J Balvin, اسم حیوان دست اموز بد برای انجام با J. Lo, شکیرا در سوپر باول

یک کاسه فوق العاده پر زرق و برق! جنیفر لوپز و شکیرا خواهد پیوست J Balvin و اسم حیوان دست اموز بد در طول سوپر جام LIV نتیجهی عملکرد در Hard Rock ورزشگاه در میامی گاردنز فلوریدا در پنج شنبه, مه 2.

این “Machika” خواننده 34 و “میا” هنرمند, 25, انجام خواهد شد با headliners لوپز, 50, و شکیرا, 43, به عنوان مهمانان ویژه در طول نشان می دهد ما هفتگی می تواند تایید. اسم حیوان دست اموز بد انتظار می رود که ضربه خود را به انجام آهنگ با Cardi, B, “من آن را دوست دارم” در کنار شکیرا در حالی که Balvin را بخوان “Que Calor” و “Mi Gente” با لوپز یک منبع گفت: بیلبورد.

این reggaeton هنرمندان نه تنها مهمانان ویژه خواهد شد که هدف قرار دادن سوپر باول مرحله. لوپز نیز با 11 سال دختر قدیمی, Emme که او سهام با شوهر سابق Marc Anthonyبیلبورد گزارش شده است.

رپ آهنگ شایع است به انجام به عنوان به خوبی. میامی بومی اشاره در مشارکت خود در حاصل کار دو تیم نشان می دهد در طی یک مصاحبه با سرگرمی امشب.

“من در حاصل کار دو تیم نشان می دهد ؟ من درگیر در بسیاری از چیزهایی است که باید با سوپر باول” او به طعنه در مصاحبه منتشر شده در جمعه, 31 ژانویه ، “من آن را ترک که در آن. من خواهش پنجم که این سوال ممکن است تهمت زدن به من.”

در حالی که دقیق تنظیم لیست برای نشان دادن ناشناخته مانده طرفداران در یک حماسه عملکرد با توجه به لوپز. این “من واقعی” songstress گفت: ما هفتگی و دیگر خبرنگاران در سپتامبر سال 2019 که او “خیلی هیجان زده است که آنها را در انتخاب دو قوی زنان بلکه آمریکای لاتینی.”

“ما هر دو در طول ماه و می خواهید را به نام تجاری ما از آنچه ما انجام می دهیم, ما, موسیقی ما جشن و فرهنگ ما به آن مرحله و به مدت 15 دقیقه” او بوده. “It’s gonna be شگفت آور آن جاوا می تواند زمان خوبی است و من هدف — به یک زمان خوب و به مطمئن شوید که هر کس دیگری هم خوب است.”

شکیرا تکرار her co-headliner را احساسات گفتن 60 دقیقه’ لایحه ویتاکر که طرفداران او “در تمام شکوه و جلال.”

لوپز توانسته است به آماده شدن برای حاصل کار دو تیم نشان می دهد و سنگ های متعدد فرش قرمز در طول فصل جایزه این سال است. برانکس بومی دریافت چندین تمجید و نامزد برای نقش خود را در تحسین فیلم زرنگ.

“من یک کمی درد در حال حاضر — not gonna lie,” او گفت اضافی در Los Angeles Film Critics Association Awards در ماه ژانویه در مورد دستکاری هم کرده است. “مصرف آن روز به روز در تلاش برای بسته من زمان پرواز به عقب و جلو از میامی به اینجا در تعطیلات آخر هفته. گوش من شکایت نیست — آن را شگفت انگیز است که باید به انجام این کار مجبور به رفتن به سوپر باول, تمرینات به اینجا می آیند برای جایزه نشان می دهد. من خوب من خوب هستم.”

سوپر باول LIV پخش در فاکس پنج شنبه, آوریل 2 در 6:30 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>