“آن را به من هزینه همه چیز”: در تگزاس COVID-19 طول می کشد یک ویرانگر تلفات در اسپانیایی ساکنان


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این مقاله توسط شرکت منتشر شده با تگزاس تریبون های غیر انتفاعی و غیر حزبی محلی newsroom که اطلاع و درگیر با تگزاسی. ثبت نام به صورت مختصر هفتگی برای رسیدن به سرعت خود را ضروری پوشش تگزاس مسائل. آن را نیز تولید شده در همکاری با ان بی سی نیوز.

هوستون — دو هفته پس از والری مارتینز 41 ساله پسر عموی شد و با عجله به بیمارستان با علائم شديد از COVID-19 مارتینز نوشت: یک پست در Facebook ضمن تشکر از پزشکان و پرستاران در یادبود هرمان جنوب شرقی بیمارستان در هوستون که مشغول به کار بودند تا او را نجات دهد.

“شما قهرمانان واقعی هستند قرار دادن زندگی خود را در خط در این زمان دشوار” مارتینز نوشت. “خدا در ادامه به پوشش و محافظت از شما و خانواده خود را.”

پس از آن او شروع به گرفتن پیام از دوستان تقریبا همه آنها هیسپانیک مانند او — چه کسی گفت که عزیزان خود نیز بیمار با کوروناویروس. یکی از دوستان عمه بود در بخش مراقبت های ویژه در یادبود هرمان شرقی.

دوست خانواده برنامه ریزی شده بود شب زنده داری نماز در خارج از بیمارستان که آخر هفته پس مارتینز خواست برای پیوستن به. سپس اعضای دیگر خانواده آنها می دانستند که جلو آمد و پرسید اگر آنها بیش از حد می تواند دعا برای یک دوست در بیمارستان بستری وجود دارد با COVID-19.

مارتینز فشرد اشک که بعد از ظهر یکشنبه این ماه به عنوان او و 40 نفر دیگر ایستاده بود در یک پارکینگ خارج یادبود هرمان جنوب, چهره های پوشش داده شده با ماسک های دست برداشته در نماز برای سه نفر از بيماران بستری در ICU اتاق های 2 و 11 و 22 — همه هیسپانیک همه متصل به هواکش.

لحظه ای ساخته شده مارتینز احساس می کنم مثل او تنها نبود, او گفت:, و به او کمک کرد تا درک فقط چگونه این ویروس به سرعت در حال گسترش از طریق جامعه خود است.

“تقریبا هر کسی که من می دانم تا به حال coronavirus و یا یک عضو خانواده که بیمار یا در بیمارستان است” گفت: مارتینز که در اوایل این هفته می تواند لیست 45 اسپانیایی دوستان و اعضای خانواده و آشنایان ایم که بیمار با این ویروس در منطقه هوستون — از جمله چهار که می خواهم درگذشت.

Arturo والس مارتینز پسر عموی بود که با عجله به بیمارستان با COVID-19 و متصل به ونتیلاتور با 13-year-old daughter. (حسن نیت ارائه میدهد از والری مارتینز)

به عنوان coronavirus اشک نامتناسب از طریق Latino جوامع در تگزاس آمار منتشر شده در این هفته توسط مقامات بهداشتی دولت نشان می دهد که یک outsized به اشتراک گذاری این ساکنان نیز رنج بدترین نتایج. اسپانیایی تگزاسی را تا حدود 40 درصد از جمعیت این ایالت اما 48 درصد از دولت 6,190 تایید COVID-19 مرگ و میر با توجه به وزارت امور خارجه خدمات بهداشتی داده است.

در منطقه هوستون که در آن COVID-19 بستری شدن در بیمارستان رسید در ماه ژوئن و قبل از شروع به کاهش در روزهای اخیر آمار منتشر شده توسط Harris County health department نشان داد سهم نامتناسب از کسانی که نیاز به مراقبت در بیمارستان — به عنوان بالا که 65% به تازگی در بیمارستان بستری بیماران در طول چند هفته در ماه ژوئن — اسپانیایی بودند با وجود این واقعیت که آنها در حال 44 درصد از جمعیت.

در یادبود هرمان نظام سلامت یکی از هوستون منطقه بزرگترین بیمارستان زنجیر و یک تجزیه و تحلیل از اتاق اورژانس نشان می دهد که به مراتب بیشتر اسپانیایی ها در 20s و 30s و 40s را نشان داد تا در آن بیمارستان با COVID-19 در مقایسه با اقوام دیگر نشان میدهد که این ویروس در حال گسترش است به طور گسترده ای در میان جوانان اسپانیایی ساکنان و که آنها ممکن است در انتظار تا زمانی که آنها مریض تر به دنبال مراقبت از مقامات گفت.

در ضمن به عنوان هوستون آتش نشانی گزارش رکورد تعداد بیماران در حال مرگ ناگهان در خانه این تابستان قبل از امدادگران حتی می توانید آنها را در رسیدن به, شهرستان هریس, معاینات پزشکی نشان داده است که بیش از دو سوم از کسانی که مرده ام در خانه از تایید coronavirus عفونت شده اند اسپانیایی.

دلایل متعددی وجود دارد که برای این اختلافات کارشناسان می گویند. اسپانیایی ساکنان هستند احتمال بیشتری برای کار در مشاغل خدماتی و یا زندگی می کنند در multigenerational خانواده ها که اجتماعی فاصله دشوار است. آنها کمتر به احتمال زیاد به بیمه بهداشت و درمان. و آنها به احتمال زیاد به مشکلات سلامت از جمله دیابت و فشار خون بالا و ترک آنها را بیشتر در معرض بیماری های جدی.

این عوامل بیشتر تلفظ در تگزاس یکی از اولین متحده برای بازگشایی پس از اولیه coronavirus خاموش کردن سفارشات با رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت خواست مردم برای بازگشت به کار در ابتدای ماه مارس — از جمله در رستوران ها و هتل ها — حتی به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد به رشد خود ادامه داد.

تگزاس نیز بزرگترین دولت در این کشور است که حاضر به گسترش بیمه درمانی برای افراد کم درآمد ساکنان تحت قانون مراقبت مقرون به صرفه است و به سرعت در حال رشد لاتین جمعیت. نزدیک به یک سوم از بزرگسالان زیر 65 در تگزاس فاقد بیمه درمانی بدترین نرخ بیمه در کشور و بیش از 60 درصد از کسانی که بدون بیمه سلامت در دولت اسپانیایی هستند.

دکتر اسماعیل پرسا Harris, سلامت, سیستم, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت نظارت هوستون دو ایمنی عمومی-net بیمارستان. او گفت: COVID-19 تقویت نابرابری های موجود از “مراقبت های بهداشتی زیرساخت که معیوب است توسط طراحی است.” در پرسا بیمارستان که در آن اکثریت بیماران فاقد بیمه درمانی کارکنان پزشکی اجرا شده از ICU فضا و کلید داروهای مورد نیاز برای درمان COVID-19 ترک بسیاری از بیماران به معطل شدن در اتاق اورژانس تخت برای روز قبل از انتقال به بیمارستان خارج از شهر.

در سراسر کشور و در بخش هایی از تگزاس coronavirus نیز نامتناسب بیمار و کشته شدن ساکنان سیاه گروهی دیگر با نابرابر دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“و آنچه امروز اتفاق می افتد واقعا که معیوب طراحی آینده در شرایط خاصی در بیمارستان سیستم های تبدیل شدن به ضعف و یک بخش از جمعیت که به طور نامتناسبی آسیب آن” پرسا گفت. “این مشکلات همه از آمدن به سر پس از چند دهه از عدم توجه به مراقبت های بهداشتی زیرساخت ها است.”

مشکل دیگر: افرادی که فاقد بیمه درمانی اغلب صبر بیش از حد طولانی به دنبال مراقبت های پزشکی منجر به نتایج بدتر دکتر گفت: آملیا Averyt یک پزشک مراقبت های اولیه در میراث جامعه, سلامت, بودجه فدرال مرکز که بیماران حدود 60 درصد اسپانیایی.

برای کسانی که بدون وضعیت قانونی Averyt گفت: همچنین نگران قادر به ماندن در کشور و نحوه پرداخت صورتحساب های پزشکی بدون بیمه.

“من فکر می کنم ترس است که نگه داشتن آنها را در خانه بیش از هر چیز,” او گفت:.

این بیماری همه گیر را نامتناسب تلفات را می توان در ده ها تن از جان گذشته موارد در GoFundMe توسط خانواده های لاتین در منطقه هوستون هر شفاعت برای کمک به پرداخت برای COVID-19 صورتحساب های پزشکی و یا هزینه های مراسم تشییع جنازه. چند گفت که عزیزان خود را فاقد بیمه درمانی; دیگران گفت: این ویروس تا به حال در بیمارستان بستری های متعدد اعضای همان خانواده ترک هیچ کس سالم به اندازه کافی برای به دست آوردن پول برای اجاره.

Leonor Quiroz دوستان راه اندازی یک جمع آوری کمک برای او و پس از او و همسرش از نزدیک به 10 سال در بیمارستان بستری شد با COVID-19 مه. Leonor, 47, فکر می کند شوهرش, والنتین, 52 آورده ویروس از یک سایت ساخت و ساز. او نمی تواند استطاعت به زمان کار.

والنتین Quiroz که درگذشت COVID-19 on May 23. (حسن نیت ارائه میدهد از Leonor Quiroz)

او در بیمارستان بستری شد اول; والنتین که ادامه داد: رفتن به محل کار و حتی خود را به عنوان علائم بدتر شده و به دنبال آن او را به HCA هوستون درمانی تامبال روز بعد. او بهتر و مرخص شد; او بدتر شد و متصل به ونتیلاتور.

هر روز Leonor تماس بگیرید و آواز والنتین یکی از آهنگ های مورد علاقه خود در اسپانیایی “یک Puro Dolor” — “درد مطلق” — در حالی که یک پرستار برگزار می شود تلفن را به گوش خود را.

Give me back my توهمات … شجاعت است که من نیاز به زندگی می کنند … هوایی که من نفس بکشم.

والنتین درگذشت مارس 23, ترک Leonor با بیش از $25,000 در خارج-از-جیب های پزشکی و هزینه های مراسم تشییع جنازه.

“بسیاری از اسپانیایی دوستان و خانواده معتقد coronavirus توطئه تا زمانی که من در واقع از دست شوهرم,” Leonor گفت. “در حال حاضر آنها متوجه آن نمی … پس از آن هزینه من همه چیز است.”

شهرستان هریس قاضی لینا Hidalgo بالا انتخاب رسمی در شهرستان است که شامل هوستون به نام یک کنفرانس خبری در این ماه پس از county داده ها شروع به نشان دادن افزایش COVID-19 موارد در میان اسپانیایی ساکنان. او به نام اطلاعات “بیدارباش” و نه فقط برای کسانی که در جوامع در حال حاضر وضعیتی وخیم.

“ما باید مراقبت در مورد آنچه اتفاق می افتد به ما آسیب پذیر ترین ساکنان در حال حاضر و نه فقط به دلیل آن را درست انجام دهیم” گفت: Hidalgo, اولین بار, لاتینا, منتخب به موقعیت خود را. “ما همه به هم پیوسته. … اگر برخی از میان ما مریض تر از بقیه از ما در لحظه حدس بزنید چه ؟ دیر یا زود آن را به عقب با همه ما است.”

“او نمی تواند گرفتن نفس خود را”

کریستبل انفر دارای یک عکس از پدرش بنیتو که در ماه جولای از COVID-19. این ویروس به طور نامتناسبی از هم جدا اسپانیایی خانواده در هوستون. (Pu Ying Huang برای تگزاس تریبون/Marketplace/NBC News)

کریستبل انفر, 22, دارای یک قاب عکس پدرش را در اتاق نشیمن خود را گرفته شده در بنیتو را 44 تولد در ماه فوریه است. این نشان می دهد که بنیتو انفر در شمال هوستون آپارتمان خندان با کیک بر روی لب های او ایستاده در مقابل یک “تولدت مبارک” بنر و بالن های رنگارنگ.

او سالم بود پسر خود را گفت.

پنج ماه بعد در جولای 3, بنیتو مرده پیدا شد در آپارتمان خود پس از درد و رنج از درمان مورد COVID-19. او بخشی از یک موج از افرادی که مرده ام در خانه در هوستون در این تابستان به عنوان coronavirus عفونت رسید.

بنیتو تا به حال به طول های بزرگ رفته برای محافظت از خود را از ویروس پسرش کریستبل گفت. او عینک یک ماسک در رستوران که در آن او کار می کرد به عنوان یک ماشین ظرفشویی و دستکش زمانی که برای خرید مواد غذایی. اگر بنیتو دیدم بیش از حد بسیاری از مردم در یک فروشگاه, او را به نوبه خود بازگشت. اما وجود دارد فقط آنقدر او می تواند انجام دهد.

گاهی اوقات در اواخر ماه ژوئن او شروع به احساس بیمار با درد گلو که او را نگه داشته و در شب بیدار است. پس از چند روز او تصمیم گرفت برای آزمایش برای COVID-19 در کنسولگری مکزیک در هوستون. اما نتایج آزمون را روز. در ضمن بنیتو ادامه داد: برای درمان آن به عنوان یک سرماخوردگی نوشیدن چای داغ و مصرف شربت سرفه.

در پایان هفته علائم خود را بدتر شده است. “عموی من زد و گفت: ‘پدر خود را انجام نمی دهد خیلی خوب است. او نمی تواند گرفتن نفس خود را,'” کریستوبال گفت در اسپانیایی.

خانواده خود را به نام یک آمبولانس اما گفت: بنیتو حاضر به در هنگامی که آن را وارد. کریستبل گفته شد که پدر او که هنوز هم شک او COVID-19 بود ترس از ابتلا به این ویروس در بیمارستان است. نیز وجود دارد این سوال که چگونه او را به پرداخت برای مراقبت های بیمارستان. مانند تقریبا نیمی از اسپانیایی ها در شهرستان هریس بنیتو فاقد بیمه درمانی.

بعد از آن شب پس از آمبولانس چپ کریستبل عمو که زندگی با بنیتو یافت او پهن در کف حمام. امدادگران اعلام کرد او مرده و معاینات پزشکی بعد مشخص COVID-19 شد علت مثال فشار خون بالا و چاقی به عنوان عوامل موثر بر آن.

داده ها از هوستون آتش نشانی نشان می دهد که 45 درصد پرش بین مارس و ژوئن در تعدادی از ایست قلبی تماس به پایان رسید که با امدادگران اعلام افراد مرده در هنگام ورود خود را در صحنه است. در ماه مارس این اداره ثبت شده حدود 250 مرده در هنگام ورود تماس بیشتر از هر ماه در دو سال گذشته تا آن نقطه. در ماه ژوئن تعداد رشد به حدود 300. و در طول 23 روز در ماه ژوئیه جدید ترین اطلاعات موجود در این بخش در حال حاضر پیشی گرفته است که تعداد یک رکورد جدید آتش, مقامات گفت.

در میان زیر مجموعه کوچک از این در صفحه اصلی مرگ و میر بعد از تست و تایید به نتیجه COVID-19 یک اکثریت قریب به اتفاق مردم شده اند اسپانیایی, با توجه به, شهرستان هریس, موسسه علوم قانونی داده است. در دو هفته اول ماه ژوئیه به پزشکی قانونی نسبت به در خانه مرگ 22 نفر در شهرستان هریس به coronavirus — در حال حاضر بیش از این تعداد برای ماه ژوئن. شانزده مرده 73%, اسپانیایی بودند.

بنیتو چپ یک همسر و چهار فرزند خود را در بومی مکزیک است. او تا به حال دیده نشده آنها در 13 سال بود و به تازگی صحبت کردن در مورد رفتن برای خوب شدن بیشتر نگران بودن در اینجا بدون وضعیت قانونی.

در هوستون آن را تنها پدر و پسر. آنها استفاده می شود به بازی فوتبال با هم و چنگ زدن نیش در مورد علاقه خود را در رستوران مکزیکی هر جمعه. نمونه پدر بنیتو نمیکرد کریستبل برای تماس مادر خود را و یا تغییر خط بدون علامت.

“او پدر من بلکه دوست من” کریستوبال گفت.

“اگر شما بیمار به بیمارستان” است پیام خود را به دیگران است. “ما نمی دانیم که اگر می توان آن را یک سرماخوردگی یا coronavirus. این بیماری این است که هیچ چیز را به بازی در اطراف با.”

“به او”

ابتدا در ژوئن دکتر جیمی مک کارتی یک معاون اجرایی رئیس جمهور در مراسم یادبود هرمان سیستم بهداشت و یک اورژانس پزشک بود و شنیدن حکایات از همکاران نشان می دهد که coronavirus میزد اسپانیایی ها سخت تر از دیگر گروه ها در منطقه هوستون.

این هفته سیستم بیمارستان فرار یک تجزیه و تحلیل از اتاق اورژانس که تایید مشاهدات. بیش از 37 درصد از حدود 9,000 بیمارانی که تست کردم مثبت برای این ویروس در یادبود هرمان بیمارستان های شناسایی خود را به عنوان اسپانیایی, سهم بیشتری نسبت به سیستم بیمارستان به بیمار معمولی مخلوط مک کارتی گفت. یکی دیگر از 4000 بیمارانی که آزمایش مثبت برای این ویروس کاهش یافته و به سهم خود قومیت با بیمارستان اما تعداد قابل توجهی از آنها از اکثریت-اسپانیایی کدهای پستی.

اگر چه سیستم اسپانیایی COVID-19 بيمار شده اند جوانتر بیشتر در 20s و 30s و 40s از دیگر گروه های سنی — مک کارتی گفت: مشابه در صد از آنها در حدود 4 درصد تا پایان نیاز به ورود به بخش مراقبت ويژه در مقایسه با بیماران از اقوام دیگر که تمایل به بزرگتر. بخشی از دلیل مک کارتی گفت: در حال اساسی شرایط بهداشتی کارشناسان گفته اند که می تواند منجر به نتایج ضعیف حتی برای افراد جوان در غیر این صورت سلامت خوب است.

“بسیاری از افرادی که 40 و باید کمی از دیابت و یا کمی از فشار خون بالا و یا شاید که در حال حمل یک کمی از وزن اضافی احساس نمی مانند آنها باید در افزایش خطر ابتلا به این” مک کارتی گفت. “اما این است که قطعا آنچه ما شاهد آن هستیم. مردم که فکر می کنند سالم به دلیل شرایط مزمن هستند و به خوبی مدیریت شده هنوز به طور فزاینده ای در معرض خطر و نیاز به بستری شدن در بیمارستان.”

عدم پوشش بهداشت و درمان, زبان, موانع و بد تجارب گذشته ممکن است منجر به بسیاری از اسپانیایی ساکنان برای جلوگیری از اتاق های اورژانس تا زمانی که آن را خیلی دیر مک کارتی گفت.

“من مطمئن هستم که بسیاری از مردم وجود دارد که باید داستان, ‘My loved one به بیمارستان رفت و من هرگز به آنها صحبت کردیم و آنها درگذشت” مک کارتی گفت. “و این فقط ترسناک است. و بنابراین اگر شما غیر انگلیسی زبان از محدود اجتماعی و اقتصادی در پس زمینه شما می رویم به 911 تماس بگیرید زمانی که افراد دیگر چه کسی است که هرگز به خانه؟”

پس از توجه به روند یادبود هرمان راه اندازی اسپانیایی-آموزش زبان ابتکارات با هدف قرار دادن اکثریت لاتین جوامع از جمله بیلبوردها و تلویزیون بخش ترغیب ساکنان به فاصله اجتماعی و به دنبال مراقبت های پزشکی زمانی که آنها شروع به احساس بد.

هفته قبل از برگزاری نماز عید در پارکینگ خارج یادبود هرمان جنوب شرقی بیمارستان, والری مارتینز رو ناراحت تماس از عمه اش. پسر عموی او آرتورو “Tudy” والس جونیور, 41, مریض شده برای روز قبل از اینکه مادرش او را متوجه زور زدن برای هوا در وسط شب در ژوئن 26 و در نهایت به نام 911. آمبولانس با عجله او را از خانه اش در پاسادنا اکثریت-اسپانیایی شهرستان در جنوب شرقی هوستون به بیمارستان که در آن او به زودی متصل به ونتیلاتور.

در روز قبل از بستری هنگامی که او برای اولین بار متوجه درد در گلو والس ساخته شده و چهار تلاش برای آزمایش برای COVID-19 در رایگان تست سایت در نزدیکی خانه اش. اما هر روز به خانواده اش گفت: کلینیک فرار از تست های قبل از او رسیده و مقابل خط.

والس’ مادر, Nilda ده لا پنا آزمایش مثبت طولانی نیست پس از تماس با امدادگران برای پسرش. سپس یک هفته بعد مارتینز گرفتار این ویروس بیش از حد او را مجبور به حرکت از خانه خود را برای جلوگیری از آلوده کردن او مادر بزرگ سالمندان.

“اساسا هر کس من می دانم نهفته شده است و مردم در حال مرگ هستند” گفت: مارتینز که پس از آن می تواند شمارش چهار نفر در زندگی خود را که می خواهم درگذشت COVID-19.

مارتینز چپ و خانواده خود را نگه دارید و یک بشقاب ناهار جمع آوری کمک برای والس’ COVID-19 هزینه های درمانی است. (برندن Thibodeaux برای تگزاس تریبون/Marketplace/NBC News)

یک پدر که زندگی با مادر و دختر 13 ساله دختر بایس مشغول به کار در یک کارخانه مواد شیمیایی تا دیابت خود را بدتر چند سال پیش او را مجبور به یک پا قطع شد. با وجود اینکه تنها 41 خود زمینه مشکلات سلامت او را در معرض خطر بالاتر هنگامی که او بیمار شد با کوروناویروس.

هفته گذشته پس از والس در حال صرف سه هفته در یک ونتیلاتور پزشکان در یادبود هرمان هشدار داد که او ممکن است نه زنده ماندن یک شب دیگر باعث مارتینز به سازماندهی یک چت تصویری. هجده از والس ” نزدیک ترین عزیزان در زمان تبدیل گفتن او چقدر آنها را دوست داشتم.

“ما در حال از دست دادن در او” مارتینز گفت: پنج شنبه گذشته دو روز پس از تماس تصویری. “خدا است که آخرین کلمه نه پزشکان و یا پرستاران.”

خانواده میزبان جمع آوری کمک های شنبه, فروش Tex-Mex صفحات در پارکینگ یک پاسادنا رستوران برای کمک به پرداخت برای والس’ نصب صورتحساب های پزشکی. یک هفته پس از این پزشکان هشدار والس هنوز زنده بود به مارتینز و امید خانواده است که او ممکن است به جلو و از طریق.

اما در روز سه شنبه بیمارستان به نام با یک ویرانگر به روز رسانی. تعداد زیادی از مردم در مارتینز زندگی که می خواهم کشته شده توسط coronavirus رشد کرده بود به پنج.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>