J. Lo! تام کروز! داخل 2020 بزرگترین قبل از اسکار احزاب: عکس

این که زمان از سال دوباره! All-star celebs در حال آماده شدن برای ضربه زدن به هالیوود معتبر ترین فرش قرمز برای سال 2020 جوایز اسکار در روز شنبه, مارس 9.

اما قبل از آنها این ستارههای در حال ساخت خود را در بلوغ ژاپنی, قدیمی, با چند standout قبل از اسکار احزاب برای کادیلاک WME, کا, و بیشتر.

جنیفر لوپز و نامزد الکس رودریگزنگاه کرد مانند تصویر کامل جفت در کا باش در سن ویسنت خانه های ییلاقی در غرب هالیوود در جمعه 7 فوریه. سابق MLB بازیکن و “من واقعی” خواننده که تحت سلطه این صحنه در سوپر جام LIV در میامی در فوریه 2 در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای تابستان خود را nuptials.

J. Lo و A. میله را ندارد و تنها زن و شوهر زیبا در قبل از اسکار بزم. لیست duos Gabrielle Union و Dwyane Wade, ناتالی پورتمن و Benjamin Millepiedو Zooey Deschanel و جاناتان اسکات نیز ساخته شده ظاهر.

کادیلاک قبل از مراسم اسکار, پارتی, Chateau Marmont در لس آنجلس در روز جمعه تا به حال چند قابل توجه شرکت کنندگان از جمله راشل the nha party, Zoe Saldana and Allison Janney. این WME حزب در ضمن تقریبا موقعیت بی دست و پا اجرا کنید-در بین exes مایلی سایرس و لیام همسورث.

در “مالیبو” خواننده و “بازی های گرسنگی” ستاره هر دو حضور داشتند قبل از مراسم اسکار در لس آنجلس در روز جمعه. سابق شعله های آتش که راه می رفت دست در دست هم در شانل و چارلز سهره را پیش از جوایز اسکار شام با هم در سال گذشته اجتناب شود هر یک از دیگر در این سال باش. هیچ بد خون بین این دو یک منبع گفت: ما هفته به طور انحصاری است.

“آنها باقی می ماند به دور از هر یک از دیگر” خودی گود. “لیام سمت چپ زمانی که مایلی و پدر و مادر او [بیلی ری سایرس و Tish کوروش] وجود دارد. … آنها اجتناب شود اما به نظر نمی رسد مانند آنها تا به حال هر گونه گوشت گاو با او. مایلی همچنین به نظر نمی رسد توسط این واقعیت است که لیام وجود دارد چرا که او به زودی پس از او در راه می رفت.”

Hemsworth همچنین “به نظر نمی رسد ناراحت” در ورود خود را به زودی به شود همسر سابق. “لیام ندارد احساسات بد نسبت به مایلی, او فقط می خواهد به حرکت به جلو با زندگی خود” منبع اضافه شده است.

جوایز اسکار خواهد بود که hostless برای بار دوم در یک ردیف و هوا در ABC دوشنبه, فوریه 9 در 8 p. m. ET.

پایین ببینید تمام ستاره ها در قبل از اسکار احزاب!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>