جام جم! وگان وعده های غذایی! ببینید چه چیزی در داخل کیم کارداشیان پیاده روی در یخچال

یکی دیگر از زیرچشمی نگاه کردن در داخل کیم کارداشیان‘s حماسه پیاده روی در یخچال و فریزر. این Keeping Up With the Kardashians ستاره برای اولین بار به اشتراک گذاشته یک نگاه در داخل جادار لوازم خانگی از طریق او Instagram داستان در ماه ژانویه و در حال حاضر او از طرفداران و حتی واضح تر نگاه او تمام مواد غذایی حسن نیت ارائه میدهد از یک مقاله منتشر شدهاو خواهر بزرگتر Kourtney Kardashian‘s سایت.

“مادر از چهار بزرگواری ما را دعوت به خانه خود را بنابراین ما می تواند یک نگاه منحصر به فرد در فرد” مقاله ارسال شده در جمعه, فوریه 7, متحده است. “از تازه های آلی تولید به قبل از ساخته های گیاهی مبتنی بر وعده های غذایی صنعتی-اندازه یخچال به طور مداوم (و colorfully) مجهز به جای خانواده و مهمانان.”

به عنوان KKW زیبایی, موسس, 39, توضیح داده شده در مقاله “داشتن یک یخچال صنعتی است که یک بازی را تغییر! این یک رستوران اندازه با مقدار زیادی از لوازم و گلدان و تابه, بنابراین ما می تواند به طور کامل طبخ در تمام اوقات و همیشه آماده برای خانواده ما و مهمانان است.”

با توجه به کیم, یخچال یک نقطه محبوب با بچه ها — North, 6, سنت, 4, شیکاگو, 2 و 9 ماهه مزمور — که او سهام با شوهر Kanye West.

“[بچه ها] عشق به رفتن و خود تنقلات” این Skims خالق اشاره کرد.

بیش از حد-سازماندهی فضا به یک نقطه تعیین شده برای هر گروه عمده مواد غذایی. در حالی که میوه و سبزیجات تازه تسلط وسط پشته از قفسه قفسه در سمت چپ بسته بندی شده با سبوس دار و پنیر و ماست و آب نارگیل.

از سوی دیگر قفسه در سمت راست این سایت متعلق به کیم گیاهی, وعده های غذایی, ادویه جات ترشی جات و چاشنی و آب کیسه برای آنهایی که کمی.

تاکید بر سبزی متمرکز مواد داخل یخچال نیست دقیقا تعجب. در توییتر Q&A با طرفداران خود در اوایل این ماه, کیم گفت: کودکان به دنبال او منجر شود و چوب به یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه زمانی که آنها در خانه است. کالیفرنیا بومی را روشن که شمال pescetarian.

شیفتگی با E! شخصیت بسیاری از یخچال و فریزر در ابتدا آغاز شد و در اوایل ماه گذشته و پس از او به اشتراک گذاشته یک عکس فوری از یک یخچال تقریبا خالی در آشپزخانه خود را. از آنجا که درخواست مردم برای ماندن او “گرسنه” او فرزند کیم روشن است که طرفداران تا به حال تنها او را دیده نوشیدنی یخچال و رفت تا به او نشان دهد پیاده روی در یخچال و فریزر برای اولین بار.

حدود یک هفته بعد خودخواه نویسنده به پیروان یک نگاه در داخل اضافی پنج یخچال و فریزر در ورزشگاه.

پایین ببینید که چه کیم نگه داشتن در او پیاده روی در یخچال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de