آن زمان برای غروب شهرها برای تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده بخشی از ایالت ایلینوی تاریخ است. اما چگونه ؟


ProPublica, ایلینوی, غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت به روز رسانی هفتگی در مورد کار ما است.

سلام مردم از ایلینوی و مردم of Illinois:

من سمت شمال در Amtrak لینکلن خدمات از اسپرینگفیلد به شیکاگو. آن را قبل از ساعت 9 صبح و من در حال حاضر مواجه می شوند بیشتر آبراهام لینکلن مربوط به خاطرات و شهرداری علامت از من فکر کردم ممکن است.

من در اسپرینگفیلد این هفته به بحث در مورد گزارش آنا در ایلینوی و غروب آفتاب در شهرهای مانند آنا. بحث من برگزار شد در اسپرینگفیلد کتابخانه های عمومی — که من باید اشاره است به طور رسمی به نام لینکلن, کتابخانه, کتابخانه عمومی اسپرینگفیلد ایلینوی. آن را به میزبانی Sangamon County Historical Society با همکاری اسپرینگفیلد و ایلینوی مرکزی آفریقایی تاریخچه موزه و بین این دو سازمان اتاق بسته بندی شده بود!

حدود 150 نفر آمد به بحث در مورد غروب شهرها در اسپرینگفیلد کتابخانه عمومی در فوریه. 18. (لوگان Jaffe/ProPublica, ایلینوی)

آنچه در خصوص نقل مکان کرد و من در مورد صحبت کردن به یک اتاق از 150 یا بیشتر مردم این است که آنها می خواستند به درک چگونه نژادپرستی به شکل صدها نفر از جوامع در سراسر کشور. اگر شما آشنایی با اصطلاح “sundown” شهر این امر در مکان هایی که از طریق سیاست خشونت و یا هر دو محروم, مردم سیاه و سفید از شهر پس از تاریک. وجود دارد صدها نفر از این جوامع در ایالت ایلینوی است. به عنوان کتاب “غروب شهرهای” توسط James W. Loewen توضیح می دهد که عبارت است مشتق از “نشانه هایی که بسیاری از [این مکان] که قبلا sported در شرکت های بزرگ خود را از محدودیت ها — نشانه هایی که معمولا گفت:” کاکاسیاه, don’t Let the Sun Go Down on شما در __.'”

محلی مورخان و تاریخی جوامع را می توان گاهی تمایلی به تعامل با اذعان و یا داستان در مورد مشکل و یا شرم آور بخش هایی از جامعه خود ، به عنوان یک محلی مورخ یک بار به من گفت وقتی که من پرسید که آیا او می خواهم تا کنون در نظر گرفتن برنامه ریزی یک نمایشگاه در مورد جامعه خود را از غروب آفتاب تاریخ “مردم نمی خواهید به خواندن چیزهای بد” در مورد جایی که آنها زندگی می کنند.

خواهش میکنم متفاوت است. پس از بسیاری از مردم نشان داد تا در این هفته به بحث در مورد غروب آفتاب شهر من هیجان زده در مورد پتانسیل برای آینده بحث, نمایشگاه, پروژه هر چیزی (!) در مورد غروب شهرهای سراسر ایالت ایلینوی است.

وقت آن است که این داستان تبدیل شدن به بیشتر قابل مشاهده بخشی از دولت ما ، سوال این است: چگونه ؟ این که آیا شما یک محلی از چرم گاومیش تاریخ یک سلسله whiz, یک, محقق, معلم, دانشجو, کتابداری و اطلاع رسانی کافی شاپ مالک یا سازمان جامعه, من امیدوارم که شما سعی می کنید برای پاسخ به این سوال با من.

اگر شما در حال حاضر بحث در مورد جامعه خود سابقه نژادی و محرومیت لطفا با ایمیل من. من دوست دارم به شنیدن در مورد آن. اگر شما می دانید از دیگر تلاش های مشابه در اطراف ایلینوی, من دوست دارم به شنیدن در مورد آن را به عنوان به خوبی. و یا به سادگی به من بگویید این است: چگونه انجام شما می خواهید به تعامل با این موضوع ؟ چه ایده های شما را برای چگونگی نگه داشتن بحث و پرداختن به غروب آفتاب در شهرهای ما ،

من به دنبال به جلو به خواندن افکار خود را.

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>