است ونزوئلا جدید وزیر نفت در واقع ایران را انتخاب کنید ؟

چرا شما باید مراقبت از

Tareck ال-Aissami خواهد ریاست خطابه بزرگترین ذخایر نفت.

با انتخاب Tareck ال-Aissami خود را به عنوان جدید وزیر نفت ونزوئلا رئیس جمهور نیکولاس مادورو داده است که کار زیادی از رفع این کشور مهم ترین صنعت به یک مرد است که کمی تخصص در این بخش — و کسی که می خواست در ایالات متحده آمریکا در قاچاق مواد مخدر به اتهام.

مادورو به ال-Aissami کار در روز دوشنبه پس از اخراج ارتش ژنرال مانوئل قوودو که ریاست بیش از یک سقوط چشمگیر در صنعت خود را در طول 28 ماه در اتهام.

رئیس جمهور همچنین حذف قوودو از شغل خود به عنوان رئیس شرکت دولتی نفت PDVSA جایگزینی او با Asdrúbal چاوز یک صنعت نفت متخصص و پسر عموی ونزوئلا اواخر رئیس جمهور هوگو چاوز.

تحلیلگران تقسیم می شوند در چه حرکت به معنای. برخی می گویند قوودو اخراج شده است برای ساده بی کفایتی. دیگران نشان می دهد ال-Aissami انتصاب نشانه ای از ونزوئلا تا کنون-روابط نزدیک تر با ایران است.

اعلام می آید یک ماه پس از ایالات متحده آمریکا ارائه شده 10 میلیون دلار جایزه برای ال-Aissami به عنوان بخشی از یک سری از کیفرخواست علیه مادورو و حلقه درونی خود را. ایالات متحده دادستان شارژ ال-Aissami با قاچاق مواد مخدر در سال 2017. او اتهامات را رد کرده است.

یک عضو برجسته دولت برای سال, El-Aissami, 45 برگزار کرده است متعدد پست. او شده است وزیر کشور, وزیر صنعت و تولید ملی و معاون رئیس جمهور ونزوئلا نظارت بر این کشور می ترسید اطلاعات خدمات Sebin. او همچنین در خدمت به عنوان یک عضو کنگره و دولت فرماندار. اما او تنها تجربه مستقیم از صنعت نفت به عنوان خارجی مدیر PDVSA در سال های اخیر است.

هیچ بنزین در کشور با بزرگترین ذخایر نفت در جهان است.

اهل Dallen کاراکاس پایتخت

قرار ملاقات خود را در میان حاد کمبود بنزین در ونزوئلا که به نوبه خود باعث کمبود غذا به عنوان کشاورزان در تلاش برای دریافت محصولات خود به بازار است. شده است وجود دارد غارت در برخی از سوپر مارکت ها به جان مردم سرپیچی از coronavirus مستند در جستجوی غذا است.

ونزوئلا شده است تلاش برای واردات بنزین تا حد زیادی به دلیل تحریم های ایالات متحده که مجبور تجارت بازوی روسیه روس نفت برای شکستن روابط خود با کاراکاس. به اطراف مشکل ونزوئلا شده است تلاش برای تعمیر و تبدیل آن به پالایشگاه های نفت, به طوری که آنها می تواند تولید بنزین. ایرانیان عرضه شده اند کارگران و تجهیزات پرواز از تهران به لاس پیدرس در شمال غرب ونزوئلا به این کشور بزرگترین پالایشگاه Amuay.

در اوایل این ماه مادورو و با همتای ایرانی خود حسن روحانی, توافق همکاری در زمینه انرژی و مالی پروژه ها. ال-Aissami که از لبنان مناسب و معقول به مدت طولانی به حال ارتباط با ونزوئلا متحدان خود در خاورمیانه است.

“قرار دادن Tareck ال-Aissami به عنوان سرپرست وزارت نفت است و قیمت آن در ایران در حال شارژ است برای حمایت خود را برای نگه داشتن Chavismo در قدرت می گوید:” ونسا نویمان انگلستان فرستاده ونزوئلا مخالف خوان Guaidó و متخصص در امور خاورمیانه.

او می گوید او فکر می کند ایران در نهایت “پرتاب مادورو به گرگ ها” و موقعیت El-Aissami خود را به عنوان جایگزینی احتمالی.

Guaidó — که ادعا می شود ونزوئلا مشروع رییس جمهور موقت این است که با پشتیبانی ایالات متحده و بسیاری از کشورهای دیگر — را محکوم کرده است ال-Aissami انتصاب. “آن را از طریق یک پل هوایی از تهران به لاس پیدرس که ما در حال رفتن به بازگرداندن اعتماد به نفس [در ونزوئلا صنعت نفت],” او گفت:.

دیگر ناظران تردید دارند ایران با لینک و می گویند قوودو به سادگی اخراج شده است برای دلتنگ عملکرد.

زمانی که وی در اواخر سال 2017 با تجربه از صنعت نفت به طور کلی قول داد به دو کشور ونزوئلا تولید نفت. به جای آن کاهش یافته است و 65 درصد به کمتر از 660,000 بشکه در روز به یک شکل دیده نمی شود پس از 1940s.

Venezuela Vice President Tareck El Aissami Delivers Annual Report To The Supreme Court

“نفت سقوط کرده است تحت قوودو و تحریم های ایالات متحده قرار داده و نهایی ناخن های خود را در تابوت می گوید:” اهل Dallen رئیس بانک سرمایه گذاری کاراکاس پایتخت. “وجود دارد هیچ بنزین در کشور با بزرگترین ذخایر نفت در جهان است.”

فرانسیسکو Monaldi روغن متخصص در دانشگاه رایس در آمریکا می گوید قوودو ثابت شده بود “abysmal” و این که مادورو می خواستم کسی بهتر در کار است. “او می خواست کسی به او نزدیک و هوشمند به ببینید که چگونه او می تواند مانور با کمی جریان نقدی از نفت است که باقی می ماند,” او می گوید.

ال-Aissami انتصاب می آید روز پس از ایالات متحده سخت تر آن تحریم ها بر صنعت نفت و حتی بیشتر منع شرکت های آمریکایی در ونزوئلا را از انجام هر کاری به غیر از ضروری تعمیر و نگهداری.

یکی از شرکت هالی برتون گفته است این سیم پیچ را در آن کار وجود دارد به عنوان یک نتیجه. “ما را بس ما اولیه عملیات در ونزوئلا به منظور تطابق با تحریم” آن گفت: در یک پرونده به آمریکا کمیسیون بورس و اوراق بهادار. “بعید است که ما قادر خواهد بود برای حذف ما دارایی است که باقی می ماند در ونزوئلا و دارایی های آن ممکن است مصادره شده.”

+

OZY همکاران با انگلستان بار مالی به شما حق بیمه تجزیه و تحلیل و ویژگی های. © بار مالی محدود 2020.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>