این مرد خطرناک ترین در جمهوری آفریقای مرکزی است ؟

چرا شما باید مراقبت از

محلی warlord علی Darassa داده شده است مشروعیت دولت است اما هنوز تا خوب.

مدت کوتاهی پس از امضای توافق صلح در سال گذشته در جمهوری آفریقای مرکزی (CAR) با صدور فرمان ریاست جمهوری نامگذاری رهبران 14 گروه های مسلح که کنترل بسیاری از کشور — که به اندازه تگزاس — به عنوان مشاوران دولت.

مذاکرات صلح امضا شده در کشور سودان خارطوم در حضور واسطه از اتحادیه آفریقا ششم بود از اواخر سال 2012 هنگامی که یک بحران سیاسی باعث طولانی بحران انسانی است که در سمت چپ 2.9 میلیون نفر (63 درصد از جمعیت) نیاز به کمک با توجه به سازمان ملل متحد آمار و ارقام.

برخی از رهبران شورشی در آنجا ماند و در دولت, در حالی که دیگران باید reneged. یکی از کسانی که در رده دوم است علی Darassa رئیس این اتحادیه برای صلح در ماشین (UPC) که دوباره در حال استقبال دولت مشتاق به حفظ صلح در تمام هزینه. در آخرین تلاش در مارس رئیس Faustin-Archange Touadera گزارش آورده Darassa به بانگی پایتخت در حمایت دولت اجاره هواپیما به او مقداری پول و اخراج یک وزیر کابینه توصیه می شود قبلا توسط warlord — در صورت درخواست.

[یک] اکثریت گروه های مسلح نداشتن رئیس جمهور Touadera اما آنها دوست نداشتن مخالفان بیشتر است.

HANS DE MARIE HEUNGOUP بین المللی گروه بحران

مانند بسیاری از خود چند صد شبه نظامیان, Darassa است فولاه یک قومیت در سراسر غرب و مرکز آفریقا. او صحبت می کند نه فرانسه و نه سانگویی اولیه زبان ماشین. سابق چوپان او در کشور همسایه چاد تحت قیمومیت خود را مغبون مربی Baba Laddé. هر دو نفر بخشی از Seleka که با اکثریت مسلمان شورشی ائتلاف قدرتمند که فرانسوا Bozizé و سپس رئیس جمهور عمدتا مسیحی در یک بحران ریشه در دین در سال 2013. پس از شورشیان — که برای اولین بار درگیر با ضد balaka ارتش به عنوان مسیحی دفاع از گروه نامیده می شدند — که غالبا تبدیل شده در هر یک از دیگر.

قومی ابعاد و secessionist جاه طلبی نیز رخنه کرد ، Darassa را UPC که کنترل مرکز کشور است که در حال حاضر قفل شده است و در جنگ خونین در برابر جبهه رنسانس در جمهوری آفریقای مرکزی (که می رود توسط فرانسه مخفف FPRC) گروهی دیگر متشکل عمدتا از مسلمانان از دیگر قومیت و مشتاق به تقسیم از ماشین. این FPRC تیمی با جناح از آن سابق anti-balaka دشمنان برای مبارزه با UPC که همچنین برخورد با U. N. نیروی حافظ صلح مستقر در پایتخت.

CAFRICA-CONFLICT-PEACE-BAMBARI

به عنوان ناآرامی بدتر و موجی از مایع جهادگرایی حرکت را از طریق گسترده تر منطقه ساحل جدید قدرت کارگزاران مانند Darassa در حال ترکیب به دولت به مشورت برخی از مشروعیت خود را. وجود دارد و باریک امکان که او را تا پایان مانند Laddé محکوم به هشت سال زندان در چاد قبل از خود را غیر منتظره و انتشار این بهار یا دیگر اتومبیل سابق ارتش و رهبر و مجلس آلفرد “رمبو” Yekatom در حال حاضر در انتظار محاکمه جنایات جنگی در دادگاه جنایی بین المللی. به احتمال زیاد بیشتر Darassa می تواند شرکت در یک نمایش قدرت در انتخابات آینده.

Hans De Marie Heungoup مرکزی آفریقا تحلیلگر ارشد در گروه بین المللی بحران می گوید: نارضایتی از برخی از گروه های شورشی با توافقنامه صلح ممکن است یک مشکل مطرح به عنوان Touadera به دنبال انتخاب مجدد در ماه دسامبر. “هنوز معلوم نیست که چه نوع از تهدید,” او می گوید. “[A] اکثریت گروه های مسلح نداشتن رئیس جمهور Touadera اما آنها دوست نداشتن مخالفان بیشتر است. حتی اگر گروه های مسلح می خواستم به طور مستقیم اخلال در انتخابات, در حال حاضر من شک آنها می تواند. … [آنها] شده اند بطور قابل توجهی تضعیف بیش از نه ماه گذشته.”

هنوز Darassa قدرت است که به دور از اپیلاسیون. او می تواند به بازی بلند بازی به تعلق پنهان بوده و به عنوان یک آفریقای مرکزی اختصاص خواهد داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de