من گزارش چگونه شیکاگو بلیط سیستم صدمه دیده ساکنان سیاه. در حال حاضر این گفتگو در مورد اصلاحات در حال تغییر است.


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

سلام خوانندگان.

داستان وجود دارد شما گزارش می دهند که شما هرگز کاملا انجام شده. شما به خودتان بگویید: “این آخرین بار من همیشه رفتن به نوشتن در مورد X, Y و یا Z” و سپس یک هفته بعد از اخبار اتفاق می افتد و یا شما می توانید یک نکته جالب و شما در حال مکیده پشت در.

این چیزی است که اتفاق افتاده است به من دوباره و دوباره از ما منتشر شده ما داستان برای اولین بار در فوریه سال 2018 چگونه شیکاگو تنبیهی فروش بلیط و جمع آوری بدهی سیستم ارسال ده ها هزار نفر از ساکنان عمدتا سیاه و سفید محله به ورشکستگی است. من زخم تا گزارش ده ها تن از داستان ها ، از جمله برخی دیگر تحقیقی قطعات با دوست من الیوت راموس از ویرایشگر داده ها در WBEZ و همچنین به عنوان داستان کوتاه در اصلاحات باعث شده ما گزارش.

من نمیفهمد من واقعا انجام شده فکر کردن در مورد بلیط زمانی که رژیم صهیونیستی. J. B. پریتزکر قانون را امضا کرد در ماه ژانویه به پایان رسید که گواهینامه تعلیق بیش از بلیط پارکینگ بدهی. اما که شده است به طور کامل مورد. و صادقانه بگویم که یک چیز خوب این یعنی اصلاحات ممکن است در آینده به یک سیستم است که هنوز هم نیاز به تعمیر.

در واقع ممکن است وجود داشته باشد فرصت بیشتری برای اصلاحات در حال حاضر از همیشه قبل از با توجه به مکالمه ملی همه ما در حال داشتن بر پلیس و نژادپرستی برانگیخته و با کشتن جورج فلوید توسط پلیس در مینیاپولیس. این بیداری باعث شده است که بازنگری از طریق لنز از حقوق صاحبان سهام از سیستم های دیگر در این کشور که همچنین وزن علیه مردم سیاه و سفید. فروش بلیط یکی از این سیستم.

من می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از های اخیر dialogue من شده است با توجه به به روز رسانی و شما در برخی از آینده (و یا ممکن است!) اصلاحات:

1. شیکاگو alderman که ماشین پوشیده شده بود در ضد نژادپرستانه علامت توییتی در مورد گرفتن یکی توسط پلیس در Juneteenth و او را به زمان عقب و جلو در مورد فروش بلیط با یکی دیگر از alderman.

این همه زمانی آغاز شد که Alderman بایرون Sigcho-لوپز از 25 بخش که شامل Pilsen شکایت در مورد گرفتن 300 دلار ارزش بلیط در 15 دقیقه در Alderman برندان Reilly 42nd بخش مرکز شهر.

Sigcho-لوپز اشاره کرد که آن را Juneteenth تعطیلات که یادبود پایان برده داری و که تویوتا پریوس پوشانده بود #BlackLivesMatter و ضد نژادپرستانه علامت. او اشاره کرد که آن را به حال شده است در شهرستان افسران پلیس که صادر بلیط که ما می دانیم این است که نسبتا نادر است که در بخش زیرا بسیاری از بلیط های صادر شده در مرکز شهر در حال دست توسط پیمانکاران خصوصی. (نگاه کنید به برنامه ما در ماه دسامبر منتشر شد 2018, بلیط تله برای مقایسه چه بخشی از بلیط های صادر شده توسط پلیس با کسانی که دست توسط ملکی پارکینگ اجرای خدمه توسط بخش. Reilly 42 بخش دوم-کمترین درصد از بلیط های صادر شده توسط پلیس.)

رایلی در پاسخ با گفتن Sigcho-Lopez به دنبال قانون و یا به دنبال یک دادرسی اداری اگر او فکر او ناعادلانه ticketed. Sigcho-لوپز گفت و افزود: “برای بسیاری از Chicagoans که کار و مشاغل متعدد و یا آیا به این زبان صحبت نمی روند غیر قابل دسترس است و یک خط لوله به فقر است.” که یک نقطه من بارها و بارها در طول چند سال گذشته (نگاه کنید به آنچه که احتمالا من اولین توییتر واقعی موضوع) و وزین هنگامی که ما ساخته شده بلیط تله: بلیط صادر شده در اکثر Latino بخش به ندرت رقابت در مقایسه با بلیط های صادر شده در جاهای دیگر. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فروش بلیط شیوه ها و عواقب آن در شیکاگو اتمام برنامه.

2. شهردار لری Lightfoot هفته گذشته پرده برداری از یک طرح جامع برای اصلاح شیکاگو شکسته بکسل و نگه داشتن برنامه است.

به پیشنهاد شهردار بیشتر به طور قابل توجهی تحت تاثیر قرار می افرادی که با وسایل نقلیه توقیف شد, به عنوان بخشی از دستگیری توسط پلیس. آن را بریده بریده نگه داشتن جریمه ها و هزینه های; کلاه سازی هزینه ها که قبلا می تواند به ده ها هزار دلار و در پایان impoundment از وسایل نقلیه که مالک بود و نه در حال حاضر و در زمان ارتکاب جرم. (این شهر در حال حاضر رو به طرح دعوی در دادگاه فدرال بیش از عدم وجود خود را از یک به اصطلاح “بی صاحب” دفاع.) Lightfoot, قوانین نیز پایان impoundment از وسایل نقلیه زیر برای دستگیری رانندگی با مجوز به حالت تعلیق زمانی که مجوز به حالت تعلیق در آمد بیش از پارکینگ پرداخت نشده و یا خودکار دوربین ترافیک بلیط و یا در موارد مربوط به حشیش در اختیار داشتن.

اصلاحات پیشنهادی آدرس مشکلات برجسته در تعدادی از تحقیقات به نگه داشتن برنامه از جمله الیوت کار در WBEZ این 2018 گزارش توسط C. J. Ciaramella در دلیل و گزارش ما در اینجا در Marketplace, ایلینوی, در علاوه بر این به طرح دعوی در دادگاه.

“این مهم است که ما این مرحله را برای کمک به ساکنان که برای بیش از حد طولانی رنج می برد در یک disproportional تاثیر از منسوخ برنامه که بیش از حد اغلب منجر به هزار دلار جریمه و از دست دادن اموال شخصی” Lightfoot در بیانیه ای گفت. “در حالی که ما را به این مرحله ما نیز متوجه است که هنوز هم وجود دارد کار انجام می شود و باقی خواهد ماند و سخت کوش در رویکرد ما به ساخت یک عادلانه تر عادلانه تر شیکاگو است.”

3. در نهایت که قانون دولت من به ذکر است که به پایان می رسد مجوز تعلیق پرداخت نشده بیش از بلیط پارکینگ می رود به اثر چهار شنبه, جولای 1.

اما معلوم است که در ایلینوی, وزیر امور خارجه, بیش از چند ماه گذشته تا به حال در حال حاضر لغو بلیط پارکینگ تعلیق از تمام 74,999 رانندگان که می خواهم نهفته در سراسر ایالت ایلینوی است. برندا Glahn ارشد مشاور حقوقی برای آژانس به من گفت برخی از این رانندگان ممکن است انواع دیگر تعلیق در سوابق خود را, اما او قادر به می گویند که چگونه بسیاری از. رانندگان فرستاده شد اطلاع از فسخ به آخرین آدرس در گواهینامه رانندگی خود را, اما Glahn هشدار داد که برخی از مجوزهای ممکن است شده اند و در طول تعلیق. در این موارد او افزود: رانندگان می توانند در دیدار وزیر امور خارجه تسهیلات به تمدید مجوز خود را. اگر مجوز منقضی شده است برای بیش از یک سال و رانندگان باید پس گرفتن چشم انداز نوشته شده است و جاده امتحانات.

هنگامی که من شنیده ام این من به نام Stephen Carpenter یک زن 38 ساله در شیکاگو ساکن خود را از دست داد مجوز بیش از دو سال پیش بیش از مزد بلیط پارکینگ او تعلق در جنوب غربی حومه Palos Hills. او با من تماس هر چند هفته اضطراب در صدای او بپرسید که آیا دولت قانون واقعا به اثر اگر coronavirus همه گیر خواهد شد و آهسته آن را پایین اگر به نحوی ما هر دو بد تعبیر کردن زبان در قانون است. او تا به حال بدست متوجه نشده است, بنابراین من خوشحال شد و به او بگویید ، “آن را مانند یک وزن برداشته شده است از شانه های من” گفت: نجار که تا به حال شده به فکر این که آیا به فایل برای ورشکستگی فصل 13 به بهبود رانندگی خود را با امتیازات هر چه زودتر.

و در آن توجه داشته باشید شاد من پایان این خبرنامه. مثل همیشه لطفا اجازه دهید من می دانم اگر شما هر گونه راهنمایی و یا سوالات. من را می توان در [email protected].

با تشکر از شما برای خواندن و لطفا ایمن ماندن.

ملیسا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>