Jana Kramer, Mike Caussin را شیرین ترین لحظات با بچه ها

خانواده چهار! Jana Kramer و مایک Caussin عاشق گذراندن وقت با کودکان خود را و آنها را هر لحظه با خود دختر جولی و پسر Jace, تعداد.

این زن و شوهر که بحباله نکاح در اوردن, در 2015, استقبال جولی سال بعد. “آنچه که یک گردباد از شگفتی بزرگ و فوق العاده اخبار” این خواننده در بیانیه ای گفت به ما هفتگی در آن زمان است. “من با غرق شادی پس از استقبال من دختر زیبا کودک به جهان و پیدا کردن من شده است و نامزد دریافت جایزه ACM!”

او یک خواهر بزرگتر در نوامبر 2018 زمانی که Jace وارد پس از One Tree Hill آلوم دچار متعدد سقط جنین. “خوش آمدید به جهان Jace یوسف Caussin. قلب ما پر” بازیگر زيرنويس او Instagram آشکار در آن زمان است. “با تشکر از شما برای همه از دوستان و خانواده ما و همه شما که حمایت کرده اند مایک و من و ما رو به رشد خانواده است. ما خیلی خوش شانس و بزرگ با تشکر از شما @avawomen برای کمک به ما رشد خانواده ما. #rainbowbaby #برکت است.”

در سپتامبر 2019, کرامر گفت: ما به طور انحصاری که Jace تولد bettered رابطه او با سابق بازیکن حرفه ای فوتبال. این جفت ارز به طور خلاصه تقسیم زیر جولی ورود هنگامی که ورزشکار فریب خورده در میشیگان بومی با چند زنان است. او پس از اتمام مدت 60 روز در درمان اعتیاد جنسی, Caussin و Kramer تجدید عهد خود را در دسامبر 2017.

“مردم همیشه می گویند [که بچه ها هستند] نمی خواهید برای کمک به رابطه خود را, اما آن کمک کرد ما, از” رقص با ستاره ها آلوم گفت: ما در زمان. “داشتن Jace به معنای واقعی کلمه ازدواج ما را نجات داد.”

ویرجینیا بومی chimed در “من فکر می کنم این کمی متفاوت است چرا که ما نمی مانند” ما در حال داشتن یک زمان سخت. بیایید سعی کنید به یک بچه و آن را از همه بهتر است.’ این بود: “ما در حال داشتن یک زمان سخت [و] شما متوجه شما حامله هستید.’ آن را مانند ما تا به حال بحث در مورد چگونه آن را می تواند حل کند [روابط].”

نگه داشتن اسکرول به اتمام زن و شوهر شایان ستایش لحظات با آنهایی که کمی خود را از اولین مراحل و خانواده هالووین لباس را مطابق با لباس های جدید و حیوانات خانگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im