جیمز چارلز دفاع ‘, Mugshot,’ آرایش کنید: ‘این یک عذرخواهی’


James Charles Threatened By Uber Driver
جیمز چارلز. اوان Agostini/تالار گفتگو/AP/شاتر

Mugshot جنون! مگا زیبایی تاثیر گذار جیمز چارلز جدی گرفتن گرما پس از شرکت در ویروسی و بحث برانگیز — #mugshotchallenge در رسانه های اجتماعی.

مشکل روند بوده است به خصوص محبوب در میان هنرمندان آرایش و اثرگذارندهها در Infinite. کاربران عمد نگاه کبود و خونین و یا فقط ساده خشن قبل از مصرف جعلی “mugshot” برای سرگرم کردن پیروان خود را.

20-year-old آرایش هنرمند در زمان به توییتر در روز دوشنبه 6 آوریل به دو mugshot الهام گرفته از عکس در توییتر و Instagram.

چارلز قوی تر خود را متخصص آرایش و مهارت های آن را به نگاه مانند او یک بینی خونین و کبود چشم در عکس.

بسیاری از کاربران رسانه های اجتماعی تا به حال پاسخ منفی به چارلز’ post. حتی اگر عاشق زیبایی نبود اول برای درگیر شدن در چالش عکس های خود را — مانند هر کس دیگری — هنوز glamorize استفاده داخلی.

مشاهده این پست در Instagram

mugshot

یک پست به اشتراک گذاشته شده توسط جیمز چارلز (@jamescharles) در

یکی توییتی “من نمی فهمم چرا این خواهد بود یک روند است. من عاشق جیمز, اما آن را نمی سرگرم کننده داشتن صورت خود را سیاه و کبود و قادر به پوشش آنها. شاید من بیش از حد حساس اما این ساخته شده من احساس می کنم واقعا ناراحت کننده به دلیل من نمی توانستم معدن ، از آن ساخته شده من احساس می کنم خیلی dehumanized.”

این YouTuber از عکس های حذف شده از چالش در توییتر, اما آنها باقی می ماند در Instagram, خوراک, با, عنوان, “mugshot.”

چارلز خطاب وضعیت در توییتر گفت: “با وجود این واقعیت است که صدها نفر از دیگر تاثیرگذاران و هنرمندان انجام داده اند چیزی شبیه من حذف mugshot روند به دلیل آن بود که هرگز قصد من به ماشه هر کسی به این اتلاف وقت در تلاش برای باز کردن بحث با کسانی که از من متنفر بدون در نظر گرفتن ✌🏼.”

یک کاربر توییتر در آمد او گفت: “پسر شما نمی مجبور به عذر خواهی برای همه چیز.” چارلز پاسخ داد: “این یک عذرخواهی lol.”

فرد دیگری گفت: Charles آن است که کمتر در مورد او و بیشتر در مورد مشکل رسانه های اجتماعی به چالش بکشد. “نه هر کسی که ناراحت کننده بود با تصویر متنفر شما آن را به کل روند که نمی نشستن حق با بسیاری از مردم است.”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>