Jamie-Lynn Sigler: چه چیزی در کیف من?


Jamie-Lynn Sigler: What's In My Bag?
Jamie-Lynn Sigler. Kristina Bumphrey/StarPix/شاتر

Jamie-Lynn Sigler یک Belieber در دست او! پس از او پسر, کمال, 6, تماشای یک ویدیو از جاستین بیبر حل مکعب روبیک او مصمم به انجام همان. بنابراین بازیگر متصل پازل به کلید خود را برای او حل کند. “او را وسواس می گوید:” ستاره عمر را همسایه در پنجره.

این “مادر گفت:” پادکست cohost, 38, که همچنین از جک 2 با سابق بازیکن بیس بال شوهر برش Dykstraمی گوید ما بیشتر است.

ستاره بخت و اقبال او
“من یک $2 لایحه خورده به یک ستاره است که پدربزرگم به من داد قبل از او درگذشت. من اعتقاد دارم که آن را خوش شانس است.”

پسران و اسباب بازی خود را
“جک عاشق ماشین ها و کامیون ها. من حمل اسباب سنج بنابراین او می تواند رول آنها را در اطراف و با استفاده از تخیل خود را.”

عینک ایمنی
“زمانی که من در نگاه من تلفن و یا قرص خود را برای بیش از حد طولانی من یک سردرد است. من همیشه یک جفت آبی-نور مسدود کردن خوانندگان از Privé Revaux.”

Jamie-Lynn Sigler: What's In My Bag?
Jamie-Lynn کیسه. شانا نواک

فراموش شبنم
“Beautycounter رنگی مرطوب کننده باعث می شود پوست شما نرمی و لطافت می بخشد. من همیشه دانی که من آن را می پوشند.”

اسب قصه
“من یک تن از پاککن. بچه ها من جلو و من هر بار که من آن را ترک کردن. برای این کار باید در یک topknot به امن است.”

موارد در نقطه
“من مانند کیسه بنابراین من نمی از دست دادن همه چیز را در کیسه های بزرگ. من معمولا آنهایی که از سنگی شبدر لین — من دوست دارم که با نام تجاری.”

چه چیز دیگری است در داخل Sigler را Dagne دوور carryall? AirPods; آیفون; دو iPads ها; یک Chanel مورد کارت; یک “مادر گفت:” کلاه; Ray-Ban, عینک آفتابی; Balenciaga کیف آرایش; یک دکتر باربارا استورم بالم لب و آبرسان صورت غبار; یک Laura Mercier رژلب و ابرو; این لوازم آرایشی Bye Bye Under Eye concealer; یک ازوپ دست مرطوب کننده; کارت های اعتباری; ID; جهانی ورود کارت; یک Costco کارت; یک بیمه کارت; یک شارژر تلفن; پوشک; ضد عفونی کننده دست; Babyganics دستمال مرطوب; Crayola مداد رنگی; یک دفترچه یادداشت و یک لنی و لری شکلات تراشه کوکی; که در آن میله; Band-ایدز; Aquaphor و قلم از Theragun.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>