جیمز چارلز به ما می گوید چرا شما نباید سایش بیش از حد آرایش زوم تماس


James Charles Tells Us Why You Shouldn't Wear Too Much Makeup on a Zoom Call
جیمز چارلز. حسن نیت ارائه میدهد از جیمز چارلز/Instagram

به عنوان ملت در ادامه به قرنطینه میان COVID-19 شیوع زوم آرایش شده است به یک موضوع داغ در گفتگو. چقدر بیش از حد است ؟ و چگونه مینیمالیستی است که بیش از حد مینیمالیستی? مگا زیبایی تاثیر گذار جیمز چارلز صحبت منحصرا با Us Weekly شیک برای به اشتراک گذاشتن خود را طرفدار را در مورد این موضوع.

“بدیهی است که کیفیت دوربین در وب کم است که واقعا بهترین” چارلز می گوید ما. “من احساس می کنم مانند شما لازم نیست برای رفتن به سوپر, سوپر پوشش کامل در سفارش به نگاه زیبا.”

“بنابراین من احساس می کنم در حال حاضر بیش از هر زمان است و زمان زیادی را فقط در آغوش و عشق خود را در پوست خود را, اما اگر شما می خواهید به آن را انجام دهید من فقط می گویند چیزی فوق العاده نور باعث این قراره بزرگ نگاه کنید چون کیفیت دوربین داره.”

زیبایی وبلاگ نویس اشاره می کند که او می پوشند و حتی کمتر آرایش مجازی خرما. “اگر من به یک زوم تماس بگیرید و یا FaceTime تاریخ, من می خواهم که بدون آرایش.”

او ادامه می دهد: “چون شما می دانید برای من مهم است که اگر من تا به حال به یک رابطه که پسر من را دوست دارد که من حتی زمانی که من نیستم به دنبال ژله درست وقتی که من از خواب بیدار در صبح است.”

زمانی که یوتیوب ستاره را ایجاد محتوا برای یوتیوب این روزها او را در آغوش گریم زندگی. “من روال زیبایی شده است عملا غیر موجود در قرنطینه” او می گوید.

“در ابتدا من مراقبت آن را به عنوان بسیاری از آنجا که بدیهی است اینکه گیر در خانه من بسیار سپاسگزار و برکت به یک کار است که من می تواند همچنان به انجام در طول این طوری که من فیلمبرداری مقدار زیادی از محتوا و تعداد زیادی از فیلم ها برای خواهر من.”

او ادامه می دهد “اما زمانی که من فیلمبرداری و یا انجام یک آرایش نگاه من شده است در هیچ آرایش و عینک و یک حوله تن پوش و آرامش و تلاش برای لذت بردن از این مانند زمان استراحت تا آنجا که من احتمالا می تواند.”

James Charles Instant Influencer
حسن نیت ارائه میدهد از یوتیوب

چارلز’ واقعیت جدید نشان می دهد فوری تاثیر گذار است streaming رایگان در یوتیوب شروع سهشنبه, مارس 24. این چهار قسمت قرار داده خواهد شد شش آرایش هنرمندان از طریق مجموعه ای از زیبایی و چالش های برنده را در صفحه اصلی $50,000.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>