جیمی لین اسپیرز, نوزاد, پدر, Casey Aldridge به اتهام سرقت

بیشتر مشکل قانونی. کیسی Aldridgeسابق نامزد از جیمی لین اسپیرز و پدر دختر او را Maddie با اتهام پنج فقره سرقت از ذخیره سازی در خانه و یک تعداد از سرقت از یک خانه Us Weekly تایید می کند.

30 ساله دستگیر شد در تاریخ 30 دسامبر 2019 پس از مرتبط بودن این منازل به قصد سرقت از چندین اردوگاه در نزدیکی گلستر می سی سی پی, با توجه به یک گزارش از Amite شهرستان کلانتر بخش.

Aldridge قبلا دستگیر شده برای در اختیار داشتن مواد مخدر در فوریه 2019 بعد از پلیس او را در بر داشت “گذشت” در پشت چرخ از یک وسیله نقلیه است که “هنوز در درایو” با توجه به دستگیری و گزارش های به دست آمده و ما در آن زمان است.

هشت روز پس از آن بازداشت Aldridge گفت: ما که او “یک شب طولانی” و این که استفاده از مواد مخدر تا به حال “شده است مسئله” در حالی که برای.

“من قصد دارم به انجام همه چیز را در قدرت من را بهتر از خودم و نه از طریق موقعیت های مثل این و مطمئن شوید که آن را هرگز دوباره اتفاق می افتد,” او گفت: ما در زمان. “هر آنچه که من نیاز به انجام به انجام این کار — به اجازه دهید آن را دوباره اتفاق می افتد.”

او اضافه کرد که او “دعا [دستگیری] ندارد یک اثر” در بازداشت Maddie 11.

که آوریل رادار آنلاین گزارش داد که یکی از مواد مخدر به اتهام یک اتهام جنایت و دادگاه تاریخ تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است تعیین شده است.

در ماه مه سال 2016 Aldridge بود به اتهام رانندگی تحت تاثیر داشتن متعلقات و رانندگی بی پروا و او گناهکار شناخته و محکوم به 12 سال آزادی مشروط و با توجه به رادار.

Jamie Lynn Spears’ Ex-Fiance Casey Aldridge Charged With Burglary
جیمی لین اسپیرز و کیسی Aldridge حضور والاتر از “نانسی درو” در لس آنجلس در ژوئن 9, 2007. الکس برلینر/BEI/شاتر

نیزه 28 و Aldridge آغاز شده قدمت در سال 2005 و او اعلام بارداری در ماه دسامبر سال 2007 زمانی که او 16 ساله بود. این Zoey 101 آلوم تایید سابق زن و شوهر نامزدی در مارس 2008 و او به هنگام تولد به Maddie که در ماه ژوئن. نیزه و Aldridge به پایان رسید نامزدی خود را در مارس 2009. آنها به طور خلاصه پیوست در سال 2010.

خواهر جوان تر از ستاره پاپ بریتنی اسپیرز عروسی جیمی واتسون در سال 2014. اواز یا موسیقی دو نفری هستند که پدر و مادر از دختر Ivey جوآن 21 ماه.

Aldridge نیز پدر Skylar بروک, 5, با همسر سابق مارس واتسون.

با گزارش Kayley Stumpe

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>