J Street رو فشار جدید به تهویه کمک به اسرائیل

بیش از 1,000 سابق و فعلی اعضای J Street U جوانان جناح لیبرال طرفدار اسرائیل سازمان J Street خواستار این گروه رهبری به پشت قانونی تلاش به وضعیت بودجه دولت اسرائیل اگر آن را به جلو می رود با غیر قانونی الحاق فلسطین به عنوان نخست وزیر بنیامین نتانیاهو از تهدید به انجام این کار.

J Street U اعضای همراه با سابق کارکنان را امضا کرده اند در نامه ای به رهبری است که به توصیف واکنش به اسرائیل را قریب الوقوع الحاق به عنوان “قاطع آزمون برای جنبش مترقی.” فارغ التحصیلان امضا کنندگان این نامه شامل 28 سابق J Street U کارکنان بیش از یک دوجین خاخام و خاخامی دانش آموزان سابق اوباما در کاخ سفید کارکنان و کنگره و انتخاباتی کارکنان.

“رهبران اسرائیل در حال اقدام با الحاق چرا که آنها انتظار هیچ نتیجه واقعی برای انجام این کار نامه” می خواند. “در حال حاضر به عنوان آنها را تهدید می کند که کنترل دائمی ترین رهبران آمریکایی و موسسات ابراز خشم و انزجار اما چند نشان داده اند که حرکت رو به جلو خواهد شد در نتیجه مواد پیامدهای ملموس فرسایش آمریکا حمایت پولی.”

“ما از J Street برای ایستادن در حمایت قوی از هر قانون است که به کاهش آمریکا کمک به اسرائیل اگر آن تصمیم می گیرد یک بار و برای همه به ضمیمه کرانه” از آن نتیجه می گیرد.

نتانیاهو گفت که او شروع به ضمیمه یک سوم از در حال حاضر کرانه اوایل روز شنبه این هفته — یک حرکت است که می تواند در خط با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرفه طرح برای منطقه است. تهدید جلب پوش بک در کنگره در قالب یک نامه امضا شده در هفته گذشته توسط 191 دموکرات ابراز مخالفت با الحاق اما امیدوار کننده خاص عواقب. پس از آن نامه رهبری Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز, D -, n. y., هل بیشتر گفت که قانونگذاران باید دنبال قانون است که شرایط 3.8 میلیارد دلار در بودجه نظامی ایالات متحده به اسرائیل اطمینان حاصل شود که مالیات دهندگان ایالات متحده هستند نه حمایت از الحاق در هر راه است.” Ocasio-کورتز برنده توجهی گشتند پیروزی در مقدماتی حزب دموکرات در هفته گذشته فقط به عنوان به نیویورک تشکر. الیوت انگل رئیس کمیته روابط خارجی مجلس از دست رفته و قاطعانه به اصل جمال بومن با وجود صرف میلیون ها طرفدار اسرائیل بزرگ پول گرفتند.

روز دوشنبه آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته توییتی مخالفت خود را با نامه Ocasio-کورتز گردش بود که تا به حال نیز امضا شده توسط مظنونان حمله به دانشگاه رشیدا Tlaib بتی McCollum و Pramila Jayapal. سه شنبه صبح, مظنونان حمله به دانشگاه Ilhan عمر Ayanna Pressley, رائول Grijalva آندره کارسون, Nydia ولاسکز بابی راش جخوزس “چوی” گارسیا و دنی دیویس را امضا کرده بود که تا به حال از سوی دیگر ، برنی ساندرز سیاسی گزارش شده است.

Tlaib در بیانیه ای گفت: اسرائیل برنامه ریزی شده الحاق خواهد “رسمی یک سیستم آپارتاید” بودجه مالیاتی آمریکا دلار است. “اجرای سیستم که به معنی ما دلار های مالیاتی — به جای استفاده می شود برای تامین مالی مراقبت های بهداشتی و یا جایگزین سرب لوله های آب می تواند مورد استفاده قرار گیرد به تداوم و entrench نقض حقوق بشر در فلسطین از جمله محدودیت در آزادی حرکت بیشتر گسترش زمین های غیر قانونی و سرقت خانه تخریب و قطع دسترسی به منابع مهم مانند آب پاک. ما در آینده هم به عنوان مترقی نمایندگان مجلس امروز به وضوح می گویند: به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

هر چند فقط 13 نفر از اعضای کنگره که تا کنون امضا این نامه نسبت به 191 کسانی که ابراز مخالفت با الحاق وجود دارد به طور بالقوه می تواند بسیاری از مایل به جلو آمده. Rep. علامت Pocan D-Wisc., روسای کنگره حزبی مترقی امضا بزرگتر حرف اما پیوستن Ocasio-کورتز. “اگر PM نتانیاهو در ادامه مسیر برنامه ریزی شده یک طرفه الحاق در جولای 1 — شکستن قوانین بین المللی و نقض حقوق بشر فلسطینی — کنگره باید شرایط ایالات متحده کمک های مالی به اسرائیل برای نشان دادن مخالفت با الحاق و نقض حقوق بشر فلسطینی,” Pocan در بیانیه ای گفت: ارائه سه شنبه به رهگیری.

ساندرز در حال تهیه پیش نویس قانونی که روابط اسرائیل مداوم الحاق فعالیت به بودجه منابع آشنا با تلاش خود را گفت. یک همراه و همدم در خانه اندازه گیری است و همچنین پیش نویس.

کنگره دستیار درگیر در تلاش گفت که Ocasio-کورتز نامه و قانون نمی لولا در آینده کنست رای قانونی الحاق اما کراوات کمک به جریان الحاق فعالیت دولت اسرائیل. “این مهم است که توجه داشته باشید که قانونی الحاق نیست فقط ماشه برای تهویه کمک گفت:” aide که نیست مجاز به صحبت علنی, با توجه به زودرس طبیعت از مکالمات. “به عنوان حرف متحده نیز وجود دارد که سیاست ها و شیوه های که شده تخمگذار زمینه را برای بالفعل الحاق برای سال: زمین خلع ید, اخراج خانواده های فلسطینی را تخریب خانه های مردم و ساختمان از شهرک های یهودی نشین را در شرق بیت المقدس و در سراسر سرزمین های فلسطینی. مالیات دهندگان آمریکایی نباید فعال کردن نقض حقوق بشر در هر نقطه و اسرائیل باید این قاعده مستثنی نیست.”

Yousef Munayyer یک فلسطینی تحلیلگر آمریکایی گفت: رهگیری “من فکر می کنم هر کسی که ادعا می کند به مخالفت با الحاق اسرائیل به شهرک سازی و یا دیگر اسرائیل نقض حقوق بشر و قوانین بین المللی اما حاضر به حمایت از برگزاری آنها پاسخگو زمانی که آنها آن چیزهایی که در واقع نیست و مخالفت با آنها را در همه است و فقط به عنوان یک مدافع برای آنها است.”

آیا این قانون حرکت فراتر از آن است که گروه های کوچک و تبدیل به یک جریان اصلی عمومی دموکراتیک موقعیت بسیار به کار با این تصمیم J خیابان و به خصوص موسس آن جرمی بن-امی در حال حاضر مواجه با. بن-Ami تاسیس J Street در سال 2008 ایجاد یک لیبرال مقابل به AIPAC — پوشش دادن به دموکرات ها به باک اسرائیل در مسائل مربوط به سیاست مهمترین سابق رئیس جمهور باراک اوباما به ایران. تلاش برای بیماری کمک بر اساس الحاق می دهد J خیابان فرصت دیگری به خوب بکار بردن نفوذ خود در کاپیتول هیل هر چند یکی موسس آن است که تمایلی به گرفتن. اگر آن باقی می ماند در حاشیه در حالی که صدور sternly بیان اظهارات تلاش بعید است برای به دست آوردن شتاب به اندازه کافی برای تغییر واقعیت بر روی زمین در اسرائیل است. اگر J خیابان به آن برکت قرار می دهد و خود را توانمند لابی عملیات به کار می کنند اما اکثریت قابل ملاحظه دموکراتیک حزبی می تواند در هیئت مدیره.

در هفته گذشته, J Street, تحسین یک نامه امضا شده توسط اکثر خانه دموکراتیک حزبی مخالف آینده یک جانبه اسرائیل برای الحاق کرانه. نه J Street بیانیه و نه زمینه ای کنگره نامه ای به حال بسیار دندان. اگر اسرائیل به حرکت به جلو با برنامه های خود را, آنها اظهار داشت: این امر آسیب زدن به روابط آمریکا و اسرائیل و همچنین مذاکرات بین اسرائیلی ها و فلسطینی ها — اما نه کراوات مخالفت خود را با هر گونه پیامدهای سیاسی.

در رهبری یک کنفرانس تلفنی روز شنبه, بن-امین صحبت کردیم به طور خلاصه در مورد اعتراض از J Street U اعضای این استدلال که آن را بازتابی از بیشتر آرمان گرا فعالان را که تا آن سازمان. او گفت که J خیابان به عنوان یک سازمان نیاز به “کالیبره کردن ریز تر از فعالان که فقط می خواهید برای ایستادن در اصل” با توجه به یادداشت از سخنان خود به اشتراک گذاشته رهگیری. (بسیاری از این فارغ التحصیلان در حال حاضر به خوبی به 30s خود را و شامل کارکنان سابق که مسن تر هنوز هم.)

موضوع مطبوع و کمک های ایالات متحده به اسرائیل به مدت طولانی تقسیم J خیابان و J Street U که شناخته شده است برای حمایت از سیاست های خوبی به چپ از کسانی که با حمایت پدر و مادر خود سازمان است. در اوایل سال 2019 نزدیک به سه ده از اعضای فعلی و قبلی J Street U مدیره ارائه نامه ای به بن-Ami و J Street هیئت مدیره خواستار این سازمان را به “اقدام جسورانه … است که پاسخ مناسب به این لحظه ای سیاسی” با “تحمیل واقعی و ملموس هزینه های” برای اشغال اسرائیل سیاست. امضا کنندگان استدلال می کرد که J Street, می توانیم به یک موضع چپ در آمریکا و اسرائیل داد بدون اعتقاد هواداران به عنوان دموکراتیک رای دهندگان به سمت چپ منتقل شده در این موضوع در سال های اخیر است.

“در سال های اخیر, J Street, به طور فزاینده نقش کار برای جلوگیری از یک جرم بحرانی برای پاسخگویی از تشکیل در میان لیبرال ها و ترقی خواهان که تنها به پایان می رسد تا حمل آب برای AIPAC که آیا آنها می خواهند به آن را تصدیق یا نه” گفت: Munayyer.

زمانی که رهگیری خواسته بن-Ami در مورد آن بحث داخلی در سال گذشته وی با اشاره به دیدگاه او در ماه آوریل گذشته پس از نتانیاهو وعده داده شده به ضمیمه فلسطینی زمین در کرانه. “آنچه من گفتم این است که اسرائیل با رفتن به پایین جاده از الحاق قرار می دهد همه جنبه های روابط آمریکا و اسرائیل بر روی میز و باز می شود تا واقعا یک بحث جدی در مورد آنچه که باید اتفاق می افتد,” بن-امی در مصاحبه ای گفت:. “که شامل سوال به چه منظور است و کمک های که ایالات متحده فراهم می کند و به دولت اسرائیل قرار داده است که واقعا مهم است گفتگو.”

در پس اظهارات بن-Ami فاصله خود و این سازمان از سیاست حتی به عنوان دموکرات نامزد ریاست جمهوری در زمان طیف وسیعی از موقعیت های به سمت چپ J خیابان.

در بیانیه ای همراه با خود حرف J Street U فارغ التحصیلان اذعان کرد که J خیابان “خواسته” مخالفت با اسرائیل و موقعیت در الحاق اما اشاره کرد که این سازمان “را متوقف کرده است کوتاه از دفاع و یا حمایت از قانون که کاهش کمک به اسرائیل — که متکی بر آمریکا پول مالیات دهندگان برای کمک نظامی — باید آن دولت حرکت رو به جلو با الحاق.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>