از آن گذشته زمان به بحث در مورد کاهش نظامی

در Jan. 3 به عنوان یک تیره و تار چشم و تعطیلات-hungover دنیا از خواب بیدار شد به خبری که امریکا تا به حال فقط به کشته شدن ژنرال ایرانی قاسم سلیمانی سرمایه آلفا همکاران تحلیلگر بایرون Callan نوشت یادداشتی به سرمایه گذاران: “ما انتظار فوری زانو حرکت تند و سریع واکنش به بهبود ضریب اطمینان برای دفاع به عنوان یک پناهگاه امن است.” دفاع ایالات متحده سهام در مرحله با Callan پیش بینی و افزایش خود ادامه داد که ایران در راه اندازی یک ضد حمله در آمریکا دو پایگاه نظامی در منطقه است. در این روزها که به دنبال بحث در مورد “عدم آمادگی نظامی” آغاز شد نورد در. اما این نباید به عنوان یک شگفتی آمده — این همان الگوی ما شده است نادیده گرفتن برای سال.

در روزهای آینده برگ برنده دولت است که انتظار می رود به پرده $740 میلیارد بودجه دفاعی به توافق در کنگره 2019 بودجه مقابله. برخی از خبرنگاران و تحلیلگران اشاره می کنند که این بودجه این است که “اساسا تخت” — که آن را ارائه می دهد پنتاگون فقط در مورد آنچه در آن دریافت شده در سال گذشته است. دیگران استدلال می کنند که تهدیدات ایران و کره شمالی و روسیه و چین ضروری بیشتر را افزایش می دهد.

چه آنها نمی اشاره است که هزینه های دفاعی است که تقریبا به بالا امروز به عنوان آن بود در اوج عراق و جنگ افغانستان و روند رو به بالا. که کنگره برای تصویب بودجه افزایش یافته کلاه در هزینه های دفاعی در سال 2020 توسط $90 میلیارد یا این که آن را مطرح 2021 بودجه درپوش توسط $81 میلیارد دلار است. آنها قطعا نمی خواهد اجازه لغزش است که کنگره دارای گذراند پنج تن از این معاملات بالاتر بره دفاع و nondefense صرف هر زمان با وجود عبور از قانون کنترل بودجه در سال 2011 است که به طور خاص به نام برای کاهش بودجه در این مناطق. برای بسیاری از تحلیلگران این تاریخ است که بی ربط به نیاز برای برتری نظامی.

زمانی که همه شما باید یک چکش خوب همه ما می دانیم پایان.

جز این است که این مستمر بودجه را افزایش می دهد آمده اند تناقض در یک زمان از کاهش تهدیدات. در حالی که ایالات متحده در حفظ زیادی گسترش حضور نیروهای دیگر به طور فعال مبارزه می کند. داعش تضعیف شده است و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اظهار داشت: او در نظر دارد برای کاهش حضور نظامی در خارج از کشور.

ایران و کره شمالی و روسیه و چین همه حال بزرگ دیپلماتیک چالش ها اما در حالی که وزارت امور خارجه ایالات متحده در حال رشد است و آن کوچک باقی می ماند و با توجه به دیپلمات بوده است “توخالی.” ارتش آمریکا در تضاد است به دور از آمادگی. اما به خوبی آماده نظامی نمی تواند جایگزین عملکرد وزارت امور خارجه — بسیار شبیه به یک چکش می تواند جایگزین یک پیچ گوشتی. و زمانی که همه شما باید یک چکش خوب همه ما می دانیم پایان.

به عنوان نظامی صرف به رشد خود ادامه تحلیلگران به نظر می رسد در حال حرکت هدف پست است. چه بود یک بار به ظاهر غیر واقعی تماس برای 350-کشتی نیروی دریایی برای مثال رشد کرده 400-کشتی هدف است. تماس برای اطلاعات بیشتر دفاع به راحتی تلفیق با تماس برای ایمنی بیشتر به کسانی که می بینیم پنتاگون حرکت به سمت ضایعات کمتر و بیشتر مسئولیت سخت را به نفع خود استدلال. پس چرا متوقف کردن زمانی که شما در پیش است ؟ شما هرگز نمی تواند بیش از حد بسیاری از ناوهای هواپیمابر.

حقیقت این است که ارتش آمریکا برخوردار است منابع بیشتر از هر نظامی بر روی زمین و دریافت پول بیشتر از آن می داند که چه چیزی برای انجام با. اولین ممیزی وزارت دفاع نشان داد آن موفق به صرف تقریبا حدود 28 میلیارد دلار از سال 2013 تا 2018 در حالی که همه درخواست برای کمک های مالی بیشتر. که همان نظامی صرف ballooned است و نزدیک به 60 درصد از ما اختیاری بودجه. منتقدان می گویند که هر گونه کاهش در هزینه های دفاعی را کاهش امنیت همه آمریکایی ها اما به ندرت بحث های عمومی امنیت چه ممکن است به دست آورد با معامله کردن برخی از این بودجه برای حمایت از مسائل دیگر رای دهندگان نگران هستند.

به عنوان بدهی ملی محو از نگرانی در میان راحت, اقتصاد, اقتصاددانان پیش بینی کرده اند که یک رکود جدید در افق. با توجه به دفتر بودجه کنگره ملی بدهی را روش به اندازه کل اقتصاد آمریکا تا پایان 2020s اضافه کردن بیش از 1 تریلیون دلار در هر سال به طور متناوب در حال حاضر $23 تریلیون و با هیچ پایانی در چشم.

در ضمن مراقبت های بهداشتی و دستمزد و بدهی های دانشجویی و تغییر آب و هوا تسلط بر ذهن رای دهندگان به دموکرات ریاست جمهوری اولیه آغاز می شود. 2020 نامزدها که بسیاری از طرح ها به آدرس این مسائل تنها تعداد کمی از آن عبارتند از: پرداختن به $740 میلیارد فیل در اتاق است.

اگر رای دهندگان می خواهید تغییر دهید آنها را به شما بدهد که فیل یک نام.

Laicie Heeley موسس و مدیر عامل پلت فرم چاپ و نشر Inkstick رسانه ای و همکاری با ترومن امنیت ملی پروژه.

Jefferson Brehm است که یک ویرایشگر در Inkstick, Inkstick رسانه مجله سیاست خارجی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im