آن را بیش از ؟ مدیسون برگ قبل از رز مراسم در ‘کارشناسی’ آخر

پیتر وبر بود پاره پاره بین مدیسون و هانا ان در قسمت 1 از لیسانس فصل 24 آخر در دوشنبه 9 مارس.

قبل از پیتر خانواده ملاقات هر دو زن او پر آنها را در خود داد و بیداد با مدیسون و اعتراف کرد که او صمیمی با دیگران در فانتزی مجموعه. مدیسون موضع در موضوع نگران آنها, اما پطرس به آنها اطلاع داد که او اولین کسی بود که او را سقوط در عشق با طول فرآیند است.

Bachelor finale recap Peter Madison
مدیسون و پیتر وبر در کارشناسی ABC/جان Fleenor

هانا ان برنده بیش از Webers به خصوص به دلیل پیوند با پیتر به یاد پدر و مادر خود را از ارتباط آنها. آنها همچنین به نظر می رسید بسیار سازگار است. پیتر اشاره کرد که هیچ چیز وجود نداشت با هانا ان اما او فقط می خواستم به یک زن او در عشق با او در پایان.

پیتر و بعد از آن تا به حال یک بحث طولانی قبل از او به ملاقات خانواده خود را. او احساس کردند که او را می خواهد قبل از او در فانتزی سوئیت که او در بر داشت مضر. با این حال پیتر اشاره کرد که او تنها کسی نیست به اشتراک گذاری احساسات خود را برای او. مدیسون مقابله است که او نمی داند که چگونه او احساس پس از آن. پیتر پرسید: او را به دیدار با او را در نیمه راه و طریق کار می کند اما او نمی دانست چگونه. او اطمینان او را که او نمی خواهد تسلیم و ماهرانه به او گفت که او را دوست داشتم. پس از او اقرار پیتر هیچ نگرانی در مورد خود رمان است.

خانواده اش بود و نه خاص. آنها بلافاصله متوجه تفاوت بین پیتر و مدیسون و شک رابطه خود را می تواند زنده ماندن در جهان واقعی است. پیتر به ذکر است که او خواهد بود abstinent تا زمانی که ازدواج اما آنهایی که نمی خواهید کسی به او را تغییر دهید. مدیسون و پیتر مادر حتی butted سران در مورد او اتمام حجت با باربارا گفتن او پیتر تصمیم گیری شد تا به او و مدیسون retorting که او نمی خواهد عذرخواهی استانداردهای خود را.

Hannah Ann Peter Bachelor finale recap
هانا ان و پیتر وبر در کارشناسی ABC/جان Fleenor

باربارا در اشک گفت: پیتر که مدیسون وجود ندارد برای او و او احساس خدا جواب داد: نماز خود را با قرار دادن هانا ان در زندگی خود. خانواده اش اشاره کرد که مدیسون وضعیت یادآوری آنها را از هانا قهوه ای چیدن Jed وایات در لیسانس. باربارا التماس پیتر اجازه نمی هانا ان بروید و او را به خانه آورد. پیتر اصرار داشت که خانواده اش را متوقف کند چرا که نظرات خود را به “از بین بردن” او. آنها گفت: آنها اعتماد کرد اما او می دانست که او نمی باید حمایت خود را اگر او را برداشت مدیسون. او اعلام کرد: “من می خواهم مدی بیش از هر چیزی است.”

مدیسون به حال ایده های دیگر ، در طول گذشته خود را در یک تاریخ او گفته پیتر از آن زمان به تسلیم زیرا آنها بیش از حد متفاوت است. او می خواست او هنوز قادر به راه رفتن به دور از با نشان دادن آنچه که او آمد, وجود دارد, بنابراین او تصمیم به ترک است.

پیتر اعتراف کرد که احساسات خود را برای Madison شد و هنوز هم در حال حاضر و هرگز او را داده اند تا در روابط خود را. اما او هنوز هم می خواستم به همه چیز با هانا ان امتحان کنید. هانا ان احساس چیزی بود که طول نهایی خود را در تاریخ و اعتراف قلبی او این بود که در دو جهت. او می خواست به برخی از قبل از تصمیم گیری در مورد یک پیشنهاد و او هیجان زده بود با اعتراف خود.

قسمت 2 از لیسانس آخر پخش در ABC سهشنبه, مارس 10 در 8 p. m. ET.

آهنگ در Spotify در به در اینجا به دلیل مناسب برای دریافت حرکت شبیه چمچه زنی در داخل در مورد لیسانس حق رای دادن و مصاحبه های منحصر به فرد از شرکت کنندگان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de