Jana Kramer و مایک Caussin ‘ازنو’ سال جدید را پس از تقسیم شایعات

را دو! Jana Kramer و مایک Caussin لذت می برد برخی از زمان به تنهایی به عنوان آنها با تمرکز بر ازدواج خود را پس از دفع تقسیم شایعات.

“2 روز دور برای اتصال خنده جدا و ازنو ما در سال جدید. (ما حتی به تماشای توپ رها),” خواننده 36 میانه یک Instagram عکس از زن و شوهر در چهار شنبه, مارس 19. “وجود دارد هیچ کار اشتباهی با یک ازنو و وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای بازسازی از در حال حاضر. #rebuildingtogether #happynewyear.”

کرامر موجب فروپاشی حدس و گمان در دسامبر 2019 زمانی که او به اشتراک گذاشته مرموز Instagram post. “2019. تو آینده به یک کار بسیار جالب پایان رسید و در حال حاضر همه باید بگویم که… زمان تمام زخم,” او نوشت: در دسامبر 30. The One Tree Hill آلوم همچنین حذف “همسر” از او Instagram زیستی در آن زمان است.

این جفت ارز خطاب به شکست در فوریه 3 قسمت از “ناله کردن” پادکست. “حتی اگر من عود یا اقدام یا پله خارج از ازدواج ما, اگر من هنوز هم شکستن مرزها یا نه صادق بودن با چیزهایی مانند تصویر مسائل چگونه است که هوشیار از او پرسید: اشاره به یک انتها عکس Kramer بر روی تلفن خود را در ماه اکتبر 2019. “چگونه است که زندگی با صداقت است ؟ آن را نه.”

“من کردم پسر” songstress پس از آن روشن است که Caussin, 32, “نمی جسمی تقلب” در او. “وجود دارد یک مرز که شکسته شد که مضر برای من دلیل آن را کشف. … این چنین بزرگ کشف با یک مرز که مضر به من و رابطه ما,” او گفت:.

Jana-Kramer-and-Mike-Caussin-'Redo'-New-Year's-After-Split-Rumors
مایک Caussin و Jana Kramer می رسند iHeartCountry جشنواره در سال 2018 است. جک Plunkett/تالار گفتگو/AP/شاتر

کرامر اذعان کرد “سنگینی” ماه پس خود را در دسامبر 2019 دست انداز در جاده ها است. “این یک سپاسگزاری است که ما هنوز هم می تواند در اینجا گفتگو” او اشاره کرد. “این هم که ترس بیش از حد. شده است که سخت ترین قسمت از این ماه. ما هر دو به صورت جداگانه انجام می شود مقدار زیادی از کار. … من احساس می کنم امیدوارم برای ابزار است که ما یاد گرفته ام اما آن را نیز بسیار ترسناک است.”

در همین حال یک منبع مطمئن باشید ما هفتگی در ماه ژانویه که اواز یا موسیقی دو نفری بودند که در مسیر حق و دوباره. “وجود یو پی اس و فراز زندگی با آنها در حال کار را از طریق آن در حال حاضر” خودی نشان داد. “جانا و مایک به دنبال به سمت قوی 2020.”

کرامر و Caussin بحباله نکاح در اوردن, در مارس 2015 و اب و هوای یک فریب داد, رسوایی سال بعد. آنها پدر و مادر از دختر آنجلینا جولی, 4, و, پسر, Jace 14 ماه.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>