برای مقامات فدرال غیرقانونی است که در این کار کمپین ی را انجام می دادند. ترامپ کارکنان به هر حال این کار را ادامه می دهند.

به روز ماندن با به روز رسانی ایمیل در مورد تحقیقات WNYC و ProPublica در شیوه های کسب و کار رئیس جمهور.

این داستان با WNYC منتشر شده است.

رئیس جمهور دونالد ترامپ در مورد سخنرانی کنوانسیون ملی جمهوری خواه خود را در کاخ سفید انتقاد از دیدبای اخلاق دولت و حتی یک سناتور جمهوری خواه، جان Thune از داکوتای جنوبی جلب کرد.

پیشنهاد ترکیب جدا شده ای از وظایف رسمی ریاست جمهوری و کمپین نبود. این بخشی از یک الگوی سالها بی توجه به چنین مرزهایی در کاخ سفید ترامپ بود. قانوني وجود دارد كه قانون هچ نام دارد كه بيشتر مقامات دولتي را از دست زدن به فلج اطفال در دوره كار رسمي خود منع مي کند.

قانون در مورد رئیس جمهور یا معاون رئیس جمهور اعمال نمی شود. در حالی که دیگر روسای جمهور از به دام افتادن دفتر استفاده از کمپین کردند، چیزی که به عنوان “استراتژی باغ گل سرخ” شناخته شد، آنها معمولاً از درخواست های صریح انتخاباتی یا حمله به مخالفان خود در رویدادهای رسمی ریاست جمهوری خودداری می کردند. قانون فدرال انتخابات و اقدامات حاکم بر تجمیع، استفاده از دلار مالیات دهندگان برای انتخاب را ممنوع می کند.

به قسمت گوش کن

از زمان از سرگرفتن سفر رسمی در ابتدای ماه مه پس از توقف ی که توسط کوروناویروس اعمال شد، ترامپ ۲۵ رویداد ریاست جمهوری خارج از شهر برگزار کرده است. از این رویدادها، که در وب سایت رسمی کاخ سفید نوشته شده است، رئیس جمهور در مورد انتخابات صحبت کرد یا به حریف خود جو بایدن، در ۱۲ نفر از آنها، نزدیک به نیمی از آنها حمله کرد. مرحله ریاست جمهوری او، مکان را برای هواداران فراهم کرد تا از دیگران بخواهد که در ماه نوامبر در سه رویداد اضافی به ترامپ رأی بدهند.

مقامات دولت برای شکستن قانون هچ استناد شده اند 13 بار توسط محققان فدرال در دفتر مشاور ویژه (با مشاور ویژه رابرت مولر اشتباه گرفته شود). دوازده تا تحقیقات دیگه در حال انجامه قانون از دوران معامله جدید، پس از رسوایی که در آن کارکنان اداره پیشرفت آثار تحت فشار قرار گرفت تا کار بر روی مبارزات انتخاباتی از نامزدهای دوستانه به رئیس جمهور فرانکلین دی روزولت وضع شده است.

نه کاخ سفید، کمپین و نه خزانه دار کمپین ترامپ، برادلی کاراته، به درخواست های اظهار نظر پاسخ ندادند.

کلین کانوی، مشاور رئیس جمهور، قانون هچ را چند بار نقض کرد تا OSC اقدامات شدید توصیه به اخراج او را انجام دهد و اقدامات او را «فاحش، بدنام و در حال اجرا» می داند. (ترامپ از این کار خودداری کرد.)

مشاور ویژه، هنری کرنر، یک انتصابی ترامپ و عضو انجمن محافظه کار فدرالیست است. او قبلاً برای جمهوری خواهان دارل ایسه و جیسون چافتز در کاپیتول هیل کار می کرد.

وقتی که در مورد توصیه OSC سوال شد، کانوی گفت، “blah blah blah،” اضافه کرد، “اجازه دهید من می دانم که زمانی که حکم زندان شروع می شود.” قانون نقض قانون جرم نیست. مهم ترین نتیجه نقض، اخراج است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im