جیمز کندی, Raquel Leviss خود را جشن می گیرند هوشیاری با درمان شیرین

دلیلی برای جشن گرفتن! جیمز کندی مشخص شده نه ماه از هوشیاری به تازگی و افتخار این مناسبت مهم با در نظر گرفتن یک سفر به دیزنی لند با دوست دختر خود Raquel Leviss.

در طول این دو گردش به کالیفرنیا پارک آنها در رفت و مقدار زیادی از سواری و حتی خوردند درمان شیرین به شکل میکی موس در شنبه 7 مارس در جشن 27 ساله کندی دستاورد است. “خوشحال 9 ماه” Leviss, 25, نوشت: در کنار Instagram داستان آغشته شده به شکلات-دسر.

James-Kennedy,-Raquel-Leviss-Celebrate-His-Sobriety-With-Sweet-Treats
جیمز کندی حسن نیت ارائه میدهد از Raquel Leviss/Instagram

این Vanderpump قوانین بازیگران عضو نیز ادا همان دلگرم کننده عبارت در Instagram کلیپ و مشترک با یک نگاه به کندی, که خندیدی به طور گسترده در پاسخ به موس با مضمون شیرینی. “با تشکر از شما” DJ پاسخ داد.

در یک جداگانه Instagram پست به اشتراک گذاشته شده در یکشنبه, 8 مارس Leviss باز شد تا کمی بیشتر در مورد این جفت ارز های اخیر دیزنی لند مراجعه کنید. “ما زیاده روی در این میکی شور و پنیر به عنوان ما در حال انتظار برای سحر و جادو اتفاق می افتد رژه شب گذشته” او زیر نویس یک عکس فوری از خودش نگه داشتن میکی شکل میان وعده.

کندی متانت خطاب شد در پمپ قوانین قسمت که پخش شده در یکشنبه, مه 3 که در آن بریت خشم پیامک Leviss پس از او رفته بود با دوستان.

بخشی از کندی افتتاح شد تا در مورد هوشیاری خود را در طول یک ظاهر در سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند با اندی کوهن در مارس 3, و گفت که تصمیم خود را برای ترک نوشیدن ریشه تا حد زیادی از این استدلال با ملکه زیبایی سابق. “من قصد دارم در نه ماه هوشیار. من تا به حال یک نوشیدنی در نزدیک به نه ماه و من فقط احساس کاملا متفاوت,” او گفت: میزبانی Andy Cohen. “من واقعا گرفته شده نگه دارید و از زندگی من و [am] تلاش برای تغییر آن برای بهتر شدن و تغییر روابط ما بهتر است.”

اضافه براوو شخصیت “من می دانم که من باید برای انجام این کار برای من اما من نیز آن را انجام می دهند برای ارتباط من با Raquel.”

کندی به اشتراک گذاشته Instagram عکس با کوهن, 51, از خود WWHL مراجعه کنید و زیر نویس آن “در آینده به 9 ماه هوشیار و آن را احساس می کند خیلی خوب است! با تشکر برای داشتن من امشب @bravowwhl @bravoandy.”

Leviss چپ یک دوست پاسخ در نظرات نوشته: “من بسیار افتخار از دوست پسر من!! من می توانم فریاد آن را از پشت بام! من شما را دوست دارم!”

Vanderpump قوانین پخش براوو در سه شنبه 9 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>