Jameela جمیل بیرون می آید به عنوان عجیب و غریب می گوید Naysayers به نگه داشتن افکار خود را’

او حقیقت است. Jameela جمیل آمد به عنوان عجیب و غریب در توییتر باز کردن نگرانی های او گرایش جنسی publicly.

“توییتر, وحشیانه” به جای خوب آلوم, 33, شروع در یک یادداشت طولانی به اشتراک گذاشته شده در چهار شنبه, فوریه 5. “این است که چرا من هرگز به طور رسمی بیرون آمد به عنوان عجیب و غریب. من اضافه شده یک رنگین کمان به نام من زمانی که من احساس آماده چند سال پیش آن را به عنوان آسان نیست در جنوب آسیا جامعه پذیرفته می شود و من همیشه پاسخ صادقانه اگر تا کنون مستقیم در مورد آن پرسید در توییتر.”

جمیل توضیح داد که او تردید را, نقطهنظرات خود هویت ناشی از تربیت است. “اما من آن را نگه داشته است پایین چون من ترسم از درد بودن متهم نمایشی ارابه موسیقی پریدن بیش از چیزی که باعث شد من بسیاری از سردرگمی و ترس و آشفتگی زمانی که من بچه بودم” او ادامه داد. “من نمی آمد از یک خانواده با *همه* آشکارا کردن. این هم ترسناک به عنوان یک بازیگر به آشکارا اعتراف تمایلات جنسی خود را به ویژه هنگامی که شما در حال حاضر قهوه ای زن در سی سالگی خود را.”

این بازیگر افزود: “این است که چگونه من آن را می خواستم به بیرون می آیند. من پریدن این جهنم برنامه در حالی که چون من نمی خواهم به خواندن ميانگين نظرات رد این. شما می توانید افکار خود را.”

Jameela Jamil joins forces with Zumba Fitness Jameela Jamil Comes Out as Queer
Jameela جمیل می پیوندد نیروهای با Zumba Fitness در لس آنجلس در روز سه شنبه, فوریه 4 برای دوباره تعریف کلمه “خودخواه” و تشویق ‘زمان من.’ موری راشل برای Zumba Fitness

جمیل رفت و به آدرس واکنش اطراف آن نقش خود را به عنوان یک قاضی در HBO حداکثر سری افسانه ای. کاربران رسانه های اجتماعی که قبلا به نام او را برای پذیرش یک شغل در سالن voguing رقابت نشان می دهد که یک کاربر توییتر ادعا کرد “متعلق به عجیب و غریب مردم به دلیل آن را مبارزه برای تصویب توسط ما عجیب و غریب بزرگان.” حتی برخی از خواسته او برای ترک موقعیت خود را.

او به این نتیجه رسیدند در توییتر خود نوشته: “به مطبوعات و من واقعا نمی خواهم به بحث در مورد آن. اجازه دهید فقط تمرکز بر روی شرکت کنندگان نشان می دهد تا زمانی که آن را.”

در اوایل این هفته جمیل باز به طور انحصاری به ما هفتگی در مورد او پنج سال رابطه با دوست پسر جیمز بلیک. “ما احمق هستیم راه دور” او نشان داد در Zumba Fitness خودخواه رویداد در روز سه شنبه, فوریه 4. “ما سازماندهی برنامه ما در پیشبرد به مطمئن شوید که ما نمی صرف زمان بسیار زیادی را از هم جدا. و هنگامی که ما آن بسیار کوتاه است. بنابراین ما بسیار خوش شانس است که مدیران ما در مورد مراقبت از سلامت روان ما و اطمینان حاصل کنید که ما هم به عنوان آنجا که ممکن است.”

با گزارش نیکول Pajer

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>