آن را به یک زمان خوب به Ageist

چرا شما باید مراقبت از

دلیل ندارد به معنی بد.

  • بیش از 65 جمعیت در ایالات متحده است که پیش بینی شده به بیش از دو سال 2050 از حدود 40 میلیون به 80 میلیون نفر است.
  • این “dorky” توصیفاتی از بازنشستگی در سن و افراد مسن منجر تبلیغات جانباز دیوید هری استوارت برای شرکت در بر داشت Ageist.
دیوید هری استوارت

هنگامی که من تبدیل 50 سال گذشته تعداد ضربه نیست من خیلی سخت بر من واقعی تولد را به عنوان آن بود زمانی که من برای اولین بار AARP پیشنهاد عضویت در مدت کوتاهی پس از. عضویت در ارائه شامل رایگان محکم و جادار تنه-حجم حمل و نقل. اما من لازم نیست که یک ماشین; من در اطراف با دوچرخه.

من هم نمی صاحب یک خانه یا آپارتمان. من نه ازدواج کرده و طلاق گرفته یا بیوه, من بچه ندارم. و “بازنشستگی” نیست یک کلمه در واژگان من — به عنوان یک مستقل کپی سردبیر و نویسنده من احتمالا کار را برای بقیه زندگی من است.

اما سازمان ها و شرکت های غذا برای کسانی که 50 به علاوه همچنان به هدف قرار دادن بازار خود را با منسوخ شده و حتی کلیشه ای تصاویر: Radiant silver موهای سالمندان هواپیمای بی موتوری پرواز به اصطلاح طلایی سال در کنار خود را به همان اندازه درخشنده دوست داشتن مرد متاهل و احاطه شده توسط فرزندان و نوه و بله نوه بزرگ. آنچه در مورد آن دسته از ما که نیست جا به قالب سنتی از پیری و سالخورده و یا به دنبال چیزی متفاوت? پس از همه, Gen Xers در حال حاضر در 50s خود را.

ما سرد است. ما سرد است.

دیوید هری استوارت در تفاوت بین Ageist و AARP

که در آن Ageist می آید. لس آنجلس مبتنی بر شرکت رسانه ای نه تنها با این نسخهها کار با شرکت ها و مارک های که مخاطبان است 50-plus — بیمه, شرکت, مالی, محصول, شرکت, شرکت های خودرو, به عنوان مثال — اما همچنین تولید محتوای متناسب با مخاطبان خود را.

در سال 2015 و پس از آن — 56 ساله دیوید هری استوارت یک عکاس و یک تبلیغات کهنه فکر “چرا از من مسن تر بود اما همه من عکس بود و ماندن در همان سن است.” این توصیفاتی از بازنشستگی در سن و افراد مسن تر او را دیدم شد “بنابراین dorky” استوارت به عنوان آن را قرار می دهد و او می خواست برای پیدا کردن چرا. پس استوارت و دوست خود مت Hirst شروع به انجام مصاحبه با افراد سنین 48 تا 82.

Screenshot 2020-07-13 at 1.06.14 PM

تحقیقات خود را به کمک آنها تعیین ماموریت Ageist. نه فقط به عنوان مشاوران به شرکت های مشتاق به دادگاه سرعت در حال رشد جمعیتی — بیش از 65 جمعیت در ایالات متحده است که پیش بینی شده به بیش از دو سال 2050 از حدود 40 میلیون تا 80 میلیون — استوارت و Hirst می خواستم به تعریف آنچه در آن به معنی به سن. “وجود دارد یک توهم جمعی که هر کس بیش از یک سن خاص است معیوب” استوارت در حال حاضر 61 می گوید و Ageist هدف از ایجاد پیری “aspirational.”

اما آنچه در مورد این نام را دارد ؟ پس از همه کلمه “ageist” مفهوم منفی یکی از تعصب و تبعیض است. اولین گزینه آنها با شامل “‘طلا’ ‘نقره’ ‘زیبا boomer” استوارت می گوید با یک قابل تشخیص انقباض غیر ارادی ماهیچه در صدای او. “ما در حال صحبت کردن در مورد سن و بنابراین ما در حال ageist.”

وقتی پرسیده شد که در مورد AARP سازمان اغلب در ارتباط با کسانی که 65-به علاوه در ایالات متحده استوارت انتخاب کلمات خود دقت کنید. “این فوق العاده است برای مادرم [89 ساله بازنشسته معلم]. آنها در خدمت یک گروه خاص از مردم,” او می گوید. “ما Ageist به عنوان یک جایگزین برای AARP; ما آنها را نمی بینید به عنوان یک رقیب.” چرا که نه ؟ “ما در حال سرد” استوارت می گوید: ماده-از-factly. “ما سرد است.”

استوارت در AARP تکرار 68 ساله نانسی Hannibal سابق صنعت مد اجرایی که در سمت چپ زندگی شرکت در 53 پیوست و سپاه صلح. “برداشت من از AARP است که آن را به یک یادگاری از گذشته” او می گوید. “از آن استفاده می شود به برخی از ارتباط پدر و مادر من’ generation — دریافت تخفیف برای محصولات و خدمات; [AARP] خواهد لابی پزشکی و مزایای بازنشستگی برای سالمندان و را بگمارند اطلاعات در مورد سیاست های سیاسی نامزدها.” امروز هر چند Hannibal می بیند این سازمان به عنوان “یک shill مالی و شرکت های بیمه و … [it] دهکدهای یک دستور کار سیاسی است.”

بدون در نظر گرفتن چگونه سرد و دانا Ageist هسته مخاطبان ممکن است هر چند آنها نیز در میان کسانی که در معرض بیشترین خطر ابتلا COVID-19. و که شامل استوارت خود را. اگر چه او را در شکل خوب است و فکر می کند که از خود به عنوان “20 سال جوان تر از من در, من در سیستم ایمنی بدن است 61. این یک واقعیت است. مهم نیست که چقدر خوب به من نگاه کنید. من کاملا احساس آسیب پذیر تر است.”

در Ageist سایت خوانندگان را پیدا خواهد کرد بسیاری از سلامتی محتوا — COVID-19-متمرکز و نه — و همه از آن است که نیاز به حمایت می شود “لیست scientific abstracts” استوارت می گوید. به عبارت دیگر انتظار نداریم که از نفس افتاده, گزارش, à la گوک در مورد چگونه جید تخم مرغ افزایش لذت جنسی در هنگام درج شده به طور منظم در داخل واژن (spoiler alert: زایمان را قبول ندارند).

به جای آن شما پیدا کردن مقالات در مورد چگونه گیاهی در رژیم غذایی می تواند به افزایش عملکرد سیستم ایمنی بدن نوشته شده توسط (Ph. D. شده است که نوشتن در مورد سیستم ایمنی بدن از اوایل 1990s و چگونه به در repurposing لوله تنفس ماسک به عنوان تجهیزات حفاظت فردی نوشته شده توسط یک پزشک در خط مقدم مبارزه با کروناویروس.

در علاوه بر این به جدی تر مقالات وجود دارد پروفایل افراد در سنین 50 تا 75 که به راحتی جا به Ageist تعریف سرد است. در میان آنها شناخته شده — طراح نرما کمالی — و کمتر شناخته شده (Wesley Rowell یک گی, مرد سیاه شد که واعظ در سن 59). پروفایل نیز برجسته در Ageist پادکست — و چه کسی درک یک پادکست خوب این روزها صرف نظر از سن?

همانطور که برای Ageist مشتریان این همه گیر و اثر آن بر کسب و کار باعث واکنش های است که “اجرا حیطه اما این باعث reevaluation از یک کل بسیاری از چیزهای … از قیمت گذاری به تحویل استراتژی های پیام و استراتژی” استوارت می گوید. در حالی که برخی از کسب و کار پیمانکاری برای دیگران ناگهانی بی سابقه ای تغییر “است و نه منفی” او توضیح می دهد. “شرکت های که در مقابله با خانه آموزش و پرورش و تناسب اندام باید شاهد افزایش در کسب و کار است.”

و Ageist خود را ؟ پس اجتماعی فاصله رفته به اثر و تقریبا همه تعامل منتقل شده به عرصه دیجیتال “ما ترافیک وب سایت راه اندازی” استوارت می گوید. “ما به خوبی می چرخاند در مقایسه با کسب و کار است که تکیه بر تماس فیزیکی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de