این مورد به دست آوردن آسان تر و گران تر — به آیوی لیگ

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که آموزش عالی آمریکا در حال آماده شدن برای یک تغییر لرزه ای.

مانند بسیاری از آکادمیک تمایل نوجوانان دبیرستان junior Preeti Jaspal رویاهای وارد شدن به دانشگاه هاروارد. برادر او رفت و در آنجا به عنوان عموی او. برای لحظه ای او را در خانه ادیسون در نیوجرسی — مدرسه بسته است به دلیل شیوع کروناویروس — brooding در مورد شانس: تنها 5 درصد از متقاضیان پذیرفته شده توسط Ivy League مدرسه در هر سال. “این بخشی از آنچه که ما صحبت در مورد,” او می گوید: با اشاره به اضطراب مکالمات تلفن با دوستان.

اما هنگامی که این بیماری همه گیر محو a twist of fate ممکن است بهبود شانس خود را — و کسانی که از میلیون ها نفر از دیگر دانشجویان آمریکایی — از وارد شدن به کالج های بالا. که گفت:, آن را در یک قیمت می آیند.

دور از این روز-به-روز مبارزه با ویروس نظام آموزش عالی در امریکا در حال آماده شدن برای یک تغییر لرزه ای که کارشناسان می گویند می تواند برای سال گذشته. بیش از 1 میلیون دانش آموزان بین المللی در میان کسانی که مجبور به تخلیه دانشگاه ها و در اکثر موارد سر بازگشت به خانه خود ملت. کارشناسان پیش بینی است که بسیاری از آنها را نمی خواهد به بازگشت به کشور است که برای چندین دهه بوده است بزرگترین آهنربای جهانی دانشجویان است اما در حال حاضر کانون شیوع ویروس — با بیش از 500,000 موارد و از 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از شنبه. چندین دانشگاه از دانشگاه هاروارد به دوک — در حال حاضر استرداد هزینه خوابگاه.

مرگ و میر از COVID-19 در ایالات متحده و چگونه آن را در مقایسه با امریکا زیان های مدرن در جنگ ها و بحران های دیگر.

و وجود دارد در حال رشد شواهدی از چالش های پیش رو برای دانشگاه ها در جذب تازه دانشجویان بین المللی. در یک مطالعه از 234 دانشگاه های آمریکا در ماه مارس توسط موسسه بین المللی آموزش و پرورش سه نفر از چهار مدارس گفت: این ویروس تا به حال آنها را مجبور به انصراف از توسعه و استخدام رویدادهای آینده نگر دانش آموزان چینی — بزرگترین گروه جهانی دانش آموزان در ایالات متحده آمریکا

که به معنی شکاف بیشتر در بالای دانشگاه ها برای دانشجویان آمریکایی مانند Jaspal. دانشگاه هاروارد به عنوان مثال بیش از 6,500 دانشجویان بین المللی از مجموع 31,000. اما جدا از قرار گرفتن در معرض از دست دادن است که می آید از تعامل با ذهن جوان از سراسر جهان, دانشجویان آمریکایی نیز ممکن است مجبور به پرداخت بیشتر کارشناسان هشدار می دهند. منبع اصلی درآمد دانشجویان بین المللی به ارمغان آورد و در بیش از 45 میلیارد دلاری به مدارس ایالات متحده در سال 2018 است. بدون که دانشگاه ها به احتمال زیاد نیاز به کاهش در هزینه تحصیلی برای کسانی که آنها را استخدام — داخلی از جمله دانش آموزان است. و تاثیر این ویروس بر دانشگاه ها را در گذشته فراتر از همه گیر خود می گویند تحلیلگران.

تاثیر سقوط 2020 احساس خواهد شد برای حداقل چهار سال است و ممکن است تغییر ثبت نام الگوهای برای یک دوره طولانی از زمان.

اسکات فریدمن, Deloitte Consulting

“این خواهد بود یک چالش زمان می گوید:” اسکات فریدمن یک اصل در Deloitte Consulting که متخصص در آموزش عالی میباشد. “تاثیر سقوط 2020 احساس خواهد شد برای حداقل چهار سال است و ممکن است تغییر ثبت نام الگوهای برای یک دوره طولانی از زمان است.”

که یک دیدگاه مشترک توسط سیمون Marginson استاد آموزش عالی در دانشگاه آکسفورد و نه فقط برای دانش آموزان آینده به آمریکا — اما برای دانشگاه های کشورهای دیگر که تهیه کردن به آنها را بیش از حد.

تا مطمئن شوید که همه دانشگاهها خواهد نهفته باشد به همان اندازه. موسسات در “دوم یا سوم ردیف” را به مبارزه بیشتر مالی می گوید Marginson. “در نهایت ممکن است ما دیدن تحکیم در میان موسسات آموزشی در آمریکا” می افزاید: فریدمن. و در حالی که هر دو توافق دارند که دانشگاه خزانه در سراسر هیئت مدیره را در رنج Marginson اشاره می کند که “برخی از بورس پول ثابت است و توسط قوانین و مقررات و شرایط حاکم بر bequests.”

اما حتی مدارس نگران هستند. پس از وزارت امور خارجه ایالات متحده به حالت تعلیق در اکثر ویزاها ماه گذشته مجبور تقریبا تمام دانشجویان بین المللی را بسته و ترک دانشکده کسب و کار هاروارد (HBS) پذیرش مدیر چاد Losee ارسال شده در وبلاگ “مجددا بر تعهد ما برای دانشجویان بین المللی است.” این HBS کلاس 2021 دارای 37 درصد دانشجویان بین المللی برای دو سال برنامه و Losee گفت: مدرسه کمک خواهد کرد که دانش آموزان دریافت ویزا دوباره پس از بحران فعلی از بین میرود. اما او اذعان عمیق تر نگرانی است که بسیاری از بستری دانش آموزان ممکن است نشان نمی دهد. HBS به طور معمول نگه می دارد بسیار کوتاه waitlist اما آنها دعوت بسیاری از دانش آموزان به ماندن در waitlist برای سقوط 2020, او گفت:.

College Students Told To Leave Campuses To Counter Spread Of Coronavirus

در حالی که کلاس ها در اکثر دانشگاه ها منتقل شده اند حاضر آنها سخت تر برای دانشجویان بین المللی برای حضور در سراسر مناطق زمان هنگامی که آن را می تواند در وسط شب برای آنها. و برای بسیاری از دانش آموزانی که پرداخت حق بیمه به صورت چهره به چهره در کلاس های بالا آیوی لیگ دانشگاهها نیاز به حل و فصل برای کلاس های آنلاین که تمایل دارند به طور قابل توجهی ارزان تر و خسته کننده است. “من درک می کنم که چرا این دانشگاه در حال انجام این کار است. آن را حس می کند و من از آن حمایت می گوید:” یانگ وی یک دانشگاه پنسیلوانیا دانشجوی سال دوم است که در حال حاضر در زادگاه خود در شانگهای. “اما این چیزی نیست که پدر و مادر من در زمان یک وام.”

بر خلاف یانگ دانشجویان آمریکایی نمی خواهد نیاز به نگرانی در مورد بازگشت به کشور پس از محدودیت های ویزا آرام هستند. به همین دلیل دانشگاه های ایالات متحده به طور فزاینده ای با تمرکز بر روی آنها. برخی مانند La Salle University, تحت فشار قرار دادند پشت خود مهلت دانشجویان برای واریز هزینه برای ترم پاییز. دیگران مانند دانشکده و دانشگاه جنوب کالیفرنیا در حال تشویق بستری و آینده نگر دانش آموزان خود را برای پیوستن به مجازی پردیس, تورهای پس آنها نمی توانند بازدید در فرد است. یکی دیگر از دلایل خوش بینی ؟ ثبت نام معمولا بالا می رود در طول رکود اقتصادی از نوع ما به احتمال زیاد شاهد فریدمن می گوید.

چگونه این تلاش ها و انتظارات بازی را به خوبی ممکن است بستگی به عامل دیگری می گویند کارشناسان: آیا دانشجویان آمریکایی را به نفع دانشگاه ها به خانه نزدیک تر حداقل در فوری پس از همه گیر. “من انتظار می رود دانشجو تحرک حتی در داخل کشور برای کاهش, با دانش آموزان انتخاب برای اقامت به خانه نزدیک تر می گوید:” فریدمن. که او می افزاید: می تواند به خصوص صدمه دانشگاه های دولتی بستگی دارد که خارج از دولت دانش آموزانی که به طور معمول بیشتر پرداخت.

این یک نگرانی در Jaspal خانواده در نیوجرسی. بیش از شام به تازگی پدر او تعجب اگر او باید به جای در نظر گرفتن دانشگاه نیویورک ، Jaspal می گوید او هنوز هم دانشگاه هاروارد در ذهن خود و پدر و مادر او به حمایت از او — با وجود سوء ظن خود را در حال حاضر. “و کمبریج است که به سختی تا کنون,” او می گوید.

در واقع او در دانشگاه هاروارد رویای نزدیک تر از همیشه است. آمریکا دانشگاه در حال شمارش را بر دانش آموزان او را دوست دارم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>