Jamie-Lynn Sigler: من می توانم زندگی می کنند یک زندگی کامل با اسکلروز متعدد


Jamie-Lynn Sigler I Can Live a Full Life With Multiple Sclerosis
Jamie-Lynn Sigler در سال 2019 Writers Guild Awards در تاریخ 17 فوریه 2019 در لس آنجلس ، Broadimage/شاتر

نه نگه داشتن پشت خود را. Jamie-Lynn Sigler شد مبتلا به مولتيپل اسکلروزيس بیش از یک دهه پیش و از او می خواهد دیگران بدانند که این بیماری نیست و یک ضرر.

“من فکر می کنم که چرا من های که من زندگی با MS بیش از هر چیز به دلیل … و آن را مانند درگیر در کل ایده شمول و تنوع چون من کسی هستم که نشان دهنده یک گروه از مردم که زندگی می کنند با این بیماری اما زندگی من” the Sopranos آلوم 38 گفت: در مصاحبه با Daily پاپ در چهار شنبه, فوریه 5. “افراد مبتلا به MS در عشق سقوط, باید, بچه, باید, ازدواج, باید مشاغل را از دیگر مشکلات است که باید چیزی برای انجام با خود بیماری است. من نمی آن را به دلیل آن چیزی است که من هر روز با معامله اما همه ما چیزهایی که ما در برخورد با هر روز.”

او افزود: “من دو بچه ها من یک زندگی کامل. وجود دارد بسیاری از چهره های این بیماری است. بیش از هر چیز من سعی می کنم به نمایندگی از کسی که در تلاش است به شجاع در چهره آن و هنوز هم زندگی می کنند زندگی خود را انتخاب کنید و هر روز به نه قربانی آن.”

Jamie-Lynn Sigler I Can Live a Full Life With Multiple Sclerosis
Jamie-Lynn Sigler در بیمارستان کودکان لس آنجلس “از پاریس با عشق” جشن در اکتبر 20, 2018 در لس آنجلس ، Broadimage/شاتر

Sigler سهام پسران کمال Kyle, 6, و, جک, آدم, 2, با, شوهر, برش Dykstra. این بازیگر گفت: ما هفته در ماه ژوئن 2019 که او قصد دارد به توضیح این بیماری — که بر سیستم عصبی مرکزی — به کودکان خود.

“پسر من 5 است و بنابراین او آگاهی” Sigler گفت: در آن زمان. “تنها در سال گذشته من با استفاده از کلمات MS به توضیح همه چیز است. من فکر می کنم من فقط به دنبال سرب خود را آنچه که او می خواهد به دانستن است. سپس من را به او بگویید. من نیازی به ارائه اطلاعات است. … اگر او را کشیدند در مورد چیزی من خوشحال به بحث در مورد آن و دان زور آن را به او. لازم نیست به این موضوع در همه زمان ها به دلیل آن را تنها یک بخش کوچک از من است.”

به من ستاره ادامه داد: در آن کمال است “به خوبی آگاه از توانایی و ناتوانی” و “بدون قضاوت در مورد آن که من قدردانی میکنیم.”

Sigler — نشان داد که در ژانویه 2016 که او تا به حال شده است مبارزه MS برای 15 سال — به اشتراک گذاشته تحول بدن با MS پس از تولد جک در مارس 2019.

“این بود که 5 ماه پس از زايمان.. و سپس عکس دوم در ژانویه” او زیر نویس یک سری عکس از خودش در فعال پوشند. “من قدرتی 2-3 بار در هفته در فرش در خانه من. که در آن است. همچنین است در مورد لاغر. من می تواند مراقبت کمتر است. این کار سخت است آنچه را نگه می دارد تمام حرفه ای و شخصی رویاهای زنده است. من خانم هستم و هنوز هم قوی است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>