آیا تماشای انجمن گی در طول رابطه جنسی مستقیم گی?

چرا بايد اهميت ميدي

از آنجا که رابطه جنسی می تواند مقدار زیادی سیاسی باشد، اما رابطه جنسی سیاسی فراوان به ندرت سکسی است.

يوجين، قربان: عیسی گفت که تقلب مجاز است اگر شریک زندگی خود را دیوانه، خشن و بی وفا خود را، که به نظر می رسد به این معنی است که در رابطه با خیانت، با وجود دستورات، برخی از اتاق تکان دادن وجود دارد. ميتوني يه نمودار خفيفي بهم بدي؟ — E.V.

وسیله نقلیه الکتریکی عزیز: عيسي اينو گفت؟ عیسی مسیح که در اطراف کارگران جنسی و مردان کار آویزان؟ من در آیه کتاب مقدس چندان قوی نیست، اما هنگامی که شما اندازه گیری خیانت در برابر قتل، به وضوح به نظر می رسد یک معامله درجه پایین تر، و با توجه به هر چند وقت یکبار هر دو در کتاب مقدس رخ داده است، آیا هیچ شگفتی وجود دارد؟ شاه ديويد؟ بي وفا و and قاتل .

من مطمئن نیستم که شما به کجا می روید اینجا با زیر بنای مذهبی برای خیانت، اما مطمئنا وجود دارد مقیاس است. اگر شریک زندگی خود را بازی اول و / یا بی اساس شما را انکار می کند به نفع جنسی؟ پاس شما اعتبار سنجی شده است. اگر شریک زندگی شما با نشاط در برابر درخواست های مکرر برای بحث در مورد «چه مشکلی دارد» به تماس جنسی با شما می رسد؟ پاس شما اعتبار سنجی شده است. اگر شریک زندگی خود را کوچک هوش خود را و / یا جذابیت جنسی؟ خب، اونا ازت ميخوان که تقلب کني.

در نهایت ، و در اینجا من در توافق با عیسی مسیح : اگر شریک زندگی خود را دیوانه و / یا خشونت آمیز با مشکل مواد مخدر / الکل به بوت ، هر چند درمان های بهتر دیگری برای این از پرت کردن بنزین سکسی در بسیار سکسی دیوانه ، آتش خشونت آمیز وجود دارد ، شما نمی تواند برای به دنبال succor در جای دیگر سرزنش می شود.

مطمئنم يه چيزي رو از دست دادم ولي احتمالا زياد نيستم امیدوارم این کمک می کند.

هنگامی که انجمن گی کافی نیست / بیش از حد

يوجين، قربان: اولش ميخواست وقتي سکس داشتيم پورن تماشا کنه بعد اتفاقی افتاد و سیاسی شد و «این پورن است که توسط مردان برای مردان ساخته شده است! این همجنسگراترین چیزی است که تا به حال! سپس، “برای شما بدانید که چگونه من احساس می کنم ما باید پورنو من انتخاب کنید تماشا!” که به پایان رسید تا پورنو همجنسگرا. “که پورنو برای مردان توسط مردان ساخته شده است اما این زنان را مطیع نمی کند!” بنابراین برای جرات، من می گویم “مطمئن” است. شش ماه بعد، این یک ویژگی منظم است و من تمام شده است. اما من نمی توانم به استدلالی برای چرایی آن فکر کنم. پيشنهادات قربان؟ — نام کنار گذاشته شده توسط درخواست

عزیز بدون Kinda / Sorta / شاید به معنی نه : يه استدلال براي چرا?!!? مطمئن! “آیا دلیلی وجود دارد که هر عمل جنسی تنها بین / betwixt شما و من باید با یک فیلم تجاری تولید شده همراه است که، بله، فقط اتفاق می افتد به یک پسر تحویل پیتزا به پسر دیگری که کیف پول خود را در جای دیگری ترک کرد و نمی تواند از هیچ راهی برای پرداخت به غیر از ماساژ دوستانه فکر می کنم؟”

همانطور که من گفتم، هر چند دروازه دارما بی پایان هستند و شما می توانید معنی در هر نقطه پیدا کنید، تمایل به سیاسی کردن فعالیت جنسی، هر چند فعالیت جنسی بالاتر از سیاسی شدن نیست، معمولا منجر به نتایج کمتر از وابسته به عشق شهوانی می شود. رابطه جنسی است / می تواند مرموز ، مرموز ، جادویی است. يا خيلي نميتونه باشه . در حال نیروی تغذیه هر نوع پورنوگرافی، واقعا، مانند ال در ساعت نارنجی، به نظر می رسد از دست رفته نقطه در مجموع هر چند. A Clockwork Orange

نکته در مجموع هر چند؟ بهترین عمل در اتاق نباید روی صفحه نمایش باشد.

پوک آهسته

يوجين، قربان: من هميشه تو رو خوندم و هنوز نتونستم ببينم که به مشکلي که دارم رسيدگي ميکني ما سه سال است که ازدواج کرده ایم و در حالی که بیشتر شکایت در مورد شرکایی که بیش از حد سریع شریک زندگی من راه بیش از حد آهسته است. او همچنین فکر می کند که این سکسی و جذاب است و تا حدودی افتخار دارد که بتواند تمام شب را برود. مهبل من به تمام شب علاقه اي نداره . پس چگونه این موضوع را بدون ظاهر ارتباط برقرار کنم انگار در سه سال گذشته بدبخت بوده ام؟ — کاث از حمام

ساحل حمام عزیز: فکر کردن بیش از حد این ممکن است راه برای به دست آوردن بهترین نتیجه در اینجا نیست. اما اول: او خیلی کند نیست. مهم نیست چه کسی این را می گوید، من اغلب فکر می کنم این راه اشتباهی برای فکر کردن به آن است. شما یک واریانس زمان بندی و هیچ مشکلی با پرداختن به آن اما “تقصیر” راه برای رسیدن به آنجا نیست.

در حال حاضر اون فکر ميکنه داره کاري ميکنه که با تاييد تو ملاقات کنه و شايد يه بار اينکارو کرد مسئله — که آن را در حال حاضر نیست — نشان می دهد که رابطه جنسی بهترین کار می کند زمانی که آن را متفاوت است ، شاید. Sooo… اجازه دهید آن را متفاوت است! ایجاد یک شرایط است که به نفع سرعت خود را و پاداش او را برای ملاقات با آن. چگونه? خوب ، من وجود ندارد اما نشان می دهد که کوتاه و شدید تا به سطح لازم از داغ برای شما که به شما اجازه قرار دادن تا / نوع ارگاسم است که تحت الشعاع قرار دادن هر آنچه او قبل از دیده می شود.

مگر اينکه اون يه کلود کامل باشه، ميگيرهش.

من مطمئن هستم که یک مدرسه فکر است که من را برای فکر کردن به این مشکل است که شما به تنهایی باید تعمیر وجود دارد و شما، در راه بسیار بزرگسالان، باید آن را در گفتگو در طول یک تداخل غیر جنسی مطرح و به نتیجه گیری با هم در مورد چگونگی پرداختن به “مسئله” است.

آن مدرسه فکر احتمالاً سرمایه گذاری قابل ملاحظه ای در وکلای طلاق و مشاوران ازدواج نیز دارد. این یک کسب و کار ظریف است. مثل خنثی کردن بمب. کاوالیر نزدیک به دفع بمب خواهد شد با پایان مشابه مواجه خواهد شد زمانی که به ازدواج هنوز در حال گرفتن شکل خود را اعمال می شود.

پس: به من گوش کن. به حرفشون گوش نده . و موفق باشید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im