است این دریای طوفانی آب و هوا دوست یا دشمن ؟

آن را روی عرشه کشتی M/V بنگولا جریان که پیتر Landschützer در زمان یک عکس از غروب آفتاب در حالی که عبور از اقیانوس اطلس خارج از فلات قاره. محموله کشتی بود که نه تنها حمل و نقل موز از کارائیب به انگلستان بلکه در خدمت به عنوان یک داوطلبانه مشاهده کشتی که در آن Landschützer و سپس دکترا دانشجو می تواند اندازه گیری از اقیانوس. او کاهش یافته بود دریازده بهبود و در آن لحظه به معنای واقعی کلمه شاهد ابر ،

“هنگامی که شما در علوم دریایی, گرفتن یک نقطه داده است واقعا دشوار می گوید:” Landschützer, 34, یک رهبر گروه در موسسه ماکس پلانک برای هواشناسی در هامبورگ آلمان عکس که اغلب خود را آغاز می شود ارائه. “این مرا به یاد آنچه در آن طول می کشد به درک اقیانوس است.”

که درک حال تبدیل شدن به یک وجودی سوال برای بشریت است. Landschützer کار پیشگامانه بر اقیانوس جنوبی — مرموز از راه دور گستره اطراف جنوبگان است که کمک می کند تا کاهش تغییر آب و هوا توسط اقدام به عنوان یک مخزن کربن. اما چه مقدار کربن آن مصرف شده است در حال تغییر است و این موضوع قابل بحث علمی. شدید اتریش است که در خط مقدم بدانند آن همه است.

این است که در واقع تنها اقیانوس در جهان است که از یک منبع کربن دی اکسید به نزول از دی اکسید کربن.

پیتر Landschützer

Landschützer ساخته شده است یک نام برای خود آینده با یک روش دو مرحله ای برای ایجاد برآورد اقیانوس دی اکسید کربن ماده ای با پراکنده امتیاز داده. اروپا اتحادیه علوم زمین در حالی که اهدای اولیه-حرفه دانشمند جایزه در Landschützer در سال 2019 به نام خود روش استاندارد طلایی برای اندازه گیری نقشی که اقیانوس بازی در جهانی کربن بودجه.

پس از سال 1870 زمین را اقیانوس ها جذب شده اند یک چهارم انسانی-تولید دی اکسید کربن و کاهش تغییر آب و هوا. جنوب اقیانوس حساب برای 40 درصد از این جهانی کربن نزول است. این قدرت می آید از قطب جنوب Circumpolar فعلی Landschützer توضیح می دهد که آبهای سطحی به متوسط عمق در حالی که بسیار پیر و کربن غنی آبهای دوباره به راه افتادند بازگشت به سطح. “این در واقع تنها اقیانوس در جهان است که از یک منبع کربن دی اکسید به نزول از دی اکسید کربن از preindustrial بار به شرکت” او می افزاید.

DSC_0665 - July2014_Graduation Peter Landschuetzer_photo by Peters wife (1)

چقدر از کربن نزول آن است که اگر چه شده است منبع سراسیمگی از فعالیت های علمی. در 2015 مقاله منتشر شده در مجله علمی, Landschützer یافت که پس از کاهش جنوبی اقیانوس کربن-توانایی جذب شده بود تقویت در سال های اخیر — به معنی آن بود که بیشتر از یک سدی در برابر تغییر آب و هوا. اما کربن جذب شد بسیار متغیر و اگر روند معکوس این امر منجر به شتاب در گرمایش جهانی. در این مقاله نشان داد که بزرگ مدل های آب و هوایی مورد استفاده توسط پانل بین دولتی تغییر آب و هوا شد و کم بها دادن چندین ساله تنوع در کربن جذب.

که 2015 کاغذ متکی کشتی گیری که هر چند در نظر گرفته دقیق ترین پراکنده بودند — به خصوص در فصل زمستان. یک 2018 مقاله با استفاده از داده های پروفایل شناور که به سطح اقیانوس و تبادل نظر به حدود 6000 فوت تخمین زده می شود بطور قابل توجهی پایین تر جذب CO2 از Landschützer بود.

ترکیب شناور و کشتی مشاهدات نشان داد که پاسخ این وضع در جایی در وسط. یک ماه نوامبر سال 2019 کاغذ توسط Landschützer و دیگران در بر داشت تغییر در برآورد کربن مصرف, اما آن را به عنوان بزرگ به عنوان نشانه ای از دو سال پیش. محققان هنوز در تلاش برای کشف کردن آنچه که دقیق ترین تخمین از این مخزن کربن است — در زمانی که دانشمندان در تلاش هستند به حساب سریع شتاب در گرمایش جهانی.

“من می خواهم استدلال می کنند که او واقعا پیشرفته درک ما را از هوا و دریا شار در همه جا اما اقیانوس جنوبی است که در آن او شده است به خصوص مفید می گوید:” کریستوفر سابینه, استاد اقیانوس شناسی در دانشگاه هاوایی در Manoa.

Landschützer رشد نزدیک به طبیعت محصور در خشکی در اتریش و در نزدیکی شروع آلپ با دو خانواده سگ. در تابستان او پیاده برای ساعت ها در جستجو از جنگل قارچ. او یک مینیمالیستی منظم حساسیت. او را دوست دارد میز خود را تمیز و خالی صرفه جویی در روی صفحه نمایش کامپیوتر. اگر کاغذ در اطراف آن سیگنال به او که کار نهفته است تنهایی.

Landschützer اتفاق افتاده است برای شروع دکترای خود را در زمان بهتری برای دسترسی به اقیانوس داده است. سطح اقیانوس CO2 اطلس با نام مستعار SOCAT عرضه در سال 2011 به عنوان او شروع به تحصیلات خود را در دانشگاه شرق آنجلیا. Dorothee باکر صندلی از SOCAT ابتکار و یکی از Landschützer پایان نامه مشاوران می گوید: او خود متمایز با ایجاد چشم نواز نمودار به همراه تحقیقات خود را. “او به وضوح بسیار قوی دانشمند اما او نیز بسیار رانده بسیار اختصاص داده شده” باکر می گوید. “او می داند آنچه که او می خواهد به انجام است.”

Screenshot 2020-02-16 at 9.51.19 PM

در حالی که داده شده است پراکنده در اقیانوس جنوبی به ویژه برای زمستان سال جدید خودمختار روش در حال ارائه یک راه برای تکمیل کنار مشاهدات. دریک گذشت یکی از معدود مکان هایی که در آن چنین کشتی مشاهدات در دسترس است تنها در یک خط در یک 7.8 میلیون مایل مربع گستره.

Landschützer با استفاده از یادگیری ماشین برای آمدن به شرایط با این پراکنده داده است. “او نوشت: کد و پس از آن او کار می کرد آنچه او فکر بهترین روش برای استفاده از یک شبکه عصبی رویکرد” باکر می گوید. “پس از یادگیری ماشین به نقشه دی اکسید کربن در سطح اقیانوس ها که واقعا کار خود را.”

گذشته از این در حال حاضر گسترده شناور وجود دارد saildrones, 7 متری خودمختار وسایل نقلیه که یکی از آنها قادر به دور اقیانوس جنوبی در بیش از شش ماه. این saildrone انجام شده یک ابزار توسعه یافته توسط سازمان ملی اقیانوسی و جوی انجمن برای اندازه گیری کربن ماده ای به کشتی ها انجام دهد.

“جدید مستقل سنسور جدید و مستقل از سیستم عامل هستند واقعا انقلابی در نحوه نگاه ما به اقیانوس می گوید:” سابین. “آنها واقعا مهم نیست اگر آن را ، آنها لازم نیست برای رفتن به بندر.”

هنگامی که به دنبال در چگونه سریع زمین در حال گرم شدن این تغییرات در جنوب اقیانوس کربن جذب شدن مهم در برنامه ریزی های بعدی پنج تا 10 سال می گوید Landschützer برخی از دور آینده. “این چیزی است که برای ما مهم است راست, در حال حاضر,” او می گوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>