلیپ از لحظات پس از ترسناک قرار می گیرند.

“مقدس f–king s–t!,” او می گوید: در این کلیپ در حالی که ابتلا به نفس خود را.

“مقدس f–k. آن چیز ساییده شده درست در نقطه” او در ادامه با اشاره به سمت بالا در طناب.

لتو قبلا باز کرد تا در مورد عشق خود را از صخره نوردی و دوستی بعید حرفه ای کوهنورد الکس Honnoldبود که با او در سقوط اخیر. دو پالس (pals) شروع به بالا رفتن در سال 2015 پس از کار با هم در بزرگ بازیک سری از پنج فیلم کوتاه در مورد پارک های ملی و مردم بررسی آنها با توجه به فوریه 2019 مصاحبه با خبرنگار هالیوود.

“ما فقط تا به لحاظ روانی امیدوار بشم,” Honnold, 34 گفت: انتشار خود را در مورد اولین صعود هم در Matthes تاج در شمال شرقی دره یوسمیتی در کالیفرنیا.

“وجود دارد یک بخش که در آن من برداشت در انتهای یک طناب طی یکی واقعا slabby بخش” لتو به یاد می آورد در مورد لحظه.

“من الاغ من لگد” این بازیگر گفت: در مورد جوانه زدن خود را بالا رفتن از سرگرمی است. “که فوق العاده است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>