این ژنرال آوردن چین سین کیانگ مدل به هند ؟

به عنوان قدرتمند ترین ارتش هند در دهه — و به طور بالقوه تا کنون — ژنرال Bipin Rawat کلمات حمل وزن است. به طوری که هند به رئیس دفاع کارکنان (CDS) صحبت در مورد “deradicalization اردوگاه” برای کشمیری در یک رویداد در دهلی نو این احساس خطر نه فقط کشمیری که تحت محاصره پس از هند محروم و جنگ زده دولت استقلال خود را, اما همچنین سابق ارتش مردان و فعالان حقوق بشر در سراسر کشور است.

Rawat را مواد منفجره نظر در مورد اردوگاه های “رادیکال” کشمیری جوانان یادآور چه اویغوری مسلمانان در چین — آمد در Raisina Dialogue زیادی در سیاست خارجی و امور راهبردی گردهمایی روسای امور خارجه, وزرای خارجه و سیاست wonks. “او تمایل به شلیک کردن دهان خود می گوید:” Manoj Joshi برجسته همکار در بنیاد تحقیقات آبزرور فکر می کنم تانک. “او انجام داده است که چندین بار در گذشته بدون درک و یا منعکس کننده.” Rawat را نظرات Joshi معتقد است نشان می دهد که این deradicalization اردوگاه در حال حاضر ممکن است وجود داشته باشد. (گزارش وجود دارد از اردوگاه های کار برای مردم در آسام که قادر به اثبات خود را تحت تابعیت یک بحث برانگیز قانون جدید.) در هر صورت جوشی اشاره Rawat نباید صحبت در مورد امنیت داخلی در همه — آن را در زیر اجراء.

این اولین بار نیست Rawat, 61 تا فرود خود را در آب داغ. تیز-زبان عمومی بالای جهان سوم بزرگترین نظامی بارها صحبت کردن به نفع مودی برانگیز ترین سیاست های نقض پروتکل برای ارتش است که در طولانی مدت بالید خود را به عنوان اجتناب از مسائل سیاسی. اما Rawat سبک ساخته شده است که او را محبوب در میان حامیان دولت مودی و نظر اخیر در کشمیر بود که در همراهی با یک خط طولانی از جمله فصاحت و بلاغت است. در سال 2017, او گفت: از اعتراض سنگ-pelters: “من آرزو می کنم این افراد به جای پرتاب سنگ به سوی ما شلیک می شد سلاح در آمریکا. سپس من خوشحال شده اند. سپس من می تواند انجام آنچه که من [خواهید انجام دهید].”

او عمیقا مخرب اخلاق از ارتش هند.

Ajai Sahni, موسسه مديريت تعارض.

در سال 2017 در کشمیر Rawat به رئیس ستاد ارتش را تقدیر کارت به مسلح ، Leetul Gogoi برای خدمات خود را در مقابله با شورشیان عملیات. Gogoi شده بود در این خبر پس از او تا به حال یک محلی کشمیری به جلو از جیپ خود را در تلاش برای جلوگیری از معترضان از پرتاب سنگ در یک تصویر تکان دهنده برای کشور و جهان است. به کسانی که بر این باورند هند نیاز به عضلانی تر رویکرد به کشمیر Rawat نشان دهنده یک رهبر نظامی بر خلاف این کشور دیده می شود.

Rawat آورده شد تا در ارتش خانواده در پوری-Garhwal در هیمالیا state of Uttarakhand (سپس اوتار پرادش). در سال 1978 او پیوست همان ارتش گردان پدرش خدمت کرده و در ادامه به ایجاد علامت خود را در مقابله با شورشیان جنگ. او فارغ التحصیل از دفاع ملی آکادمی و آکادمی نظامی افزایش از طریق صفوف برای تبدیل شدن به هند رئیس ستاد ارتش در سال 2016. او به بازنشستگی از ارتش اما مودی تمدید سن بازنشستگی به 65 و به او پیشنهاد گوشته سی دی — یک پست مودی ایجاد شده برای نشستن در بالای ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی ندارند. Rawat گرفت و شروع این سال است.

Martyrs' Day: Nation Pays Homage To Mahatma Gandhi On His 72nd Death Anniversary

حتی اگر او را مادام العمر ارتش مرد Rawat و این سیاست باید roiled بازنشسته خدمات اعضای آنها جوشی می گوید “بسیار بحرانی” از Rawat در واتساپ گروه. “او عمیقا مخرب اخلاق از ارتش هند می گوید:” Ajai Sahni عضو موسس و مدیر اجرایی موسسه مدیریت تعارض. “هند ارتش سنت طولانی مدت است که آن را نگه می دارد به دور از سیاست است. وجود یک سنت قوی از سکولاریسم در ارتش.” به جای Sahni می گوید مودی را انتخاب کرد یک نسخه از خود را به اجرا نظامی است.

به منتقدان او نشان دهنده سیاسی نظامی است که شبیه به آنچه که در سراسر مرز در پاکستان که در آن رئیس ارتش و نه دولت منتخب — قدرتمند ترین است.

در پاسخ به چنین بحث Rawat به تازگی به خبرنگاران گفت: “ما کار بر بخشنامه دولت در قدرت است.” به طور کلی مدافعان می گویند او برگزار شد به ناعادلانه استاندارد است. “نظرات خود را اشتباه گرفته بودند می گوید:” Sushant Sareen عضو ارشد بنیاد تحقیقات آبزرور. “او گفت که افرادی که سعی و رادیکال بچه ها باید خارج از سیستم قرار داده و در deradicalization اردوگاه. این مدل به دنبال آن در کشورهای دیگر بیش از حد. اگر دیگر کشورها در سراسر جهان مانند سنگاپور و پاکستان و اندونزی و…. آیا آن را خوب است. اما اگر هند آن را ندارد سکولاریسم در خطر است.”

در روز در اوایل کار که مشخص نیست چگونه Rawat را اصلاح و خدمات مسلح. ایجاد یک سی دی ارسال شده است طولانی مورد بحث با توجه به نحوه ارتش و نیروی دریایی و نیروی هوایی اغلب در مواجهه. او را هدف بهینه سازی منابع و مشترک تدارکات با توجه به نظامی محدودیت های بودجه — اغلب یک منبع griping از خدمات ستاد. Rawat همچنین توصیه هند هسته ای قدرت فرمان که دسته آن زرادخانه سلاح های هسته ای.

و او را نگه خواهم آشنائی اختلاف است.

“هر کشمیری می خواهم از او بپرسم: چگونه او تعریف افراط گرایی می گوید:” یک مدیر که خواست نامش فاش Instagram page @standwithkashmir که تواریخ صدای از سوی دولت است. مدیر اضافه می کند: “جهانی تصویر از یوگا-دوست داشتنی بالیوود کشور است به آرامی فرسایش دور … به مودی دولت ساخته شده است که آن را بسیار روشن است که همه آنها در مورد مراقبت از زمین در کشمیر مردم نیست. افرادی مانند [Rawat] فقط اطمینان که باور.”

پس از انتصاب Rawat به پست جدید مودی ستایش او به عنوان یک افسر برجسته بوده و هند با غیرت. نخست وزیر افزود: از طریق توییتر که رئیس نیروهای دفاعی “حمل فوق العاده ای مسئولیت نوسازی نیروهای نظامی ما.” چه نوع از مدرنیته مودی در ذهن یک سؤال دیگر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>