جمال بومن مجموعه به سرنگونی تشکر. الیوت انگل در عمده مترقی قدرت گرفتن

در آنچه به نظر می رسد به یک پیروزی بزرگ برای مترقی جناح از حزب دموکراتیک جمال بومن میانی مدیر مدرسه از برانکس است به سرنگونی تشکر. Eliot Engel — نماینده دموکرات در کمیته روابط خارجی مجلس — در نیویورک اولیه.

“الیوت انگل — و من به شما می گویند نام خود را هنگامی که استفاده می شود به می گویند که او یک خار در کنار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن” بومن گفت: در یک عملا سخنرانی پیروزی سه شنبه شب. “اما شما می دانید چه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و بیشتر از ترس از هر چیز دیگری است ؟ یک مرد سیاه و سفید با قدرت است.”

با وجود عنوان اخرین تلاش برای نجات متهاجم دموکرات از جمله تایید توسط وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون بومن دور آمد 24-نقطه منجر اوایل روز شنبه در اولیه در نیویورک 16th کنگره منطقه — که شامل بخشهایی از برانکس و Westchester County, و شهر نیو راشل — در انتظار پست الکترونیکی-در برگه های رای. نرم افزار های اسرائیل نیز درهم برای نجات 16-مدت وقت صرف صدها هزار دلار در انتخاب مجدد او از جمله آگهی های تلویزیونی که در حمله بومن برای عدم پرداخت برخی از مالیات دولت در طول سال. این انگل اولین رقابتی چالش اصلی از سال 2000.

بومن اولیه چالش واقعا شروع به چیدن بخار در هنگام تظاهرات علیه خشونت پلیس فوران در سراسر کشور. 44 سال شورشیان زد در درجه اول در مدیکر برای همه, سبز جدید ایران و سیاست های دیگر پرداختن به مسائل نژادی و عدالت اقتصادی. هر چند تمرکز خود را بر مسائل داخلی او انتقاد انگل بیش از خود احترام به پیمانکاران نظامی و خاصی در سیاست خارجی مواضع از جمله حمایت خود را از جنگ عراق. بومن که پشتیبانی از defunding پلیس و لغو 1994, جرم, لایحه (که انگل حمایت) درو در تجربیات خود با خشونت پلیس به عنوان یک مرد سیاه و سفید و نوجوان در برانکس.

تظاهرات لنت حرکت به تعدادی از مترقی نامزدها در نیویورک در روز سه شنبه. هر چند نتایج کامل نخواهد آمد تا زمانی که پست الکترونیکی-در برگه های رای شمارش Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز به آسانی خود را شکست داد وال استریت حمایت حریف Mondaire جونز به نظر می رسد دموکرات های مورد علاقه در یکی دیگر از خانه نژاد و جناح چپ رقبا در دولت قانونی مسابقه تمام پیش رو که از اوایل صبح روز چهارشنبه. آن را نیز بزرگ اولیه شب برای عدالت دموکرات گروهی که استخدام Ocasio-کورتز برای اجرا در سال 2018 که به شدت مورد حمایت بومن.

داخلی نظرسنجی از اوایل ماه مه نشان داد که انگل در 43 درصد و بومن در 13 درصد است. اما در کشش نهایی مسابقه و در میان تظاهرات علیه خشونت پلیس, بومن برنده موجی از پیشنهادات از جمله از همسایه کنگره Ocasio-Cortez, سنسور. برنی ساندرز و الیزابت وارن نیویورک تایمز هیئت تحریریه و تشکر. کتی پورتر از کالیفرنیا. او همچنین موفق به کسب تاییدیه از مشخصات بالا مترقی گروه مانند خانواده های کارگر و حزب دموکرات سوسیالیست آمریکا و Andom Ghebreghiorgis یک همکار محلی مربی که کاهش یافته است از این مسابقه در اوایل این ماه پس از فرود در همان نظرسنجی در 1 درصد است.

“اگر موفق جمال خواهد بود که برای اولین بار نامزد منتخب به کنگره از این آخرین حرکت قیام برای عدالت نژادی گفت:” ولید شهيد و ارتباطات و مدیر برای عدالت دموکرات. “او مونتاژ ‘اوباما’ ائتلاف در سال 2008 اولیه از مردم از رنگ افراد جوان و مسن سفید لیبرال اما ریشه در عمیق ایدئولوژی مترقی.”

انگل که سفید شده است و در خانه پس از سال 1989 بود که با حمایت بسیاری از دموکرات استقرار از جمله کنگره سیاه حزبی سیاسی بازوی مجلس نانسی پلوسی اکثریت شلاق جیمز Clyburn دموکراتیک پارلمانی رئیس Hakeem Jeffries و خانه هوش کمیته صندلی Rep. Adam Schiff. فقط یک هفته قبل از روز انتخابات, کلینتون انداخت او حمایت پشت, وقت, ساخت اولین دموکراتیک اولیه تایید شده در یک خانه مسابقه این چرخه. رهبر اقلیت سنا چاک شومر در ابتدا برگزار شد در حمایت انگل گفتن به خبرنگاران گفت که او با تمرکز بر رقابت های انتخاباتی سنای آمریکا قبل از اینکه رسما اعلام حمایت خود را هنگامی که آن را روشن بومن یک تهدید بود.

یک جمهوریخواه فوق العاده PAC نیز درگیر funneling 100.000 دلار به خارج تلاش خود را تقویت مجدد پیشنهاد رهگیری گزارش هفته گذشته است. به جای هزینه کردن در این مسابقه به طور مستقیم آمریکایی ها برای آینده فردا رفت و از طریق یکی دیگر از فوق العاده PAC دموکراتیک اکثریت برای اسرائیل به پخش منفی بومن آگهی. DMFI همچنین صرف به شدت در برابر ساندرز در دموکراتیک ریاست جمهوری اولیه در اوایل این سال است. هزینه های درخواست عدالت دموکرات و کار خانواده ها به افزایش هزینه های بومن از طرف انداختن یکی دیگر از 250.000 دلار به علاوه قبل از روز انتخابات. نیویورک کار خانواده های حزب نیز نقش عمده ای در مذاکره Ghebreghiorgis خروج از این مسابقه و حمایت از بومن.

انگل انتخاباتی مواجه شده بودم یک سری از موانع در هفته منتهی به اولیه. در اوایل این ماه که به یک جمعیت مورد ضد خشونت پلیس ناآرامی در او گرفتار شد بیش از یک میکروفن و گفت: “اگر من یک اولیه من نمی مراقبت.” قبل از سخنان ویروسی رفت و او تا به حال با آن مواجه واکنش بیش از عدم حضور خود را در منطقه در طول بیماری همه گیر از جمله گرفتار شدن دروغ گفتن در مورد در محلی Covid-19 امداد حوادث.

نیویورک مظنونان حمله به دانشگاه ایوت کلارک و گرگ Meeks نیز تا به حال به دفع کردن پیشرونده اولیه رقبا. کلارک که به نمایندگی از بروکلین بر اساس 9th کنگره منطقه از سال 2013 به طور قابل توجهی جلوتر در مسابقه برگشت برابر یک تقسیم اولیه زمینه از جمله Adem Bunkeddeko که تقریبا مقامش را از دست بدهد او در سال 2018 است. در 5th کنگره منطقه را پوشش می دهد که ملکه و یک بخش کوچک از Nassau County, Meeks دوباره انتخاب شد توسط یک حاشیه بزرگ. تشکر. کارولین Maloney که صندلی خانه کمیته نظارت و اصلاحات است منجر کمتر از 1000 رای در یک مسابقه برگشت برابر Suraj پاتل. Patel, هتل های اجرایی و اوباما در مبارزات انتخاباتی آلوم زد در مدیکر برای همه و سبز جدید ایران و همچنین مسائل مربوط به عدالت کیفری اصلاحات.

در 15 کنگره منطقه Ritchie تورس در زمان اولیه سرب بیش از Rubén دیاز Sr. یک pro-مغلوب ساختن پیشی جستن دموکرات با سابقه ساخت ضد همجنس و جنسیتی نظرات در یک مسابقه که باعث شده بود ترس از تقسیم رای. Samelys لوپز بود که با حمایت Ocasio-کورتز و بسیاری از دولت های مترقی زیرساخت در جایگاه چهارم و اوایل روز شنبه. رای دهندگان حفاظت پروژه بزرگترین خارج spender برای حمایت از تورس حذف نزدیک به $500,000 در تلویزیون پست الکترونیکی و دیجیتال و ارسال پیامک.

در دولت و در سطح محلی جباری Brisport یک دموکرات سوسیالیست آمریکا فعال و عمومی, معلم مدرسه, به نظر می رسد آماده برای برنده شدن اولیه برای باز بروکلین خارجه سنا صندلی ماشین-حمایت نامزد شده است. یکی دیگر از DSA نامزد Zohran Mamdani برای مونتاژ در کوئینز تا به حال یک مناسب و معقول منجر شنبه شب به عنوان نتایج در آمد.

“خشم و عزاداری ما دیده ایم در خیابان در حال ساخت خود احساس کردند در انتخابات از نیویورک به کنتاکی” خانواده های شاغل حزب ملی مدیر موریس میچل در بیانیه ای گفت. “قابل توجه کادر از نامزدها — چارلز بوکر, جمال بومن و Mondaire جونز — به دست آورده شتاب در هفته های اخیر از آنجا که آنها در حال صحبت کردن با مردم درد و گرسنگی برای تحول و تغییر. برنده یا از دست دادن این سیاه مترقی نامزدها در حال گسترش دامنه امکان پذیر است و تخمگذار زمینه را برای آینده کار ما است.”

بومن آزمایشی پیروزی خواهد علامت چهارم عدالت دموکرات نامزد برای سرنگون کردن یک وقت پس از 2018 زمانی که Ocasio-کورتز شکست کوئینز ماشین رئیس جو کراولی بود که آن هم به طور منظم شناور به عنوان بالقوه آینده مجلس. این بار Ocasio-کورتز رو خود اصلی رقیب در اولین آزمون از کنگره حرفه ای و برنده انتخابات مجدد به صندلی خود را در یک زمین لغزش. او موفق به کسب 73 درصد آرا نسبت به حریف خود را 20 درصد نسبت به نیویورک تایمز.

میشل Caruso-Cabrera سابق CNBC عوامل به چالش کشیده Ocasio-کورتز از حق در 14 کنگره منطقه اولیه. مبارزات انتخاباتی او بود که bankrolled توسط برخی از وال استریت برجسته ترین نامها و فوق العاده PAC بودجه توسط شوهرش, سرمایه گذاری بانک Stephen Dizard متمرکز در Ocasio-کورتز ملی, مشخصات متهم که کنگره از عدم تمرکز بر نیازهای او به شمار می رود. آمریکا اتاق بازرگانی قدرتمند محافظه کار لابی گروه که معمولا تایید نامزدهای جمهوری خواه انداخت پشتیبانی خود را پشت سابق لنگر. این Ocasio-کورتز گزارش کمپین داشتن بهترین آن جمع آوری کمک های مردمی در روز و در عین حال بالا بردن $170,000 با میانگین اهدای $24.52 پس از ارسال ایمیل به هواداران در مورد Caruso-Cabrera loaning خود کمپین در مورد $1 میلیون دلار است.

کاروسو-Cabrera که ثبت نام جمهوری خواه تا چند سال پیش قرار خودش را به عنوان یک نسیم نرم افزار-کسب و کار دموکرات در مسابقه در حالی که ایران با استفاده از نقاط صحبت کردن در برابر Ocasio-کورتز. او حمله Ocasio-کورتز برای “ارتباط” با منطقه گفت که او “نمی دانم آنچه در آن طول می کشد برای قرار دادن غذا بر روی میز و برای قرار دادن یک سقف بالای سر از یک خانواده است.” Ocasio-کورتز در زمان در چندین شغل پس از فارغ التحصیلی کالج برای کمک به خانواده اش پایان می رسد دیدار, کار 18 ساعت در روز به مکمل مادرش درآمد به عنوان یک housecleaner و راننده اتوبوس. به عنوان کسب و کار خودی گزارش Caruso-Cabrera در زندگی بالا-قیمت آپارتمان در مغلوب ساختن پیشی جستن بین المللی هتل و برج در منهتن برای سال.

در یک بحث در اوایل این ماه او رفت و پس از Ocasio-کورتز برای اینکه تنها خانه دموکرات برای مخالفت با 2 تریلیون دلار coronavirus امداد بسته است. به عنوان نماینده مجلس قبلا توضیح داد که او نمی تواند “معده” رای گیری برای این قانون به دلیل آن را ارائه خرده برای طبقه کارگر و مردم بیشتر تحت تاثیر این بیماری همه گیر در حالی که به بی سابقه شرکت های بزرگ نجات بودجه برای طیف وسیعی از صنایع است. او منطقه را پوشش می دهد که برخی از متنوع ترین مناطق در کشور در کوئینز و برانکس شد کانون این بیماری همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de