این بار چیزهای بی اهمیت جانباز بعدی Ryan Seacrest?

Kevan کنی متوقف شده توسط مادر خود را در خانه یک شب چند سال پیش در راه بازگشت به خانه از میزبانی چیزهای بی اهمیت شب در محلی شیرجه نوار. او بدبختانه در تلویزیون به تماشای Adam Sandler بخوان عاطفی نوای دیوید لترمن خواهد بود که خروج از اواخر شب تلویزیون. “شما پادشاه کمدی” سندلر خواند. “بهترین دوست ما در تلویزیون است.”

برای کنی که خط متبلور اهداف شغلی او می خواهم شروع به تعقیب. نیوجرسی بومی بود hustling بین میزبانی نوار شب و در حال اجرا خود را در رویدادهای زندگی می کنند شرکت در تلاش برای کشف کردن چگونه برای شکستن به رادیو و موسیقی و سرگرمی. اما در حال حاضر تلاش خود را به حال تمرکز جدید: او می خواست به میزبان که می تواند هر هزاره دیجیتال بهترین دوست.

یک سال بعد آقای کنی را اول خود شکستن کار بر روی بیلبورد نمودار مرکز — به عنوان کسی که کار کرده clapboard به سیگنال بعدی را. او خود را معرفی کرد به هر کسی که با او مسیرهای عبور. نشسته در MTV را در میدان تایمز, اتاق کار کنی می خندد هنگامی که توصیف خود را از چند سال پیش: bright-eyed پر شور و با تجربه. “من هرگز می دانستم که اگر من قرار بود به من شات” او می گوید: “اما من می دانستم که اگر من می تواند برخی از زمان در این زمینه شخص من می توانم نمره touchdowns.”

من احساس می کنم آخرین مرد در آخرین صندلی در آخرین قطار به خارج از شهر.

Kevan کنی

امروز, کنی, 29, میزبان MTV جدید تکرار از TRL (مجموع درخواست زنده), تازه های زنده در روزهای جمعه به عنوان ایستگاه بازده موزیک ویدیو محتوا. او میزبانی بیلبورد زنده و میزبانی شرکت در بیلبورد هات 100 Top 10 شمارش معکوسدر حال حاضر دارای یک برنامه رادیویی در نیویورک است 92.3 ALT FM و یک قرمز-فرش خبرنگار Dick Clark Productions. و او نیز شروع به پاپ تا در مشخصات بالا حوادث مانند بیلبورد جایزه گرمی از پیش نشان می دهد. کنی یک “توانایی ارتباط با مردم بدون توجه به جایی که شما در جهان می گوید:” الکس Vitoulis نمودار مدیر در بیلبورد که معتقد است که کنی در راه تبدیل شدن به “جدید Ryan Seacrest.”

در واقع کنی خودش هیچ شرم در اعتراف او به دقت مطالعه حرفه ای قوس Seacrest همراه با کسانی که از پیشینیان Carson Daly مرو گریفین و دیک کلارک. “او مشق می گوید:” آسمان مک لافلین یک سرپرست تولید در تلویزیون تولید شده که با کار کنی در MTV. این مشکل ؟ تلویزیون سنتی میزبان میزبان نیست دقیقا یک رشد صنعت در این جریان و رسانه های اجتماعی عصر. “مردم نیست و به دنبال بزرگ بعدی میزبان” کنی می گوید, فلاش یک لبخند بزرگ. “در بسیاری از راه های احساس می کنم مثل من آخرین مرد در آخرین صندلی در آخرین قطار به خارج از شهر.”

تنها فرزند آقای کنی در رشد کمتر-از-2-مایل مربع شهر Ho-Ho-Kus, New Jersey (جمعیت حدود 4,200). او زرنگ و دانا در مرور های مختلف محافل اجتماعی. او از یک پدر و مادر مشغول به کار با دستمزد کم کار. در طول تابستان کنی با حضور در اردوگاه برای کودکان از خانه های کم درآمد; در طول سال تحصیلی او آویزان کردن با بچه ها که پدر و مادر ثروتمند بانکداران رفت و آمد به منهتن. او می خواهم از خواب بیدار در “staycations,” احساس بی حوصله و هنگامی که دوستان خود را در حال سفر بودند و به عنوان او آن را قرار می دهد — “آویزان با کارسون دالی” در طول TRL. “این بود که این سرویس از مهمان نوازی … به عنوان یک منبع سرگرمی برای من” کنی می گوید.

او رفت به کالج در دانشگاه ایالتی فلوریدا که او به سرعت پیدا نمی کند او را کت و شلوار. “من عشق نیست … تمام گوسفند ذهنیت در صحنه های اجتماعی و یا یونانی زندگی” کنی می گوید. “من همیشه نسبت به جذب افراد … شخصیت و اقلیتها و جالب است که از آنجا که من نمی دانم اگر من تا کنون است.” کنی منتقل شده به Ramapo College of New Jersey, جایی که او مورد مطالعه ارتباطات و در خانه زندگی می کردند. “من به سختی به کالج رفت” او اذعان می کند و اشاره کرد با یک لبخند که کارشناسی سال درگیر بسیاری از “finessing” با اساتید.

به جای او ریخت و انرژی به تولید فیلم, فیلمبرداری هفتگی سری ویدئو خود را برای کالج و ساخت موسیقی را نشان می دهد که او همزمان در چند دانشگاه. کنی بود که با وسواس تمام انواع موسیقی از پانک راک به جایگزین رپ — و او همیشه گرفته افتخار داشتن طعم اصلی. “ساده ترین چیز شما می توانید انجام دهید این است که فرد در کنار شما,” او می گوید.

DSC00416

حرفه ای میزبانی وب نشان داده کنی یک مسیر به ازدواج احساسات خود را از مردم و موسیقی است. او در توصیف خود را به عنوان insatiably کنجکاو و چه انرژی او در طول مصاحبه چالشی برای برش به چلیپا روح کسی در فقط چند دقیقه. “این کار باعث آشنایی واقعا سخت است” او جوک — بحث کوچک دشوار است زمانی که شما استفاده می شود برای پرش مستقیم به سنگین پرسش و پاسخ با غریبه ها. کنی وجود دارد در دوگانگی میشدند: او می آید به عنوان شادی بخش و در عین حال محکم. او hobnobs با معروف و در عین حال به نظر می رسد به همان اندازه مایل به گفتگوی صمیمی با فقط در مورد هر کسی.

و او نمی خود را بیش از حد جدی است. “من احساس نمی مثل من به سرقت رفته اما من احساس می کنم مثل من کاملا مخفیانه در” کنی می گوید. که ترکیبی از هیجان و فروتنی است به احتمال زیاد به خدمت او به خوبی به عنوان برخی ممکن است استدلال می کنند که نقش او در موسیقی و تلویزیون چشم انداز تبدیل شدن به منسوخ در بدترین حالت و کاهش اهمیت در بهترین حالت — حتی به عنوان MTV است که فرمان آن محتوا به موسیقی است.

پس از همه ارزش MTV را TRL در اواخر 1990s و 2000s اولیه استفاده می شود در مورد دسترسی — معرفی طرفداران نشستن در آشپزخانه خود را به هنرمندان مشهور آنها هرگز در غیر این صورت ملاقات کند. اما به عنوان رسانه های اجتماعی همچنان به شکستن آن gatekeepers و هر کسی می تواند به دست آوردن نزدیکی به هنرمندان کنی آگاه است خود را چک متکی بر توانایی های خود را به overdeliver در این مسئولیت به عنوان یک مجرا برای این ستاره ها — فیلتر کردن موسیقی خود را و خود را تمجید هدایت این سوال که بینندگان می خواهید بدانید. “من احساس می کنم همیشه مبارزه با بیکاری” او می گوید.

در هسته آن کنی می خواهد “یک ضرب المثلی نیمکت برای فرهنگ عامه است.” این که آیا آن را در چیزهای بی اهمیت شب و یا در رادیو و یا در MTV او را به صحبت کردن به کسانی که در نیوجرسی کودکان و نوجوانان در staycations که به دنبال پیدا کردن خود را بهترین دوست جدید در تلویزیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de