ژاپن کشنده جنگل اشتباه و نیروی آن را برطرف

ذکر ژاپن و آن conjures تا عکس از گلوله قطار دیوانه تلوان ماشین آلات و قوی ساختمان. اما این کشور را به دور از کامل شهرنشین: دو سوم از زمین است که تحت پوشش جنگل. با خانه های سنتی ساخته شده از چوب و شایع استفاده از سوخت چوب, جنگل مدیریت در ژاپن شروع به عنوان اوایل به عنوان Edo عصر (1603-1868) زمانی که یک نظام فئودالی در جای خود بود. در طول این دوره هر روستایی که کسی جرأت قطع درختان مواجه سختگیرانه مجازات — یک ضرب المثل از این دوره می رود “یک hinoki درخت سر است.” اما پس از ویرانی جنگ جهانی دوم, این کشور شاهد تغییر چشمگیر در رویکرد خود را به آن درخت.

“در گذشته کوه های ژاپن قرار گرفتند okuyama [وحشی جنگل] و satoyama [جنگل مدیریت شده توسط روستاییان] به عنوان یک گروه قومی قانون نانوشته” توضیح می دهد که Mariko مریما یک معلم تبدیل زیست است. جنگل بودند باز به مردم — حداقل در طول روز — در حالی که جنگل های وحشی دیده می شد به عنوان یک الهی پناه است که انسان حتی اجازه ورود به. به عنوان یک نتیجه جمعیت حیوانات رونق گرفت.

اما این سیستم پایدار سقوط در دوره پس از جنگ به عنوان تمرکز منتقل شده از هنجارهای سنتی به کاشت درختان برای ژاپن در صنعت ساخت و ساز. موجود درختان راش که یکی قبل از سال 1930 برآورد یافت شده حدود یک چهارم از دولت جنگل ها در نظر گرفته شد اتلاف فضا به عنوان آنها نبودند مفید برای بازسازی شهرستانها. بیش از 15 میلیون هکتار از نخستین درختان راش بودند قطع مریما می گوید و جنگل ها کاشته با چوب درختان مانند سرو و سرو.

مدیریت جنگل های ما در حال حاضر و reforesting وقتی ما روشن کاهش و یا زمانی که ما از بلایای طبیعی است که یک مشکل بزرگ است.

Tabata Sunao رئیس جنگلداری راه اندازی Hyakumori

تخمین زده می شود که نزدیک به 17 میلیون درختان راش نابود شدند با توجه به این جنگل گسترش سیاست و جنگل مصنوعی ساخته شده نزدیک به نیمی از کل زمین جنگل در سال 1985. این reforested سبلنجس مزارع ناشی از مشکلات خود را دارند: آنها تا به حال به لاغر به طور منظم, اما به اندازه کافی وجود ندارد کارگران را به آن را انجام دهد. به عنوان یک نتیجه, مزارع بزرگ بودند باقی نمانده و مورد استفاده قرارگرفته است.

ژاپن نه تنها ملت تحت تاثیر قرار, به گفته دکتر Hikaru کوماتسو از دانشگاه کیوتو. پس از جنگ تنظیم تغییرات مجاز ژاپن به واردات چوب از جنوب شرق آسیا برای اولین بار. “این به نوبه خود منجر به جنگل زدایی گسترده در جنوب شرقی آسیا” او می گوید. نه تنها که وارد چوب ارزان تر بود … معنی مردم علاقه از دست رفته در سبلنجس مزارع که برای بسیاری از درختان بومی و قربانی شده.

در روند افزایش یک جنگل برای مصرف انسان و ژاپن نیز فراموش شده دیگر زندگی می کند که رشد در یک جنگل. سفت کردن راش, جنگل, هزینه های محلی خرس زیستگاه خود می گوید مریما. “خرس است که نیاز به مقدار زیادی از مواد غذایی قبل از خواب زمستانی شروع به آمدن به روستا را در پاییز به دنبال مواد غذایی است. در نهایت آنها به عنوان برچسب آفات و کشته شدند.”

140 year old Hinoki cypress.

در سال 1992 تخمین زده شد که تنها 60, ژاپنی, سیاه خرس باقی مانده در استان هیوگو که در آن مریما بود که آموزش علوم به دانش آموزان کلاس اول. یکی از دانش آموزان خود را به ارائه گزارش در مخمصه خرس — و کلاس منتقل خواسته مریما برای کمک به حیوانات. پس او همراه با دیگر معلمان و یک دسته از دانش آموزان نگران راه اندازی گروه برای حفاظت وحشی, ژاپنی, خرس سیاه و سفید. پس از های مختلف شروع می شود نادرست آنها تصمیم گرفتند که تنها راه برای حفاظت از خرس بود به آنها جایی برای پرسه زدن رایگان جدید okuyama.

کار با دانش آموزان و داوطلبان شهروند آنها شروع به کاشت نهال های بومی پهن برگ درختان. چه مدت آنها را به تواند مفید باشد به جمعیت خرس بستگی به درخت بلوط ممکن است سه سال در حالی که راش می دهه. در یک منطقه کاشته شده با درختان جدید در سال 2002 نشانه ای از خرس ها در قالب “خرس قفسه” — شکسته شاخه خرس شمع در درختان به نشستن بر روی دیده می شد در سال 2015. شکار خرس نیز ممنوع در هیوگو و جمعیت خرس در 840 و بالا رفتن.

این گروه در حال حاضر شناخته شده به عنوان JBFS (ژاپن خرس و جنگل جامعه) بزرگترین سازمان های غیر انتفاعی جامعه حفاظت از حیات وحش در کشور با بیش از 17 ، 000 عضو دارد. مریما می گوید: او می داند که آنها نمی تواند مصنوعی بازگرداندن جنگل — اما آنها می تواند به اکوسیستم یک شانس مبارزه برای بازگرداندن خود را.

خرس نیست تنها حیوانات تحت تاثیر غلط ايجاد پروژه. حشرات و ماهی رانده شدند به انقراض به عنوان به خوبی و گوزن — بدون هیچ گونه جنگل ها به غذا خوردن تبدیل به انسان-ساکنان مناطق باعث حدود 50 میلیون دلار خسارت در سال 2017. با تکیه بر فقط یک یا دو نوع از درختان به عنوان مزارع را نیز مخاطره آمیز بازی: چنین دستگاه ها به خصوص مستعد ابتلا به تغییر آب و هوا بحران.

در ژاپن تنها در حدود یک سوم جنگل های دولتی — در مقایسه با 42 درصد در ایالات متحده است. این بدان معناست که گرفتن جامعه محلی در هیئت مدیره به عنوان مریما انجام داده است ،

“ژاپن نادر است کشوری که در آن جنگل کاری عبارت است از حد از یک موضوع می گوید:” تاباتا Sunao که شرکت Hyakumori این نسخهها کار در مدیریت پایدار جنگل. “با این حال مدیریت جنگل های ما در حال حاضر و reforesting وقتی ما روشن کاهش و یا زمانی که ما از بلایای طبیعی است که یک مشکل بزرگ است.” این شرکت با این نسخهها کار با صاحبان خصوصی — بیش از 700 نفر به طراحی مجدد محلی مناطق جنگلی و تعیین می کند که با درختان می تواند و باید که در آن.

کسانی که تصمیم گیری می تواند مكيدند و نه فقط برای خرس. به سرو و سرو از درختان کاشته شده در دهه 1960 در حال رسیدن به بلوغ در حال حاضر و درختان که بیشتر تولید نیتروژن باعث سمی رواناب به جریانهای محلی. درختان را می توان برش را به راه را برای رشد جدید و یا گیاهان بومی — اما روشن-برش آنها به سختی پایدار گزینه دو. در واقع خلاص شدن از کسانی که درختان را تضعیف می کند ژاپن به تعهدات کاهش انتشار گازهای گلخانه ای. هیچ راه حل آسان — اما شاید این مثال می تواند در خدمت به عنوان یک درس به کشورهای دیگر که بد مدیریت جنگل است عواقب ناخواسته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im